Топ-5 кращих курортів Великого Сочі

Незважаючи на важкі часи кризи, сучасна людина теж хоче приємно і з користю провести час відпустки. У цьому можуть допомогти вітчизняним курортам, наприклад, курортні місця Великого Сочі, готові цілий рік приймати туристів.

Зміст:

  • Адлер
  • Дагомис
  • Кудепста
  • Хоста
  • Мацеста

Адлер

Розташований недалеко від кордону Росії і Абхазії і всього в 27 км від Сочі.

Тут знаходяться кращі готелі Сочі, а також є чимало місць, де можна погуляти: наприклад, парк "Південні культури" і Олімпійський парк Сочі. Зовсім недалеко від Адлера зараз знаходиться Червона Поляна. Це гірськолижний курорт, який для зимової Олімпіади в Сочі був істотно покращено.

Ще за часів Радянського Союзу Адлер був відомий своїми санаторіями, де лікують цілющими грязями і Мацестінская водою. Там же можна знайти знаменитий мавпячий розплідник, а також козачий ринок, де можна недорого купити стиглі свіжі фрукти.

Адлер прекрасно підходить для романтичного відпочинку. Вечірні прогулянки доставлять масу позитивних емоцій. Купівля свіжого букета квітів для романтичного вечора на вулиці, може виявитися скрутною, тому туристам рекомендують сайт FlowerStudio Сочі. Це найбільш великий квітковий сайт. Кур'єр може доставити букет в будь-яку точку регіону.

Дагомис

Це один з найбільш популярних курортів Краснодарського краю. У Дагомисі є безліч санаторіїв та інших місць відпочинку.Від Сочі до цього курорту можна дістатися різними способами: від електрички до катера. З черкеського "Дагомис" перекладається як "прохолодне місце". Дійсно, тут трохи прохолодніше, ніж на інших курортах Великого Сочі.

Колись саме в Дагомисі знаходилися особисті угіддя імператора Миколи II. Підсобне господарство царя стало дуже прибутковим, продукти добре продавалися і на місцевому сочинському ринку, і в самому Петербурзі.

Також саме в Дагомисі вперше в Росії селекціонер Іов Кошман виростив чай. Після Революції тут з'явилися перші плантації чаю.

Дагомис відомий і своїми просторими пляжами і великою кількістю санаторіїв і турбаз. Одне з найбільш відомих місць відпочинку - комплекс "Дагомис" висотою в 27 поверхів. А річка Західний Дагомис славиться красивими водоспадами і озерами.

В Дагомисі можна також побувати в музеї старовинного автомобіля і побачити пам'ятник Капітану ГАКу.

Кудепста

Селище Кудепста, розташований по двох сторонах річки Кудепста, знаходиться зовсім близько до Адлеру. Будь-який бажаючий може лікуватися водою з мінеральних джерел і лікувальними грязями. Що стосується ціни, в порівнянні з іншими курортами Великого Сочі, в Кудепста вони одні з найнижчих. Там же можна подивитися на камінь, що знаходиться в тих місцях ще з періоду мегаліта.

Кудепста славиться своїм теплим морем і невеликими доглянутими пляжами, поруч з якими можна знайти цілющі грязі.

Хоста

Хоста знаходиться зовсім недалеко від Сочі, однак це набагато більш тихе і спокійне місце. Тут можна подивитися на музей фауни і природи і на фортецю Хости, від якої, на жаль, залишилися лише вежа і маленька частина стіни. Там же знаходиться музей "Дача Сталіна", де можна подивитися на речі, меблі і навіть воскову фігуру вождя.У цьому ж селищі знаходиться плантація коркового дуба, з якого і зроблені знайомі всім пробки від вина.

Туристу також потрібно обов'язково відвідати Воронцовські печери, протяжністю в 12 кілометрів. Це найбільші печери в краї.

Мацеста

Курорт відкрили ще на самому початку минулого століття. Це один з найбільш популярних лікувальних курортів Великого Сочі. Він знаменитий не тільки приємним кліматом і теплим морем, але і лікувальними мінеральними джерелами, що містять великий відсоток сірководню.

Багато туристів приїжджають в Мацесту спеціально заради сірководневих ванн, які лікують багато хвороб.

Ефект Мацестінскіе вод помітний неозброєним поглядом: після взаємодії з цією водою судини людини розширюються, кров починає циркулювати швидше, а шкіра червоніє. Водні процедури Мацести допомагають туристам поліпшити свій тиск, кровообіг і роботу ендокринного апарату.

Курорти Великого Сочі - хороша можливість відпочити в межах рідної країни!