Найдорожчі автомобілі 2012 року

Журнал Forbes склав список, що складається з десяти найдорожчих і престижних автомобілів в світі. Всі вони повинні з'явитися у продажу вже в наступному році: все найновіші і "розкручені" моделі увійшли в цей список. Вартість розраховувалася по MSRP, т. Е. Ціною, яка була рекомендована виробниками.

Отже, почнемо з самого останнього місця. Його торжество зайняв німецький Porsche 918 Spyder. За 3, 4-літровий двигун V8, потужність якого складе 500 л. с. , Здатність розігнатися за три секунди до ста кілометрів на годину і стильний дизайн доведеться викласти $ 845 000.

На дев'яте місце потрапив амеріканскійSSC Tuatara 2012. Його "фішка" в тому, що його вважають не найдорожчим, але найпотужнішим автомобілем у всьому світі. Що приховує цей воістину "звір"? Двигун V8, потужність якого майже в три рази перевищує потужність попередньої моделі і становить 1350 л. с. , Розгін до 100 км / четана красуня може здійснити за дві з половиною секунди. Що ж, за неї пропонується віддати небагато-немало: $ 970 000.

Восьме місце нашого параду належить ще одному "американцеві" - Hennessey Venom GT. Виробник рекомендував за нього рівну і кругленьку суму в $ 1 мільйон. Саме ця вартість, як стверджує виробник, повністю відповідає тим параметрам, які має машинка: двигун V8 і 1200л. с. , А також здатність за дві з половиною секунди досягти неймовірної швидкості в 100 км / ч - повірте, це багато чого варте.

Сьоме місце заслужено посів темпераментний італієць: вартість Pagani Huayra складе $ 1, 3 мільйони. Що ж, похвалитися потужним двигуном в 700 л. с. і дванадцятьма циліндрами від Mercedes-Benz зможе не кожен, проте мерседес один з небагатьох, хто виробляє найнадійніші автомобілі 2012. Крім цього. розігнатися ця "крихітка" може за ті ж дві з половиною секунди. Що ж, як видно, ціна цілком виправдовує можливості і якість.

Шосте місце належить німецькому Maybach Landaulet, який коштує всього на $ 100 тисяч дорожче попереднього "спортсмена", хоча за своїми швидкісними здібностями значно поступається всім попереднім конкурентам. При створенні Maybach Landaulet ставка була зроблена на розкіш і красу. на виході отримуємо шикарний автомобіль з досить невисокими швидкісними параметрами: потужність двигуна всього-на-всього 620 л. л, а розгін до заповітної "сотні" здійснюється за більш ніж п'ять секунд. На жаль, це остання модель від Maybach. З наступного року концерн припинить своє існування.

П'яте місце з автомобілем, рівним за вартістю попереднього, зайняла країна підданих - Великобританія. Її Aston Martin One-77 має двигун, потужність якого - 750 л. с. , А розгін ДЗЗСЄ тієї ж заповітної сотки може бути зроблений за майже чотири секунди.

На четвертому місці зручно розмістився представник зі Швеції - незрівнянний Koenigsegg Agera R, це ще не найдорожчий автомобіль у світі, за який виробники "заламали" ціну в $ 1, 7 мільйона. Що ж, мабуть, за такі моделі і гроші віддавати не грішно: 5-літровий двигун, його потужність - 1115 л. с. і здатність розганятися за рівно 2, 9 секунди до максимальної швидкості в 100 км / ч мало кому вдасться.

Тепер перейдемо до трійки наших "цінових" лідерів.

Місце третє. Данська Zenovo ST1, який коштує $ 1, 8 мільйона. потужність двигуна - 1250 л. с. , Час розгону той же, що і у попередника - 2, 9 сек.

Місце друге. Незрівнянний, шалено красивий і стильний Ferrari 599XX, якого виробник оцінив рівно в два мільйони. Що, всього якихось шестисот тисяч не вистачило цій легенді автомобілебудування з Італії для того, щоб посісти перше переможне місце і очолити рядок лідерів за вартістю наступаючого 2012 року. Автомобіль оснащений всім необхідним: цей червоний диявол здатний розігнатися до ста км / год всього за 2, 9 сек, що йому цілком може дозволити двигун V12, потужність якого небагато-немало 600 л. с.

Ну і, нарешті, зустрічаємо нашого переможця! Найдорожчий автомобіль у світі - Bugatti Veyron Supersport, за якого виробники заламали ціну в розмірі $ 2, 6 мільйонів американських рублів. Що ж приховує наш переможець під своїм капотом?

Шалену швидкість і небачену міць! Розігнатися він здатний за 2, 4 сек до ста км / год, а двигун V16 "має" 1200 л. с. Ось красень!

В даній статті було зроблено аналіз найдорожчих автомобілів 2012 , які з'являться вже в недалекому майбутньому. Чекаємо з нетерпінням дивовижних машинок!