Різниця між "супрастин" і "Супрастінексом"

Різниця між "супрастин" і "Супрастінексом"

Існує безліч засобів, незамінних в боротьбі з алергією. Обговоримо два з них зі схожими назвами, а точніше, з'ясуємо, чим відрізняється "Супрастин" від "Супрастінекса".

Зміст статті

  • Загальні відомості
  • Порівняння

Загальні відомості

Йдеться про антигістамінних препаратах від компанії "Егіс". Вони орієнтовані на блокування певних рецепторів. В результаті неприємні алергічні прояви - нестерпний зуд, нежить та інші - зникають і якість життя повертається до норми. Звернемо увагу, як виглядають згадані медикаменти. Це "Супрастин":

"Супрастин"

А тут представлені форми "Супрастінекса":

"Супрастінекс" до змісту ↑

Порівняння

Незважаючи на схожість назв, діюча речовина у кожного засобу своє . У випадку з "супрастин" це хлоропирамин, з "Супрастінексом" - левоцетиризин. Головний же акцент слід зробити на тому, що розглядаються препарати різних поколінь. "Супрастінекс" був розроблений пізніше і виступає як більш досконала версія ліки.

Відмінність "Супрастин" від "Супрастінекса" полягає в тому, що другий медикамент краще сприймається організмом. Прийом "Супрастінекса" в рекомендованих дозах не погіршує увагу і координацію. Активність людини в цілому зберігається, тоді як більш ранній аналог здатний спровокувати млявість, неуважність і інші негативні реакції.

Крім того, при тривалій терапії із застосуванням традиційного "Супрастин" можуть в якійсь мірі постраждати внутрішні органи. Тим часом сучасний варіант кошти в цьому відношенні найбільш безпечний. Не дивно, що при лікуванні дітей "Супрастінекс" використовують охочіше.

Важливо, що препарат останнього покоління не пригнічує дію в організмі багатьох інших медикаментів і сам не страждає від їх впливу. Це означає, що, приймаючи проти алергії "Супрастінекс", не доводиться робити перерви в лікуванні інших наявних захворювань.

До тієї масі достоїнств, які є у сучасної версії медикаменту, можна додати зменшену добове дозування, більш швидке настання необхідного ефекту і збільшений термін дії прийнятого "Супрастінекса". Ці ліки, на противагу "супрастин", не викликає звикання при необхідності тривалого і регулярного застосування.

У чому різниця між "супрастин" і "Супрастінексом" ще? У тому, що в екстрених випадках більш корисним виявляється все-таки "Супрастин". Адже однією з форм виключно цього препарату є розчин для ін'єкцій. Тим часом "Супрастінекс" можна придбати тільки в краплях і таблетках.