Різниця між Вінпоцетину і кавінтон

Різниця між Вінпоцетину і кавінтон

При деяких захворюваннях може бути призначений винпоцетин або кавінтон. Що це за ліки, в яких випадках їх виписують, і чим відрізняється винпоцетин від кавинтона? Спробуємо в цьому розібратися.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Винпоцетин - засіб, що стимулює кровообіг, а також благотворно впливає на судини і обмін речовин. Препарат названий за чинним компоненту, що має рослинне походження.

Винпоцетин

Кавинтон - один з ряду медикаментів, що містять винпоцетин.

Кавинтон до змісту ↑

Порівняння

Обидва препарати лікують судини і стимулюють потік крові. Часто це потрібно для поліпшення роботи мозку, наприклад в посттравматичний період або при старече слабоумство. Вінпоцетин або кавінтон призначають для якнайшвидшої реабілітації після інсульту, а також з метою запобігання цього стану.

Названі ліки допоможуть і в інших випадках, коли через звуження судин, недостатнього кровопостачання і поганого обміну речовин здоров'я погіршується. Засоби призначають, наприклад, при шийному остеохондрозі і деяких захворюваннях очей. Кожен зі згаданих медикаментів після прийому починає діяти дуже швидко.

У чому полягає відмінність винпоцетина від кавинтона? За основним чинним компоненту різниці немає.В обох випадках їм є вінпоцетин. Це відображено в назві вітчизняного препарату. Кавинтон же проводиться за кордоном. Ось чому в наших аптеках його ціна помітно вище. До того ж даний медикамент випускається авторитетною компанією, що теж позначається на вартості.

Вітчизняний аналог доступнішим, але бажано знати, надійним чи є виробник конкретного продукту. Важливо також, що є ще ряд ліків, створених на основі винпоцетина. До них відносяться, наприклад, бравінтон і корсавін. Крім того, існують варіанти з схожим дією, але в їх склад включені зовсім інші активні компоненти.

З'ясувавши, в чому різниця між Вінпоцетину і кавінтон, підведемо невеликий підсумок. Отже, під першою назвою розуміється певний діюча речовина, а також препарат на його основі, вироблений в нашій країні. Кавінтон - імпортний замінник з тим же активним компонентом, дорожчий, що випускається перевіреної компанією. Є й інші лікарські препарати, що містять винпоцетин. У будь-якому випадку, збираючись приймати які-небудь ліки, необхідно ознайомитися з протипоказаннями.