Топ-5 кращих фільмів, заснованих на реальних подіях

Фільми, які розповідають про реальні події, дозволяють нам стати свідком того, як змінювався хід історії або зануритися в історію однієї людини. Перед вами кращі фільми, засновані на реальних подіях .

Читайте рейтинг, до якого увійшли кращі фільми 2015-2016 року за версією IMDb.

Зміст:

  • 1. "Далласького клуб покупців" (2014 року)
  • 2. "Американський снайпер" (2015)
  • 3. "Гра в імітацію" (2015)
  • 4. "127 годин "(2010)
  • 5." 1 + 1 "(2012)

1. "Далласького клуб покупців" (2014 року)

Фільм заснований на реальних подіях життя Рона Вудруф. Справжньому ковбоєві і запеклому учаснику родео лікарі поставили діагноз СНІД і відвели термін в 30 днів. Доктора запевняють головного героя, що нічого не можна зробити. І Рон пускається в самостійний пошуку ліків, здатних продовжити його життя і життя інших приречених. Вихід виявляється нелегальним, але чоловік готовий на все, щоб вилікуватися. Щоб допомогти іншим хворим він організовує "Далласького клуб покупців", де кожен бажаючий може отримати свою дозу рятівного речовини.

2. "Американський снайпер" (2015)

Кінокартина з Бредлі Купером в головній ролі розповідає нам про війну в Іраку і про окремий подвиг морського піхотинця армії США Кріса Кайла. Перед молодою людиною стоїть воістину чоловічий вибір: захист Батьківщини або сім'я. Проте солдат став справжньою легендою і поставив рекорд за кількістю вбитих ним супротивників.Знищуючи терористів, Кріс удостоївся загальної слави і визнання американського народу. Кадри його справжніх похорону, які показані в кінці фільму, зворушений всіх до глибини душі, адже саме тут можна побачити справжню любов до національного героя.

3. "Гра в імітацію" (2015)

Дії відбуваються за часів другої світової війни. Збирається команда, здатна зламати код німецької шифрувальної машини Енігма. До її складу потрапляє математик Алан Тьюринг. В успіх операції добровольців ніхто не вірить, але Алан готовий довести, що можна досягти будь-якої мети, якщо не здаватися. Фільм скоріше не про війну, а про взаємини. За сюжетом дійсно цікаво спостерігати, він тримає глядача в напрузі до останніх хвилин.

4. "127 годин" (2010)

Фільм про реальну історію, яка сталася з Ароном Ралстон. Одного разу, нікого не попередивши, молода людина відправилася до каньйону. Але сталося непередбачене: хлопець провалився в ущелину і опинився пригніченим 300-кілограмовим валуном. Арон провів 127 годин без їжі і води. Допомоги чекати не було від кого і йому самому довелося підійти до вирішення, на яке ніхто б не наважився. Всі 127 годин Арон вів відеощоденник. Його бачили тільки близькі молодої людини, а також режисер Денні Бойл і виконавець головної ролі Джеймс Франко.

5. "1 + 1" (2012)

Реальна зворушлива історія про паралізованого чоловіка і його помічника. З самого початку вражає як цікаво підібрані головні персонажі. На роль доглядальниці аристократа Філіпа викликається молодий репер Дрисс. Виявляється, що чоловіки в чомусь схожі, а різниця характерів зближує їх ще більше і незабаром вони стають справжніми друзями. Біографічна картина показує, як важливо мати підтримку і міцне плече поруч.