Кращі ресторани світу 2016, рейтинг the Restaurant Magazine

Британський журнал The Restaurant Magazine для кухарів, рестораторів і інших фахівців громадського харчування представив щорічний топ-50 кращих ресторанів світу . Є в рейтингу і представник Росії, це московське заклад White Rabbit (18 рядок). А ми представляємо вам першу десятку ресторанів високої кухні, обраних міжнародним експертним журі.

Зміст:

 • 10. Asador Etxebarri, Аспе, Іспанія
 • 9. Steirereck, Відень, Австрія
 • 8. Narisawa, Токіо, Японія
 • 7. Mugaritz, Сан-Себастьян, Іспанія
 • 6. Mirazur, Ментон, Франція
 • 5. Noma, Копенгаген, Данія
 • 4. Central, Ліма, Перу
 • 3. Eleven Madison Park, Нью-Йорк, США
 • 2. El Celler De Can Roca, Жирона, Іспанія
 • 1. Osteria Francescana, Модена, Італія
  • Топ-50 кращих ресторанів світу (Інфографіка)

10. Asador Etxebarri, Аспе, Іспанія

Ресторан розташований під покровом гір в сонної селі недалеко від Сан-Себастьяна. У старому кам'яному будинку вам подадуть величезні соковиті креветки з Паламос, свіжу буйволячі моцарелу і ковбасу чорізо. Особливу увагу шеф-кухар ресторану приділяє смаженні на відкритому вогні. Мріяли про копченому морозиві з присмаком димку? У Asador Etxebarri мрії збуваються.

9. Steirereck, Відень, Австрія

Зовні будівля ресторану нагадує величезний скляний куб. А всередині вас чекає цікаве поєднання дерева, бетону і накрохмалених білих скатертин. Столик необхідно резервувати за три тижні вперед. Порції невеликі, але між ними відвідувачам приносять "компліменти від шеф-кухаря".Голодним з Steirereck не втече ніхто.

8. Narisawa, Токіо, Японія

Майже всі інгредієнти, використовувані в цьому ресторані, є чисто японськими. Меню включає в себе страви згідно навколишньому середовищу і сезону, так що обід в Narisawa - це подорож в японську сезонність і культуру. У ресторані подають вишукані японські вина, такі як Pinot Noir і Riesling Lion.

7. Mugaritz, Сан-Себастьян, Іспанія

Вже другий, але не останній "іспанець" в рейтингу найкращих ресторанів 2016 року. В меню 20 різних страв. У цьому ресторані все направлено на подив і розвага клієнтів, так що приготуйтеся витримати ціле кулінарне шоу, яке триває 3-4 години і виконується відразу для всіх столиків.

6. Mirazur, Ментон, Франція

Хіба топ-10 кращих ресторанних закладів світу міг обійтися без кухні сонячної Франції? Секретна зброя ресторану - власна ферма і мережу постачальників з ринку в Вентімілья, багатого джерела смачних овочів і свіжих морепродуктів. Фірмова страва - устриці з Тапіока, грушею і кремом з лука-шалот.

5. Noma, Копенгаген, Данія

Страви з простими назвами, такі як яблука і лимонний чебрець, листя капусти і білої смородини, новий данський картопля забезпечують таке багатство смаку і текстури, яке ви раніше навряд чи відчували. Якщо хочете відвідати цей ресторан, то покваптеся: в кінці 2016 року власник планує закрити його і відкрити як приміську ферму.

4. Central, Ліма, Перу

Гостям ресторану пропонується ціла кулінарна експедиція через екосистему Перу, від Амазонки до узбережжя Тихого океану. Дегустація меню Central починається з страв, компоненти яких зустрічаються на позначці 20 метрів нижче рівня моря. А закінчується стравами з інгредієнтами, що виростають на рівні до 4100 метрів над землею.Перуанські джунглі, гори, пустеля і море - вирішуйте, що з місцевої флори ви бажаєте покуштувати.

3. Eleven Madison Park, Нью-Йорк, США

Шеф-кухар цього ресторану часто імпровізує з їжею, створюючи химерні персоналізовані страви. У відгуках відвідувачі відзначають дуже привітний і ввічливий персонал. Основна страва закладу - качка фингер Лейкс сухосостаренная під власним соусом, з деревним грибом і грушею. Одна біда - маленькі порції, не кожен російська людина ними наїсться.

2. El Celler De Can Roca, Жирона, Іспанія

Лідер ресторанного рейтингу 2015 року. Цей ресторан, що належить трьом братам Рока, може похвалитися винним підвалом на 50 тисяч пляшок, зростаючими за склом березами і меню зі стравами різних кухонь світу. Якщо в Asador Etxebarri подають копчене морозиво, то тут можна скуштувати морозиво зі спаржі і морозиво з оливок. Його вносять на цьому оливковому дереві в горщику.

1. Osteria Francescana, Модена, Італія

В цьому вишуканому ресторані всього 12 столиків, а всі страви унікальні. Порції маленькі, але в Osteria Francescana йдуть, щоб долучитися до світу високої кухні, а не банально набити живіт. Вина, які подаються в закладі, виготовлені на невеликих італійських виноробнях спеціально для ресторану.

Топ-50 кращих ресторанів світу (Інфографіка)

Джерело: // www. theworlds50best. com / list / 1-50-winners