10 Продуктів для набору м'язової маси

Перший крок до накачиванию м'язів зроблений: абонемент в спортзал вже в кишені. Однак для досягнення своєї мети одних тренажерів буде недостатньо, необхідно також дотримуватися правильного харчування. Саме від останньої складової безпосередньо залежить сам процес нарощування м'язової маси, а також процес спалювання непотрібного жиру.
Список, до якого входять продукти, здатних допомогти швидше набрати м'язову масу , не містить в собі будь-яких делікатесів. Вживання нижеперечисленного в їжу може здійснюватися в будь-який час, так як вміст у них калорій не велика. Ризик набору зайвих кілограмів буде зведений до мінімуму, якщо режим харчування підкріпити хорошими фізичними навантаженнями.

Вживати харчові добавки і хімічні препарати не рекомендується, так вони можуть нашкодити і фізичному, і моральному здоров'ю. Єдине, що потрібно - це вживання всього 10 продуктів. Через кілька місяців зображення в дзеркалі істотно зміниться в кращу сторону.

Зміст:

  • Риба.
  • Картопля
  • Молочні продукти.
  • Ще одна з рядків в даному топі - це насіння гарбуза.
  • Яйця
  • Шпинат.
  • Помідори
  • Поповнили список продуктів, корисних для зміцнення мускулатури, і яблука.
  • Рідина.
  • До речі, у списку є місце і солодкого.

Риба.

Це один з найкращих продуктів для м'язів. Перевагу слід віддати тунця, сьомги, сардині і лососеві, так як саме ці представники риб є хорошими джерелами жирних ненасичених кислот і амінокислот, які допоможуть зміцнити мускулатуру і зможуть створити додатковий захист для тканин і суглобів.Для більш швидкого досягнення результату, фахівці радять їсти рибу не менше трьох разів на тиждень.

Картопля

Також увійшов до список корисних продуктів для м'язів . Так, в цьому коренеплоді багато крохмалю і вуглеводів, проте тут не мало калію і антиоксидантів, які грають не останню роль в оновленні тканин людського організму.

До речі, калій є також в апельсинах, дині, латук (вид салату) і гострий перець. Саме ці продукти рекомендується класти до себе на тарілку при кожному прийомі їжі.

Молочні продукти.

Без них просто нікуди, так як вони є джерелом вітаміну D, який необхідний кісткам. Також цей вітамін сприяє нарощуванню м'язової маси. З усього різноманіття молочний продуктів варто вибрати йогурт, кефір і кисле молоко. Вони не тільки зміцнять м'язову систему, а й допоможуть вирішити проблему зі збором зайвих кілограмів.

Ще одна з рядків в даному топі - це насіння гарбуза.

Вони багаті магнієм, який забезпечує витривалість м'язів в період фізичних навантажень.

Яйця

- один з головних джерел протеїнів, в яких організм потребує постійно. Плюс до всього в яйцях є вітаміни D, А та Е. Однак дієтологи не радять зловживати цим продуктів, так як в жовтку багато шкідливого холестерину (мова йде про курячих яйцях).

Шпинат.

Зелень в обов'язковому порядку повинна бути на столі у того, хто прагне до нарощування м'язової маси. Шпинат багатий залізом, який не тільки допоможе придбати м'язи, то і поліпшить загальний стан здоров'я: він забезпечить приплив сил і енергії, які так необхідні в процесі тренувань.

Помідори

- ідеальний компонент смачного і корисного салату, який рекомендується готувати на вечерю.Цей овоч можна їсти не тільки сирим, він також гарний у супах, в тушкованих блюдах і ін.

Поповнили список продуктів, корисних для зміцнення мускулатури, і яблука.

Для кращого забезпечення ефекту зміцнення м'язів яблука рекомендується їсти разом з полуницею.

Рідина.

В правильному харчуванні не останнє місце має відводитися рідини. Рідинний баланс в організмі повинен підтримуватися протягом усього дня, особливо це правило стосується тих, хто вибрав для себе особливий режим фізичного навантаження.

До речі, у списку є місце і солодкого.

Правда, перевагу варто віддати вівсяне печиво, яке приготовлено самостійно. Це і смачно, і корисно.