Топ-10 варіантів кінця світу

Вже скільки разів твердили світу, що кінець його близький! В останній раз фатальним днем ​​вважали 21 жовтня 2011 року, який, на щастя, пройшов без особливих потрясінь.

Тепер же загальну увагу направлено на іншу дату - 21 грудня 2012 року. На цей день запланували кінець всього сущого стародавні майя. Вчені, фантасти і просто обивателі активно висувають свої версії подій, які можуть призвести до катастрофи. Пропонуємо і Вам оцінити Топ-10 варіантів кінця світу . Ось тільки серйозно лякатися не варто, адже за останні 10 років було передбачене 17 апокалипсисов, жоден з яких, на щастя, так і не відбувся.

Зміст:

  • 10. Виснаження природних ресурсів.
  • 9. Війна.
  • 8. Природні катаклізми на Землі.
  • 7. Сплеск сонячної активності.
  • 6. Прибульці.
  • 5. Стиснення Всесвіту.
  • 4. Інверсія магнітного поля Землі.
  • 3. Чорна діра.
  • 2. "Космічні промені".
  • 1. Зіткнення з космічним об'єктом.

10. Виснаження природних ресурсів.

Хтось бачить загрозу вимирання в мізерних запасах нафти, когось лякає продовольча криза. Вчені малюють сумну картину - розпад держав, хаос, воцаріння анархії і загальний голод. Радує, що така ситуація вже точно не встигає скластися до грудня нинішнього року.

9. Війна.

Люди придумують все більш витончене зброю для знищення собі подібних. Згідно з деякими варіантами кінця світу, до загибелі нас приведе ядерна війна, згадують також хімічне, генетичне і біологічну зброю.

8. Природні катаклізми на Землі.

Частіше за інших згадуються землетрусу, результатом яких може стати або гігантська цунамі, або хмара пилу, яка закриє від нас сонце на сотні років і призведе до значного зниження температур. Вважається, що в історії Землі 5 разів до 95% живих істот вимирало в результаті природних катаклізмів.

7. Сплеск сонячної активності.

У 1859 році телеграф в Європі і Північній Америці згоріли через Сонячного Супершторм. Інтенсивність сонячного випромінювання постійно змінюється, тому передбачити його поведінку досить складно. Ось вчені і побоюються такого варіанту кінця світу, а режисери знімають фільми про кінець світу , де часто винуватцем апокаліпсису виступає Сонце.

6. Прибульці.

Цей варіант до душі тим, хто твердо впевнений: ми не самотні у Всесвіті. Войовничі високорозвинені цивілізації напевно захочуть, якщо не винищити, то значно скоротити чисельність людства. Не менший жах викликають і інопланетні віруси, здатні згубити все населення Землі.

5. Стиснення Всесвіту.

Вчені вважають, що наш Всесвіт безперервно розширюється з самого дня свого створення. Ніхто, правда, не знає, коли цей процес зупиниться, і що трапиться потім. Песимісти пророкують, що Всесвіт в результаті стиснеться в точку, з якої колись виникла. Ясно, що нічого позитивного така перспектива нам не обіцяє.

4. Інверсія магнітного поля Землі.

Зміна Південного і Північного полюсів планети - явище досить рідкісне. Начебто в останній раз Земля пережила таке 780 тисяч років тому. Як такий процес вплине на організм людини, стан земної кори і атмосфери, ніхто судити не береться.

3. Чорна діра.

Вчені вважають, що в нашій Галактиці є 10 мільйонів чорних дір різного розміру. Жахлива сила гравітації чорної діри здатна заподіяти чимало лиха, так що для кінця світу просто достатньо нашій планеті виявитися неподалік від цього загадкового космічного об'єкта.

2. "Космічні промені".

В момент загибелі зірки в простір викидається смертоносне гамма-випромінювання. Якщо космічна катастрофа трапиться неподалік від сонячної системи, то промені можуть запросто знищити земну атмосферу і все, що знаходиться на поверхні планети.

1. Зіткнення з космічним об'єктом.

Найпопулярніший варіант кінця світу 19 серпня 2018 року, передбачає загибель Землі від падіння метеорита, зіткнення з кометою і навіть з іншою галактикою. Вчені всього світу всерйоз пропонують створити лінію оборони, покликану збивати всяке космічне тіло, яке загрожує врізатися в нашу планету.