Топ-5 кращих засобів для підвищення потенції

З віком багато чоловіків стикаються зі зниженням потенції. Серед причин лікарі відзначають згубний вплив стресів, куріння, неправильного харчування, а також ряд захворювань нервової, серцево-судинної і репродуктивної систем.

Допомогти чоловікам у вирішенні такої делікатної проблеми покликаний наш Топ-5 кращих засобів для підвищення потенції , складений за відгуками інтернет-користувачів.

Ми оновили матеріал, склавши рейтинг 15 кращих засобів для потенції чоловіків за відгуками на Здоров'я Mail. ru.

Звичайно, прийом медикаментозних препаратів необхідно узгодити з лікарем, тому що занадто багато з них мають серйозні протипоказання. Крім того, грамотний фахівець підбере таку схему лікування, яка дозволить відчувати себе на висоті в будь-якій ситуації. Урологи, андрологи і сексологи стверджують, що сучасна медицина дозволяє чоловікам насолоджуватися повноцінним сексуальним життям до самого похилого віку.

Зміст:

  • 5. Народні засоби підвищення потенції:
  • 4. Віагра
  • 3. Лаверон
  • 2. Сила імператора
  • 1. Тонгкат Алі платинум

5. Народні засоби підвищення потенції:

  • тибетський гриб,
  • кінський каштан,
  • сік столітника,
  • екстракт алое
  • імбир.

Всі ці засоби застосовуються в народній медицині у вигляді відварів, настоянок і екстрактів для кращого вирішення проблем з ерекцією .Більш детально природні способи підвищення лібідо ми розглянули в статті: найсильніші афродизіаки для жінок і чоловіків.

4. Віагра

- найвідоміше медикаментозний засіб підвищення потенції. Принцип дії препарату заснований на локальному поліпшення кровопостачання судин статевого члена. Віагра не є збудливим засобом, але забезпечує появу ерекції. Препарат має масу побічних ефектів, серед яких головний біль, запаморочення, диспепсія, закладеність носа, зміна зору. З особливою обережністю до Віагрі варто поставитися при захворюваннях серцево-судинної системи.

3. Лаверон

Часто призначають пацієнтам російські лікарі як засіб підвищення потенції. Препарат сумісний з прийомом алкоголю і має переважно натуральний склад. Серед додаткових ефектів відзначаються посилення чутливості і збагачення емоційного забарвлення близькості. Серед побічних ефектів може бути алергічна реакція.

2. Сила імператора

- біологічно активна добавка для підвищення потенції. Дія препарату спрямована на посилення потенції, поліпшення кровопостачання органів малого тазу і загальне зміцнення організму. У числі побічних ефектів можуть бути підвищена нервова збудливість. Алергічні реакції, безсоння.

1. Тонгкат Алі платинум

- препарат, який має в складі переважно компоненти рослинного походження: екстракт кореня еврікоми длиннолистной і екстракт кореня женьшеню. Підвищення потенції досягається шляхом регулювання вироблення тестостерону. Крім проблем з потенцією творці препарату обіцяють допомогти при захворюваннях передміхурової залози.На російському ринку Тонгкат продається протягом 5 років. Серед можливих побічних ефектів варто відзначити алергічні реакції.

Ну і не можна не пройти повз такого методу:

Дуже ефективний метод підвищення потенції:)