Різниця між сальсою і бачати

Різниця між сальсою і бачати

Соціальні танці підкорили всіх своєю красою, пристрастю, доступністю для людей різного віку (і без особливої ​​підготовки). Сальса і бачата - в списку фаворитів цього жанру. У великих і маленьких містах існують школи, навчальні їм, проводяться тематичні вечори. Але непосвяченим незрозуміло, чим відрізняється сальса від бачати. Спробуємо розібратися!

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Сальса представляє собою збірний термін, що позначає цілий список різновидів танців. Крім цього, він має на увазі особливу атмосферу і традиції, в яких живуть захоплені даним напрямком люди. Сальса може танцюватись як парно, так і втрьох, цілою групою або однією людиною.

Бачата - конкретний напрям латиноамериканських танців, у якого є всього 2 підвиди: домініканський і колумбійський. Бачата - виключно парний танець, особливістю якого є тісний контакт між партнерами. Це одне з найбільш чуттєвих напрямків.

Сальса і бачата схожі базовими рухами. Вони танцуются під музику з розміром 4/4, плюс в них обох приділяється особлива увага здатності людей імпровізувати. Однак відмінностей між сальсою і бачати набагато більше, ніж подібностей.

до змісту ↑

Порівняння

Ключова відмінність сальси від бачати полягає в тому, що перша має напрямку, де танцює більше або менше двох осіб, в той час як остання є строго парним видом.Друга відмінність полягає в різному темпі. Сальса являє собою більш ритмічний, швидкий, енергійний танець. Відмітна риса бачати - романтичність і навіть деяка інтимність. Партнери прагнуть якомога краще відчути один одного. Відповідно, і музика тут трохи ліричні, руху більш неспішні, плавні, темп нижче. Порівняйте наступні відео, і відразу стане ясно, про що мова.

Сальса:

Бачата:

Незважаючи на візуальну схожість базових елементів, у сальси кроки складніше. До того ж в ній більше ефектних рухів. В цілому на освоєння азів бачати потрібно значно менше часу і зусиль. За настроєм ці 2 напрямки теж помітно різняться. Сальса - це кокетство, запал, гра, флірт. У той час як бачата еротичніша, сексуальна. Вважається, що сальса допомагає зав'язувати нові знайомства, адже на тематичних вечірках люди часто танцюють з тими, кого бачать вперше, змінюються партнерами. У свою чергу бачата сприяє набуттю взаєморозуміння в ситуації, що парі. Танцюючи її, люди починають краще відчувати один одного, навіть якщо багато років до цього перебували в стосунках.

Крім усього іншого, сальса і бачата зародилися в різних країнах. Батьківщиною першої є Куба, виникненням другої ми зобов'язані Домініканській республіці.

до змісту ↑

Таблиця

Сальса Бачата
Зародилася на Кубі З'явилася в Домініканській республіці
Являє собою сукупність безлічі напрямків Більш вузьке спрямування, вид танцю Танцюється в парі, втрьох, поодинці, групою
Парний танець темп швидше, руху енергійніше і ефектніше
Більш спокійний темп, плавні рухи Базові кроки складніше
Базових рухів менше, вони простіше < У чому різниця між сальсою і бачати, тепер зрозуміло.Але на закінчення хотілося б відзначити, що ці танці все ж тісно пов'язані, адже на сальса-вечірках абсолютно нормальним і природним є включення музики для бачати. На практиці майже немає людей, які опанували б лише одним з двох напрямків. Тому якщо світ соціальних танців вабить вас, то немає особливої ​​необхідності остаточно вибирати між сальсою і бачати. У будь-якому випадку ви освоїте і те й інше.