Різниця між "Есслівер" і "Ессенціале"

Різниця між "Есслівер" і "Ессенціале"

Лікарські препарати "Есслівер" і "Ессенціале" є аналогами. Це дорогі засоби, причому за другий з них доведеться віддати навіть більше грошей, ніж за перше. Багато, бажаючи заощадити, цікавляться, чим відрізняється "Есслівер" від "Ессенціале" і чи варто при нагоді переплачувати. Спробуємо це з'ясувати.

Загальні відомості

Орган, якому згадані медикаменти допомагають відновлюватися і правильно функціонувати, - печінку. Вона бере на себе удар, коли в організм проникають непотрібні, іноді отруйні, речовини. Завданням печінки стає знешкодити чужорідні компоненти і сприяти їх успішному виведенню. Виконуючи таку роль, орган потребує захисту, що і забезпечують розглядаються препарати.

В капсулах "Есслівер" і "Ессенціале" містяться фосфоліпіди. За своєю структурою і дією вони подібні аналогічним природним речовинам, які відповідають за обмінні процеси, формування клітин і регенерацію тканин. Обидва препарати показані при дистрофічних змінах печінки, цирозі, радіаційному і алкогольному ураженні, гепатиті. Ці ж ліки прописують для одночасного прийому з медикаментами іншого призначення, потужними, але містять токсини.

"Есслівер" виглядає так:

"Есслівер"

А це "Ессенціале":

"Ессенціале"

Порівняння

Обговорювані фармацевтичні засоби багато що об'єднує.Однак є і деяка відмінність "Есслівер" від "Ессенціале". Перш за все, воно простежується в самому складі. Так, в "Есслівер" укладено менша кількість фосфатидилхолина, який надає лікувальний ефект. У той же час тільки цей препарат виробляється з додаванням ряду вітамінів, більшість з яких групи B. Вони покращують дію активних речовин.

Помічено, що "Есслівер" краще допомагає, якщо проблеми з печінкою виникли під впливом алкоголю, а "Ессенціале" в цілому менше схильний викликати побічні реакції. Втім, тут все залежить від конкретної людини. До того ж підкреслюється, що обидва ліки в більшості випадків переносяться добре. Щодо "Ессенціале" відзначається і така перевага, як присутність у його капсулах значно меншої кількості продуктів пероксидації. Зрозуміти, що це означає, можна, лише володіючи деякими знаннями в області хімії.

Важливим моментом є особливості застосування порівнюваних препаратів. У чому різниця між "Есслівер" і "Ессенціале" з цієї позиції? У тому, що тривалість курсу терапії з вживанням першого засобу розпочинається від трьох місяців. У той же час дія "Ессенціале" стає помітним швидше, і тривалість прийому даного медикаменту може бути менше.