10 Найдорожчих порід кішок

Скільки Ви готові заплатити за кошеня? Наприклад, арабські шейхи в останні роки захопилися екзотичними породами, викладаючи за кошенят по 10-20 тисяч доларів США.

Визначити 10 найдорожчих порід кішок взялися експерти видання Forbes. В результаті з'явився рейтинг, який ми і пропонуємо нині Вашій увазі.

Зміст:

  • 10. Турецький ван ($ 0, 4-1, 5 тисячі)
  • 9. Лаперм ($ 0, 5-1, 5 тисячі)
  • 8. Петерболд ($ 0, 7-3, 5 тисячі)
  • 7. Менська безхвостих ($ 0, 75-2, 7 тисяч)
  • 6. Бурмілла ($ 0, 8-4 тисячі)
  • 5. Тойгер ($ 1-5 тисяч)
  • 4. Бенгальська ($ 1, 1-4 тисячі)
  • 3. Ельф ($ 1, 3-3 тисячі)
  • 2. Као-мані ($ 1, 5-2, 5 тисяч)
  • 1. Саванна ($ 4-20 тисяч)

10. Турецький ван ($ 0, 4-1, 5 тисячі)

Ванська кішка була обрана символом турецької кампанії зі вступу до Євросоюзу. Вважається, що турецький ван був присутній в житті багатьох ключових фігур турецької історії. Навіть улюблениця пророка Мухаммеда нібито належала до цієї породи.

9. Лаперм ($ 0, 5-1, 5 тисячі)

Історія породи почалася в 1982 році. Кучерявий кошеня з'явилося на світ через природної мутації і став засновником нової породи. У кішок лаперм в'ється не тільки довга шовковиста шерсть, але і вуса.

8. Петерболд ($ 0, 7-3, 5 тисячі)

Голі пітерські кішки - гордість російської фелінології. Гнучке витончене тіло, витягнута морда і довгий хвіст дуже цінуються в США і Європі. Ще однією перевагою цих своєрідних істот є їх гіпоалергенність, хоча лікарі стверджують, що реакцію у людини може викликати не тільки шерсть вихованця, але і, наприклад, його слина.

7. Менська безхвостих ($ 0, 75-2, 7 тисяч)

Порода з'явилася на ізольованому від материка острові Мен в Ірландському морі. Чому у цих кішок відсутні хвости - достеменно невідомо. За легендою, ці кішки були останніми, хто потрапив в Ноїв ковчег, де бідолахам просто прищемили хвости дверима.

6. Бурмілла ($ 0, 8-4 тисячі)

Суміш перської і бурманской кішок володіє сріблястим хутром і виразною зовнішністю. Порода була виведена абсолютно випадково на початку 1980-х, але дуже скоро стала популярною в середовищі європейських аристократів.

5. Тойгер ($ 1-5 тисяч)

Назва цієї породи можна перекласти з англійської як "іграшковий тигр". Сьогодні селекціонери домоглися майже ідеальних тигрячих смужок на шерсті кішки, наступний етап - робота над отриманням закруглених вух. Так що розвиток цієї дорогої породи в самому розпалі.

4. Бенгальська ($ 1, 1-4 тисячі)

Предками цих великих екзотичних кішок були дикі азіатські леопардові коти. Офіційне визнання порода отримала в 1987 році. Популярності породи чимало сприяє "дика" зовнішність в поєднанні з розмірами домашньої кішки. У бенгалов чудово розвинений мисливський інстинкт, однак, вони некровожадни і не агресивні. Найдорожча різновид - сніжна бенгальська або сил-Лінкс.

3. Ельф ($ 1, 3-3 тисячі)

Зовнішність кішок-ельфів виробляє, скоріше, відразливе враження. Складки голої шкіри і величезні загнуті вуха навівають асоціації з інопланетним розумом і фантастичними романами. Порода відносно молода, їй всього 6 років, але вже надзвичайно популярно серед зірок політики та шоу-бізнесу.

2. Као-мані ($ 1, 5-2, 5 тисяч)

Історія цієї породи почалася в Сіамі кілька століть назад.Дуже довго білосніжні красуні жили виключно в сім'ях правителів і аристократів, а за крадіжку као-мані покладалася страта. Сьогодні великі тайські бізнесмени вибирають виключно кішок цієї породи.

1. Саванна ($ 4-20 тисяч)

Оригінальний плямисте забарвлення кішок дозволяє господареві відчути себе власником справжнього леопарда. Ласі на екзотику мільйонери готові викласти 20 тисяч доларів за кошеня з хорошим родоводом. До речі, савани - найбільші серед домашніх кішок . Вага дорослих вихованців досягає 15 кг, а зріст - 50 см.