10 Найочікуваніших російських фільмів 2017 року

2017 обіцяє бути багатим на добрі новинки кінопрокату. Росія перестає грати роль "відстаючих", нарощуючи потенціал щодо якості випущених фільмів. Кінематограф робить колосальні успіхи в жанрах стрілялки, драма і комедія. На екрані все частіше втілюють історичні факти, закулісні інтриги і інтимні подробиці ключових персон минулого. Пропонуємо познайомитися з 10 найбільш очікуваними російськими фільмами 2017 року.

Зміст:

  • 10. Анна Кареніна. Інтимний щоденник
  • 9. Великий
  • 8. Матильда
  • 7. Час Перших
  • 6. Легенда про Коловрате
  • 5. Селфі
  • 4. Листя: надія вмирає останньою
  • 3. Захисники
  • 2. Тяжіння
  • 1. Рай

10. Анна Кареніна. Інтимний щоденник

Спроба перенести класичний сюжет на сучасний лад. Першою "ластівкою" став британський "Шерлок", і він був шедеврален. За режисуру фільму "Анна Кареніна", що відкриває топ-10 найбільш очікуваних прем'єр російського виробництва, взявся сам Юрій Гримов - талановитий театральний режисер з потужним баченням подій. Останній раз він звертався до класики 15 років тому і тепер знову штурмує плацдарм кінематографа. Зухвалий творець з особливим чуттям ще жодного разу не помилявся. Родзинка картини - саундтрек від Діани Арбеніної.

9. Великий

Картина побудована навколо дівчини, яка прагне підкорити підмостки найважливішого театру Росії. Тут і розкіш інтер'єрів, і багатство костюмів і навіть професійні балетні артисти, які танцюють настільки добре, немов народилися в пуантах.Режисером виступає Валерій Тодоровський, відомий завдяки вкрай успішним картинам "Піддубний" і "Географ глобус пропив". Така людина є практично гарантом успіху одного з найбільш очікуваних фільмів року.

8. Матильда

Скандально відома робота Олексія Учителя отримала популярність ще до виходу на великі екрани. Цьому посприяла сама Наталя Поклонська (депутат Державної Думи), яка вирішила перевірити стрічку на предмет наклепу стосовно Миколи II. Її хвилювання почасти зрозумілі: персонаж представлений далеко не святим. Історія цесаревича Миколи, балерини Матільди і дворянина Воронцова розгорнеться на тлі незрівнянних декорацій ключових московських і петербурзьких театрів.

7. Час Перших

Чергова патріотична картина про подвиг. Йтиметься про труднощі виходу людини в космос. Трейлер демонструє до жаху достовірні кадри безглуздих і незграбних перекидань космонавта в роздутому скафандрі, підкріплені бравурними вставками хроніки і навіть інтерв'ю з самим Алексєєв Леоновим. Найочікуваніша росіянами кіно про космос обіцяє бути дуже красивим, адже продюсує стрічку Тимур Бекмамбетов, а режисером виступив Дмитро Кисельов. Вони зможуть передати почуття патріотизму і гордість за головних героїв, досягнення яких донині утримують вітчизняну космонавтику.

6. Легенда про Коловрате

Хвиля "Вікінга" зробила серйозний вплив на кінематограф. Якщо раніше наші торкалися лише тему Другої світової, то зараз замахуються на більш глобальні історичні тематики, що вимагають широкого розмаху і значний бюджет. У центрі - рязанський богатир Евпатий, героїчно, нехай і безнадійно протистоїть хана Батия.Тут розкривається тріумф російського духу. А трейлер демонструє безліч динамічних і епічних сцен битв. Буде жарко.

5. Селфі

Успіх двох частин "Духless" показав, що публіка захоплено очікує кіноадаптацію романів Сергія Мінаєва, особливо якщо головну роль виконує Данило Козловський. Сюжет "Селфі" розповість про письменника і провідному Володимирі Богданова, настільки загрузнувшем в постійних тусовках і прихильниць, що не помітив власного двійника, підім'яти під себе плоди чужої праці. Поки підлий "клон" успішно користується славою і багатством оригіналу, головний герой стає тією самою, ненависної йому сірою масою.

4. Листя: надія вмирає останньою

Діти 90-х асоціюють "Поле Чудес" з Якубовичем, а "Вгадай мелодію" - з Пельшем. Фігура Влада Лістьєва їм чужа. Проте старше покоління пам'ятає талановитого журналіста і шоумена, який стояв біля витоків трансформації російського телебачення. Головний герой створив розважальне і аналітичне шоу, яке пережило свого творця. Персони Лістьєва присвятили безліч книг, фільмів і нарисів, але ключову увагу - таємниця загибелі провідного.

3. Захисники

супергеройський тематика, створювана за коміксами "DC Comics" і "Marvel" задала новий вектор розвитку кінематографа, залучаючи незліченна кількість шанувальників. Створення вітчизняного подібного фільму було справою часу. Першим до ніші долучився Сарік Андреасян, автор несподівано успішного "Землетруси". Він багато разів піддавався критиці, але деякі плекають боязку надію, що картина, яка постає перед список 3 найочікуваніших російських фільмів, стане успішною. Ну а героєм стрічки є "символ" Росії і уособлення сили - людина-ведмідь на ім'я Арсус.

2. Тяжіння

Федір Бондарчук - талановитий режисер, але ця робота на корені відрізняється від його попередніх фільмів. Він вирішив піти ва-банк, створюючи картину, що розповідає про першому контакті людей з позаземної формою життя. Дуже сміливий хід зважаючи на світову релізу "Прибуття" двома місяцями раніше. Врахуємо ще факт того, що його робота "Залюднений острів" не здобула особливого успіху серед критиків і глядачів. Сам Федір вірить в успіх роботи не тільки з-за спецефектів, але і першокласної гри Ірини Старшенбаум і Олександра Петрова.

1. Рай

Андрій Кончаловський задумав шедевральний проект, що розповідає про жахи Голокосту. Раніше подібні стрічки знімали Стівен Спілберг (Список Шиндлера) і Роман Поланскі (Піаніст). Режисер оригінально підійшов до теми, яка, здавалося, вже зжила себе. Найбільш очікуваний російський фільм 2017 року місцями здається Псевдодокументальний: більшість часу головні персонажі розкривають свою мотивацію. Начебто банально, але Кончаловський скористався цим прийомом блискуче.

Все події зав'язані на персонажа Ольги (Юлія Висоцька) - аристократкою, що втекла до Франції. Вона зв'язалася з Опором, а потім попалася на укритті дітей-євреїв, за що її заслали в концтабір. Історія вкрай інтригуюча і частково страшна.