Різниця між амінокислотами і bCAA

Різниця між амінокислотами і BCAA

Займатися спортом сьогодні стало модно, а використання різних препаратів для росту м'язів дозволяє підвищити ефективність тренувань. Для набору маси використовують амінокислоти в цілому і ВСАА зокрема, які також дозволяють заповнити запас корисних речовин. Який варіант краще і більше підходить для організму?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Амінокислоти - це білкові органічні сполуки, до складу яких входять амінниє і карбоксильні групи. Вони необхідні для будівництва м'язових тканин, кісткового скелета, продуктивної роботи мозку, а також для успішного розвитку людини. Недолік амінокислот призводить до недоумства, розладів пам'яті, поганому функціонуванню всіх систем організму.

BCAA - це Протеїногенні амінокислоти, що володіють розгалуженою ланцюжком. Вони дуже добре засвоюються організмом і включають в себе три основні елементи: лейцин, валін, ізолейцин. Зазначені амінокислоти є незамінними і не можуть синтезуватися з інших речовин. Їх вживання показано тим, хто займається спортом в цілому і бодібілдінгом зокрема.

до змісту ↑

Порівняння

Таким чином, ВСАА - це амінокислоти з розгалуженою структурою, а саме изолейцин, лейцин і валін.Поряд з 9 іншими групами з'єднань, вони є незамінними, а добова потреба в них становить близько 6 грамів. Оскільки в процесі тренування активно спалюється білок, для плідних занять його необхідно заповнювати.

ВСАА відмінно засвоюються організмом, адже їх розщеплення відбувається безпосередньо в м'язовій тканині. Їх постійний прийом дуже важливий для спортсмена, проте далеко не вичерпаний. Для успішних тренувань також потрібні інші амінокислоти - лізин, триптофан, гістидин та інші. Зазначені елементи повинні надходити в організм у достатній кількості.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Обсяг поняття. Амінокислоти - загальна назва органічних сполук, ВСАА - окрема група даних речовин.
  2. Особливості засвоєння. У той час як звичайні амінокислоти розщеплюються печінкою, ВСАА засвоюються м'язовою тканиною, що робить процес їх вживання швидким і ефективнішим.
  3. Значення. Якщо окремі групи амінокислот є замінними і умовно-замінними, то всі з'єднання, що входять до складу ВСАА, життєво важливі для організму.