10 Кращих пляжів України

В рамках проекту "Поділіться любов'ю до України" телеканал "Київстар" опублікував рейтинг кращих українських пляжів. Розкішна природа і прекрасний клімат Кримського півострова, Одеси і приазов'я залучають щорічно мільйони відпочиваючих.

Головним недоліком місцевих пляжів є відсутність інфраструктури. Тому в рейтинг " 10 кращих пляжів України " потрапили найбільш чисті, упорядковані і пристосовані для приємного та безпечного відпочинку місця.

10. Кінбурська коса з одного боку омивається Чорним морем, а з іншого - Дніпровським лиманом. Малознайоме більшості туристів містечко ідеально підходить для тихого відпочинку. Більшість шанувальників Кінбурської коси добираються сюди на катері з Очакова.

9. Бердянськ - найпопулярніший український курорт на Азовському морі. Тут добре розвинена інфраструктура і є розваги на будь-який смак. Неглибоке море, пологий вхід і тепла вода роблять пляжі Бердянська ідеальним місцем для відпочинку з дітьми.

8. Одеський пляж «Аркадія» розташований в жвавій курортній зоні, яка має всілякими кафе, ресторанами і парками розваг. Пляж часто приваблює іноземних туристів.

7. Одеський пляж "Ланжерон" приймає відпочиваючих вже більше 200 років. Прилегла місцевість потопає в зелені, а неподалік знайдуться розваги на будь-який смак.

6. Пляж "Гурівські камені" знаходиться в Криму під знаменитою Ведмідь-горою.Відпочити на добре обладнаній території приїжджають як просто туристи, так і шанувальники дайвінгу. Недалеко від пляжу знаходиться привертає нирців "грот Пушкіна". Ці високі скелі - одна з наймальовничіших підводних пам'яток Криму.

5. Пляж "Василева балка" знаходиться в курортному селищі Балаклава. Ноги відпочиваючих на цьому пляжі пестить дивовижна суміш піску і дрібної гальки, а навколо простягаються чудові краєвиди зі стрімкими скелями. Крім того туристів приваблює європейська атмосфера самої Балаклави з її яхтами, кафе і затишними міні-готелями.

4. Пляж "Русалочка" отримав свою назву завдяки скульптурної композиції русалки з немовлям, якій вже кілька сотень років. Пляж знаходиться в Місхорі на Південному березі Криму. Тут завжди багатолюдно, завдяки м'якому клімату і облаштованій території.

3. Пляж "Яшмовий" знаходиться неподалік від Севастополя на мисі Фіолент. Природні краси, чистота і мала кількість відпочиваючих роблять це містечко дуже привабливим для любителів спокійного романтичного відпочинку.

2. Пляж селища Оленівка прикрашає скелястий мис Тарханкут. Підводні краси в поєднанні з чистою водою приваблюють сюди дайверів, постійний морський бриз робить Оленевку місцем збору віндсерфінгистов і кайтеров.

1. Царський пляж розташований в Блакитній бухті селища Новий Світ. Вважається, що тут любила зупинятися для купань царська сім'я на чолі з Миколою II. Навіть в саму жарку погоду тут свіжо, завдяки соснами, якими засаджена вся берегова лінія. До пляжу примикає зона природного заповідника.