10 Найвищих жінок світу

Багато дівчат невисокого зросту заздрісно зітхають, дивлячись на високі фігурки топ-моделей. Чоловіки часто уявляю поруч з собою високу яскраву супутницю. Однак на ділі життя дівчини ростом вище 185 см частіше сповнена глузувань і образливих прізвиськ, ніж захоплених поглядів і компліментів. Ще важче доводиться учасницям нашої десятки найвищих жінок світу .


Цікаво, що в число найвищих людей світу входять виключно чоловіки.

Зміст:

  • 10. Гамова Катерина (Росія) - 202 см
  • 9. Рита Мінівен Біса (США) - 203 см
  • 8. Eve (США) - 205 см
  • 7. Елісані Сілва (Бразилія) - 206 см
  • 6. Керолайн велце (Німеччина) - 206 см
  • 5. Малі Дуангді (Таїланд) - 208 см
  • 4. Малгожата Дудек (Польща) - 213-221 см
  • 3. Зейнаб Бібі (Пакистан) - 218 см
  • 2. Сенді Аллен (США) - 232 см
  • 1. Яо Дефен (Китай) - 233 см

10. Гамова Катерина (Росія) - 202 см

Ця росла і спортивна дівчина з Челябінська стала знаменитою волейболісткою, почавши займатися під керівництвом своєї тітки, що розгледіли у племінниці неабиякі здібності. У підсумку Катерина Гамова володіє титулом чемпіонки Росії, Туреччини, Європи та світу, є призером Гран-прі і Світового Кубка чемпіонів.

9. Рита Мінівен Біса (США) - 203 см

Ця чорношкіра красуня народилася в Замбії, але сьогодні разом зі своєю сім'єю живе в США.

8. Eve (США) - 205 см

Найвища в світі модель наочно доводить, що висока дівчина може бути надзвичайно красива.Бікіні для Eve шиють на замовлення - купити відповідний наряд для зйомок зовсім непросто.

7. Елісані Сілва (Бразилія) - 206 см

Ця юна дівчина переступила двометрову позначку в 14 років і все ще продовжує рости. Вона визнана найвищою в світі дівчиною-підлітком.

6. Керолайн велце (Німеччина) - 206 см

Ця німкеня володіє не тільки видатним зростанням, але і значним розміром взуття - 49.

5. Малі Дуангді (Таїланд) - 208 см

Причиною аномально високого зросту Малі стала пухлина, яка викликала гормональний дисбаланс в організмі дівчини. У віці 19 років вага Малі становить 130 кг, а її подальше зростання блокують дорогі ліки. Без препаратів дівчина неминуче продовжить рости. На жаль, неоперабельна пухлина впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на зір дівчини, яке починає помітно слабшати.

4. Малгожата Дудек (Польща) - 213-221 см

Знаменита польська баскетболістка була однією з найвищих спортсменок в історії. Вага Маголжати становив близько 100 кг. На жаль, Дудек померла в 2011 році у віці 37 років.

3. Зейнаб Бібі (Пакистан) - 218 см

Вона народилася в 1974 році у неписьменних малозабезпечених батьків, стала п'ятою дочкою в родині Тоба Тек Сінгха. Зейнаб довелося виїхати до Великобританії, так як на батьківщині дівчину переслідували глузування і знущання. Зейнаб Бібі володіє воістину вражаючою зовнішністю - її ноги в довжину становлять 137 см, руки -106 см, пальці рук 24 см, пальці ніг 10, 8 см. При цьому вага невеликий в порівнянні з іншими учасницями нашого рейтингу - всього 82 кг.

2. Сенді Аллен (США) - 232 см

Зростання Сенді постійно збільшувався через пухлини гіпофіза і тому дівчина зважилася на операцію з її видалення.Сенді Аллен намагалася своїм прикладом підтримувати високих людей, виступаючи в школах, переконуючи дітей і підлітків менше соромитися особливостей зовнішності. Кілька років поспіль вона виступала і в Музеї світових рекордів Гіннеса. Жінка померла в 2008 році у віці 53-х років. Останні роки Сенді пересувалася тільки в інвалідному візку.

1. Яо Дефен (Китай) - 233 см

Найвища жінка в світі! При народженні Яо аж ніяк не відрізнялася богатирським статурою або видатним зростанням - немовля вагою 2 кілограми 800 грамів з'явилася на світ в 1972 році в провінції Аньхой. Однак вже до 11 років зростання дівчинки досяг 188 сантиметрів. Всі члени сім'ї Яо середнього зросту, а її високий зріст має причиною пухлина гіпофіза. Лише після оперативного втручання зростання Яо Дефен нарешті припинився. Сьогодні її зростання становить 233 см, а вага - приблизно 180 кілограмів. Щоб заробити на життя Яо була змушена виступати в цирку.