Чому не заходить в Контакт?

Чому не заходить в Контакт?

Практично кожен шостий житель Землі зареєстрований в будь-якої соціальної мережі. В Європі популярний Facebook, в Китаї - QQ, а в нашій країні і на пострадянському просторі - ВКонтакте і Однокласники. Найменший збій в роботі соціальної мережі призводить до паніки серед її користувачів, які годинами безперервно спілкуються в соціалці. Але найчастіше користувачі самі винні у втраті доступу до ВКонтакте. Чому не заходить в Контакт і як з цим боротися?

Зміст статті

  • Проблема з інтернет-з'єднанням
  • Проблема з комп'ютером
  • Проблема з аккаунтом

Звичайно, недоступність соціальної мережі цілком може бути пов'язана з технічними роботами на серверах або форс мажорних обставин. Наприклад, влітку 2014 року ВКонтакте був недоступний протягом 3 годин через аномальну спеку, яка вивела з ладу дата-центр компанії в Санкт-Петербурзі. Але таке трапляється досить рідко, внаслідок чого не варто пов'язувати недоступність соціальної мережі з будь-яким форс-мажором. Можливо, саме у вас виникли проблеми з інтернетом, комп'ютером або аккаунтом.

Проблема з інтернет-з'єднанням

Якщо під час відкриття сайт // vk. com в браузері вискакує помилка, не поспішайте панікувати. Можливо, у вашого провайдера інтернету проблеми з обладнанням або каналом. Але якщо інші сайти нормально відкриваються, то це вже серйозний привід задуматися над вирішенням цього питання.Правда, якщо ви заходите в Контакт з робочого комп'ютера, то, цілком ймовірно, доступ до соціальної мережі блокується системним адміністратором. Ви можете скористатися "анонімайзерами" для доступу до заблокованих сайтів, наприклад, сервісом 2ip, доступним за адресою // 2ip. ru / anonim /. Введіть адресу соціальної мережі, виберіть IP будь-якої країни і клікніть "Відкрити".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Проблема з комп'ютером

Але вирішивши проблему доступу до соціальної мережі через проксі-сервер, не варто зупинятися на досягнутому. Насамперед перевірте комп'ютер на віруси. Вимкніть інтернет-з'єднання і включіть повну перевірку системи в антивірусі. Якщо на вашому комп'ютері не встановлено антивірусне програмне забезпечення, то скачайте "одноразовий" антивірус від Dr. Web - CureIT ( // www. Freedrweb. Com / download + cureit /).

Також обов'язково загляньте в системний файл hosts і перевірте, чи немає там зайвих записів. Власне кажучи, зміни, внесені вірусом в hosts, є найпоширенішою причиною недоступності соціальних мереж. Принцип роботи даного файлу досить простий. Браузер перед тим, як звернутися до сайту, перевіряє файл hosts і, якщо в ньому немає IP-адреси сайту, відкриває сайт безпосередньо. Зловмисники користуються цим, прописуючи в hosts "підроблені" IP. Тим самим вони "змушують" користувача відкрити зовсім інший сайт на іншому сервері.

Це основна причина, чому не заходить в Контакт. Виправити проблему з "хостс" -Файл дуже просто. Для початку вам потрібно відкрити в блокноті файл hosts, який знаходиться за адресою C: WINDOWS system32 drivers etc hosts. Він не має розширення, тому при відкритті вкажіть в якості програми "Блокнот".

В Windows 7 знайти цей файл буде трохи складніше, тому що даний шлях прихований від користувача. Заходимо на диск С, вводимо в пошуку слово "hosts" і натискаємо ENTER. Після закінчення пошуку відкриваємо знайдений файл в блокноті. Можливо, доведеться попередньо відкрити блокнот в режимі адміністратора, натиснувши правою кнопкою і вибравши пункт "Запуск від імені адміністратора".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо в файлі є записи, пов'язані з контактом, Однокласниками, то сміливо їх видаляємо, залишивши останнім рядком "localhost".

натисніть на картинку для збільшення

Зберігаємо зміни, внесені в hosts, закриваємо блокнот і перезавантажуємо комп'ютер. Після цих дій в більшості випадків доступ до соціальної мережі відновлюється.

Якщо ж ви встановлювали на комп'ютер різні програми, пов'язані з соціальною мережею (завантажувачі, клієнти ВКонтакте), то негайно їх видаліть через пункт "Програми та засоби" в "Панелі управління".

Також перевірте систему на наявність таких файлів, як "vkontakte. Exe", "svnhost. Exe", "svc. Exe". Відкрийте меню "Пуск" і введіть назви цих файлів по черговості. Якщо Windows виявить їх на комп'ютері, то негайно їх видаліть і перезавантажте систему.

до змісту ↑

Проблема з аккаунтом

Нерідко користувачі не можуть увійти в соціальну мережу через те, що вводять неправильний пароль, використовують не ту розкладку або набирають пассворд при включеному Caps Lock. Якщо ж при спробі відкрити сторінку соціальна мережа заявляє вам про те, що ваш профіль заморожений, не варто турбуватися.

Просто вкажіть свій номер телефону і підтвердіть володіння акаунтом прийшли на телефон СМС-кодом. Пам'ятайте, що соціальна мережа ніколи не буде просити вас відправити СМС для відновлення доступу до аккаунту.Якщо ж вам вдасться потрапити в профіль, то негайно змініть пароль до нього, щоб у зловмисників більше не було можливості користуватися вашим профілем. Ніколи не встановлюйте на комп'ютер програми - накручувальники лайків, голосів та іншого. Подібні програми - це віруси, які використовують ваш аккаунт в особистих цілях. Чи не розібралися з проблемою? Подивіться наступний відеоролик: