Найдоступніші іномарки в Росії (Топ-10)

Ні для кого сьогодні немає таємниці в тому, що іномарки багато в чому випереджають вітчизняні автомобілі. Це стосується і якості, і комплектації, і ціни.

В Росії на сьогоднішній день досить багато марок іноземних автомобілів. Однак, прочитавши статтю, ви дізнаєтеся про найдоступніших з них.

Зміст:

  • 5. Geely MK
  • 4. Lifan Breez
  • 3. Lifan Smily
  • 2. Daewoo Nexia
  • 1. Daewoo Matiz

5. Geely MK

Вартість: від 349 000 рублей.

Єдиний в нашому рейтингу з представників компанії Geely. Компанія виробника досить добре прижилася в Росії, постійно продаючи по кілька тисяч автомобілів на рік.

Geely MK є хетчбеком нового покоління, який має сучасний дизайн, досить хороший рівень безпеки. Автомобіль оснащений інтуїтивної панеллю керування, за допомогою якої водій має безліч переваг в порівнянні з вітчизняними машинами.

Geely MK оснащена економним двигуном, обсяг якого становить 1, 5 л. Базова комплектація включає в себе протитуманні фари, функцію регулювання сидінь, лекгоплавние диски, Електрорегулювання дзеркал з підігрівом.

4. Lifan Breez

Вартість: від 334 900 рублів.

Компанія Lifan є досить молодою на просторах Росії. Однією з моделей, завдяки якій компанія стала популярною, є Lifan Breez.

Він випускається в двох модифікаціях: седан і хетчбек. Однак варто зазначити, що хетчбеки є більш популярними на території Росії.Щодо дизайну, то Lifan Breez відрізняється від інших автомобілів своїми модними тенденціями. Найбільше виділяються фари, які мають стильну форму, крім того, вони здатні яскраво висвітлювати околиці дороги.

Автомобіль оснащений акумулятором нового покоління, який є більш ємним і надійним. Також радує автолюбителів новий дизайн салону, який не має пластика деревного кольору. Двигун може бути від 1, 3 і до 1, 6 літра.

3. Lifan Smily

Вартість: від 289 900 рублів.

Ще один автомобіль компанії Lifan завоював ринок продажів в Росії. Саме Lifan Smily стала окрасою серед модельного ряду хетчбеків. Розробники вклали в нього не тільки знання, досвід, а й нові технології.

Lifan Breez представляє собою компактний п'ятидверний хетчбек. Варто відзначити, що зовні автомобіль дуже нагадує версію модельного ряду англійського Mini, проте на території Росії явним конкурентом Lifan Breez є Lada Kalina.

Автомобіль оснащений економним двигуном об'ємом 1, 3 л. Також Lifan Breez має хорошу базову комплектацію: стереосистема, подушки безпеки, шкіряний салон.

2. Daewoo Nexia

Вартість: від 282 000 рублів.

Ще один автомобіль азіатської фірми автомобілебудування. Daewoo Nexia є автомобілем другого покоління, який почав випускатися в 2008 році. У Росії ця модель стала популярною завдяки низькій ціні, а досить високий рівень комфорту, дозволив використовувати її в якості таксі.

Daewoo Nexia відрізняється від свого попередника новим оформленням бамперів, красивими хитромудрими фарами.

Daewoo Nexia має дві комплектації бензинового двигуна: 1, 5 і 1, 6 л. Трансмісія представлена ​​в якості п'ятиступінчастою механіки.

1. Daewoo Matiz

Вартість: від 247 000 рублей.

На початку цього тисячоліття Daewoo представив світовій громадськості автомобіль, якого так давно всі чекали. Daewoo Matiz став найбільш доступною іномаркою в Росії .

Варто відзначити, що незважаючи на корейське походження, автомобіль має італійське коріння, оскільки проектували його італійські конструктори фірми Fiat.

Daewoo Matiz оснащений двигуном об'ємом всього в 0, 8 л. Автомобіль кілька разів проходив процедуру модернізації, тому зустрічаються різні комплектації. Крім того, є моделі, двигун яких має об'єм 1, 0 л.