Відмінність справжнього відеореєстратора карк від підробки

Відмінність справжнього відеореєстратора карк від підробки

Через часто трапляються ДТП і в зв'язку з угонами автомобілів рекомендується використовувати відеореєстратор. Він є неупередженим свідком будь-якій дорожній аварії. Як же відрізнити справжній відеореєстратор моделі карк від підробки?

Зміст статті

  • Параметри
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Параметри

Оригінальний карк герметично упакований, має інструкцію із застосування, на зворотному боці якої розташована копія сертифіката відповідності та гарантійний талон. Реєстратор знаходиться в чохлі. Дисплей нового відеореєстратора захищає плівка. При включенні і виключенні обладнання запис починається відразу, без заставки (через 1-3 секунди після чорного екрану). Оригінал має вбудовану пам'ять для можливості редагування відео. Якщо включити реєстратор без карти пам'яті, то лічильник покаже, що можливий запис, тривалістю 3 хвилини 36 секунд. Сучасна версія програмного забезпечення оригінального Каркамо - 6. 2. Цей відеореєстратор має серійний номер під АКБ. Має велику комплектацію: є HDMI-кабель, USB-кабель.

Підробка також має герметичну упаковку, в ній знаходиться білий картонний короб.Талон знаходиться на титульній стороні книжечки інструкції по застосуванню. При включенні і виключенні реєстратора йде анімаційна заставка. Без карти пам'яті запис відео неможлива, лічильник показує час 00 хвилин 00 секунд. Версія програмного забезпечення може бути будь-який, наприклад, 7. 2 і вище. У підробки часто відсутні кабелі для з'єднання з комп'ютером або телевізором.

до змісту ↑

Порівняння

Оригінальний відеореєстратор завжди має чохол, але не знаходиться в білому коробі, як підробка. Несправжній реєстратор має більш скромною комплектацією. Різниця є і в оформленні інструкції із застосування, а саме в тому, що позначка про гарантійне обслуговування розташовується в різних місцях: у справжнього ззаду, у підробки спереду.

Оригінальний карк має на дисплеї захисну плівку. При включенні і виключенні підробленого відеореєстратора на дисплеї з'явиться заставка, тоді як оригінал почне запис практично відразу. Оригінальний відеореєстратор має вбудовану пам'ять. Сучасна версія програмного забезпечення оригіналу - 6. 2, а у підробки вона може бути якою завгодно. Справжній карк має серійний номер під АКБ, підробка його зазвичай не має. Оригінал дуже функціональний, підробка не має і половини цих параметрів.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. У оригіналу є чохол, але обладнання не перебуває у білій коробці.
  2. В різному оформленні інструкції по застосуванню.
  3. Підробка укомплектована менш широко.
  4. Справжній відеореєстратор включається відразу і має захисну плівку на дисплеї.
  5. Оригінал має вбудовану пам'ять і певну прошивку.
  6. Підробка менш функціональна і не має серійного номера під АКБ.