Топ-10 найпопулярніших покупок в Інтернеті

За оцінкою авторитетного дослідницького центру Euromonitor International обсяг інтернет-торгівлі в Росії становить близько $ 10, 5 мільярдів на рік. За останні кілька років ми стали активно купувати через інтернет масу речей: від одягу до холодильників і навіть автомобілів.

Щоб не залишатися осторонь від настільки модного тренду, як шопінг у Всесвітній павутині, пропонуємо сьогодні вашій увазі Топ-10 найпопулярніших речей для покупки в Інтернеті .

Зміст:

  • 10. Ліки
  • 9. Програмне забезпечення
  • 8. Іграшки
  • 7. Косметика і парфюмерія
  • 6. Велика побутова техніка
  • 5. Квитки в кіно, театр, на концерт
  • 4. Квитки на поїзд або літак
  • 3. Одяг та взуття
  • 2. Книги, канцтовари
  • 1. Дрібна побутова техніка і електроніка

10. Ліки

Інтернет-аптека - досить молодий вид мережевої торгівлі. Але завдяки привабливій ціновій політиці, такий спосіб покупки ліків стає все популярнішим. Самі ж популярні інтернет-аптеки Рунета - мережа "36і6" (366. ru), "Пігулки" (piluli. Ru), "Ріглі" (rigla. Ru) і Аптека ІФК (apteka-ifk. Ru).

9. Програмне забезпечення

Найчастіше через Інтернет купують ПО від Microsoft і антивірусні програми. Підприємства і компанії часто в мережі замовляють За для організації документообігу та ведення бухгалтерії. Ну і не варто забувати про тисячі мобільних додатків для Android, iOS і інших систем.

8. Іграшки

Купівлею іграшок через Інтернет особливо захоплюються мами, що сидять в декреті.Адже часу на ходіння по магазинах у них майже не залишається. А ще саме в мережі можна знайти рідкісні модельки автомобілів або фігурки героїв з улюблених мультфільмів. Найбільші інтернет-магазини іграшок в Росії - mytoys. ru, detmir. ru, toy. ru і відповідний розділ гіпермаркету OZON. ru.

7. Косметика і парфюмерія

Креми, декоративну косметику та аромати можна придбати в інтернеті реально дешевше, ніж в реальному магазині. Крім того, в мережі можна придбати професійну косметику, яку часто поширюють через салони краси з величезною націнкою. У пошуках краси варто звернути увагу на parfumart. ru, aromat. ru і cosmoprofi. ru. Можна замовити косметику і в зарубіжних магазинах з доставкою, наприклад, на feelunique. com або iHerb. com.

6. Велика побутова техніка

Холодильники, телевізори і духові шафи багато з задоволенням купують через інтернет. Таким чином можна заощадити мінімум 10% від немаленькою вартості техніки. Популярними магазинами великої побутової техніки є, наприклад, mvideo. ru, holodilnik. ru, domostroy. ru.

5. Квитки в кіно, театр, на концерт

Стояти в черзі до каси сьогодні абсолютно не модно. Куди простіше зайти на сайт, вибрати час, місце в залі для глядачів і оплатити квиток картою або електронними грошима. Сервіс он-лайн покупки і бронювання пропонують майже всі великі мережі кінотеатрів. А квитки на концерти і театральні постановки можна пошукати на kassir. ru, redkassa. ru і concert. ru.

4. Квитки на поїзд або літак

Купуючи квиток через Інтернет, можна вибрати найвигідніший варіант з десятків можливих, не виходячи з дому. Про сервіси пошуку найдешевших авіаквитків ми вже писали. А квиток на поїзд можна купити, наприклад, на сайті РЖД або на ozon.travel. ru.

3. Одяг та взуття

Трійку лідерів найпопулярніших інтернет-товарів займає одяг. Серед магазинів Рунета тут лідирують Wildberries. ru, Lamoda. ru, Butik. ru. Безкоштовно в Росію доставляють і багато іноземних інтернет-магазини, наприклад, ASOS. com або Nextdirect. com.

2. Книги, канцтовари

Книги через інтернет набувають як в паперовому, так і в популярному нині електронному вигляді. Найбільший інтернет-магазин книг і канцелярії, безумовно, OZON. ru. Скласти лідеру конкуренцію беруться також labirint. ru, books. ru і read. ru.

1. Дрібна побутова техніка і електроніка

Смартфони, планшетні комп'ютери, мультиварки, хлібопічки, фени та блендери тисячами щодня продаються через інтернет. Лідерами інтернет-торгівлі електронікою і дрібної технікою в Росії є Ulmart. ru і OZON. ru. Ну і, звичайно, не варто забувати, що левову частку гаджетів росіяни купують на таких інтернет-аукціонах, як ebay. com, amazon. com, а також taobao. com.