Найочікуваніші гаджети 2013 року

Не так давно ми розглядали кращі hi- tech новинки виставки Mobile World Congress 2013. Однак далеко не всі цікаві пристрої були представлені широкій публіці. Виробниками анонсовані, але поки ще не випущені в продаж гаджети, яких чекають мільйони людей по всьому світу.

У нашому сьогоднішньому десятці зібрані найбільш очікувані гаджети 2013 року .

В даному Топ-10 досить мало позицій дісталося смартфонам і комп'ютерів. Зате в ньому є по-справжньому революційні пристрої, подібних яким ми ще не бачили.

Зміст:

  • 10. Рідер PocketBook E-Ink Triton 2
  • 9. Xbox One
  • 8. PlayStation 4
  • 7. iPhone 6 / 5S
  • 6. Окуляри доповненої реальності від Vuzix
  • 5. Окуляри Google Project
  • 4. Google X Phone
  • 3. Google Chromebook Pixel
  • 2. Apple iWatch
  • 1. Ігрова консоль Ouya

10. Рідер PocketBook E-Ink Triton 2

Апарат буде оснащений другим поколінням кольорових дисплеїв E-Ink Triton. Ці дисплеї мають вбудовану підсвітку, дозвіл 600х800 і величезну для E-Ink колірну палітру - 4096 кольорів. Крім того сенсорний екран підтримує технологію "мультитач". Час роботи пристрою залишилося на рівні чорно-білих пристроїв - близько місяця.

9. Xbox One

Нова ігрова приставка отримає 8 Гб високошвидкісної пам'яті ESRAM, 8-ми ядерний процесор від AMD і спеціально розроблений в Microsoft HDD ємністю 500 Гб. Покращений контролер Kinect, що дозволяє розпізнавати дрібні руху навіть при поганому освітленні, а також розпізнавати голосові команди, буде поставлятися разом з приставкою.

8. PlayStation 4

Вихід на ринки ігрової консолі від Sony запланований на цей рік. Вона теж буде мати 8-ми ядерним процесором, розробленим AMD на замовлення Sony. Відеоприскорювач також від компанії AMD буде працювати в зв'язці з 8-ю Гб пам'яті. Цікавою особливістю приставки є можливість трансляції ігор на портативну консоль PS Vita.

7. iPhone 6 / 5S

Восени очікується презентація чергового смартфона від Apple. Як завжди, компанія не ділиться жодною інформацією щодо нового гаджета. Будемо чекати витоків, адже перед виходом п'ятого iPhone Інтернет був повний чуток і нібито достовірних даних про вигляд і начинці довгоочікуваного смартфона.

6. Окуляри доповненої реальності від Vuzix

Окуляри Star 1200 XLD володіють інтерфейсами HDMI і USB дозволяють використовувати DRM-контент і підключаться до джерел 3D відео. В окуляри вбудовано відстежують руху датчики і FullHD камера, яка вміє поєднувати видимий користувачем реальний світ і 3D контент. Засмучує тільки ціна - близько 5 тисяч доларів.

5. Окуляри Google Project

Ще одні окуляри доповненої реальності, на цей раз від Google. Функціонал пристрою повністю розкривається при роботі в парі з іншими гаджетами під управлінням Android (смартфон або планшет). Крім фото-відеозйомки і суміщення реального світу з віртуальним, пристрій дозволяє обмінюватися текстовими, голосовими або відео повідомленнями.

4. Google X Phone

Google спільно c Motorola, розробляє унікальний смартфон, особливу увагу в якому буде приділено тривалого часу роботи, високоякісним матеріалам корпусу і камері. Як і всі пристрої від Google гаджет отримає чисту версію ОС Аndroid позбавлену всіляких оболонок і надбудов, що повинно позитивно позначитися на швидкості і тривалості роботи.

3. Google Chromebook Pixel

Попередній Chromebook отримав сенсорний дисплей відмінної якості, операційну систему Chrome OS і цілий букет технологій, позитивно впливають на якість зображення. Ложкою дьогтю з'явилися габарити пристрою, високе енергоспоживання і ціна. Наступна версія гаджета повинна буде усунути ці недоліки шляхом інтеграції в пристрій новітньої розробки від Nvidia SoC Tegra 4.

2. Apple iWatch

iWatch є абсолютно новим гаджетом у вигляді браслета від Apple. З чуток, він зможе частково виконувати роботу iPhone і iPad: відображати ім'я абонента, що телефонує, дзвонити, приймати і відправляти SMS, показувати положення на карті. Також пристрій оснастять крокоміром і навчати вважати пульс господаря.

1. Ігрова консоль Ouya

Неймовірно компактна і доступна ігрова консоль під управлінням Android буде коштувати всього $ 99. Над створенням Ouya працювали розробники першої версії Xbox. Початок продажів запланований на літо 2013 року. Потім виробники обіцяють щорічно поставляти на ринок оновлену версію.