Топ-10 найстрашніших знаменитостей

Ці багаті і знамениті особистості аж ніяк не блищать красою, розбиваючи сформований стереотип про те, що досягти широкої популярності може тільки людина з привабливою зовнішністю.

Сьогодні ми пропонуємо поглянути на Топ-10 найстрашніших знаменитостей. Незважаючи на часом відразливу зовнішність, ці персонажі - завсідники світських хронік і модних публічних заходів.

Зміст:

  • 10. Мерилін Менсон
  • 9. Емі Уайнхаус
  • 8. Донателла Версаче
  • 7. Рональдіньо
  • 6. Стівен Тайлер
  • 5. Келлі Осборн
  • 4. Міккі Рурк
  • 3. Іггі Поп
  • 2. Кортні Лав
  • 1. Жаклін Вайлдштейн

10. Мерилін Менсон

Менсон і без свого епатажного макіяжу не дуже гарний. А вже в повній бойовій розмальовці Мерилін може лякати не тільки дітей, а й дорослих. Чого тільки варті різнокольорові очі і мертва блідість в поєднанні з чорними губами.

9. Емі Уайнхаус

На зовнішності цієї ексцентричної британської виконавиці невтішним чином позначилися алкоголь, куріння і безпутний спосіб життя. Все це Емі доповнює епатажними нарядами і відповідним макіяжем. До речі, років 10 тому Уайнхаус була набагато привабливіше.

8. Донателла Версаче

Незважаючи на безперечний талант Донателли, мало хто може без тремтіння дивитися на її переповнені силіконом губи і витравлені до повної втрати кольору волосся. Крім того, зірка світу моди активно захоплюється засмагою, який яскраво підкреслює вік Версаче, відзначила 50-річний ювілей 7 років тому.

7. Рональдіньо

Один з кращих футболістів планети не може похвалитися привабливою зовнішністю. На щастя, відсутність правильних рис обличчя ніяк не впливає на здатність забивати голи. Та й прихильниць у футболіста - хоч відбавляй.

6. Стівен Тайлер

Талановитий музикант незважаючи на відразливу зовнішність став батьком прекрасної Лів Тайлер, яку багато хто вважає мало не еталоном краси. До речі, в 2011 році Стівен пройшов курс ін'єкцій ботокса і зробив лазерний пілінг шкіри, щоб виглядати більш привабливим.

5. Келлі Осборн

Не кращим чином на привабливості Келлі позначається зайву вагу. Але і без нього безглузді наряди, неакуратний макіяж і епатажні зачіски роблять Келлі набагато старший за неї 29 років. Але, втім, очікувати чогось іншого від дочки легендарного Оззі Осборна було б нерозумно.

4. Міккі Рурк

В молодості Рурк носив заслужений титул секс-символу. Однак вік і професійне заняття боксом залишили свої відмітини на обличчі актора. Після серії невдалих пластичних операцій особа Рурка було практично спотворене. З 2012 року хірурги працюють на поверненням Міккі більш привабливої ​​зовнішності.

3. Іггі Поп

Провокатор і шанувальник епатажу, 63-річний учасник групи "The Stooges" і сьогодні активно "запалює" на сцені. Пластичною хірургією Іггі не захоплюється і вік свій не приховує. На думку 1300 опитаних британців Іггі Поп був визнаний самим непривабливим серед знаменитостей.

2. Кортні Лав

На зовнішності колись цілком навіть симпатичною Кортні явно позначився неприборканий спосіб життя. Алкоголь, наркотики, сумнівне проведення часу зробили свою справу. Крім того, Лав явно не прагне зробити свій макіяж і зачіску більш акуратними на догоду публіці.

1. Жаклін Вайлдштейн

Фотографії Жаклін - чудова ілюстрація до брошури про шкоду надмірного захоплення пластичною хірургією. Вийшовши заміж за мільйонера, Вайлдштейн почала активно вдосконалити власну зовнішність. Чоловік в підсумку пішов до іншої, а Жаклін стала хизуватися на публіці штучними рисами спотворити від операцій особи.