Кращі dual-SIM смартфони 2014 року: Nokia, Lenovo

Смартфон dual sim незамінний для тих, у кого є два телефонних номери - такий апарат спрощує використання корпоративної sim-карти, зручний в поїздках за кордон, а також дозволяє отримувати всі переваги двох тарифних планів від одного або різних операторів.

З якою б метою Вами не був обраний "двухсімочний" апарат, він повинен з честю справлятися з поставленим завданням - забезпечувати комфортну роботу з обома sim-картами. Сьогодні ми представляємо кращі Dual-SIM смартфони від Nokia, Lenovo і інших виробників, які перемогли в "народному" голосуванні.

Зміст:

  • 9. Acer Liquid Jade
  • 8. Huawei Ascend P6s
  • 7. ASUS Zenfone 5
  • 6. Lenovo Vibe Z2 Pro
  • 5. Nokia Lumia 730
  • 4. Samsung Galaxy S5 DuoS
  • 3. LG G3 Dual-LTE
  • 2. HTC One M8 Dual SIM
  • 1. Sony Xperia Z3 Dual

9. Acer Liquid Jade

Смартфон має комбінований слот для sim-карти, в який можна або встановити 2 карти формату nano-SIM, або одну "сімку" nano-SIM в комплекті з картою microSD.

Крім підтримки двох sim-карт користувач отримує 4-ядерний процесор, 5-дюймовий екран, камеру 13МП і елегантний корпус товщиною 7, 5 мм.

8. Huawei Ascend P6s

Смартфон має два слота по sim-карти стандарту micro. Два роздільних радиомодуля забезпечують одночасну активність кожної sim-карти. А значить, розмовляючи по одній з "сімок", можна почути виклик з іншого або ж підтримувати по другій лінії інтернет-з'єднання.

7. ASUS Zenfone 5

Цей смартфон підтримує дві sim-карти, але має один радіомодуль.Таке рішення означає, що активною може бути одна з двох sim-карт.

Однак модель має значні характеристики - 2 Гб оперативної пам'яті, сучасний 5-дюймовий екран, 2-ядерний Intel Atom і дуже привабливу ціну близько 7 000 рублів.

6. Lenovo Vibe Z2 Pro

Цей смартфон Lenovo dual sim вже відзначився в нашому рейтингу кращих флагманів 2014 року. Двухсімочний технологія в апараті реалізована через один радіомодуль.

При цьому при наборі номера або відправлення СМС є дві клавіші для вибору однієї з sim-карт.

5. Nokia Lumia 730

Смартфон Nokia dual sim забезпечує підтримку двох карт формату microSIM. Lumia 730 має один радіомодуль, що дещо обмежує можливості апарату.

При цьому модель має яскравий дизайн і гідний набір технічних характеристик для смартфона в популярній ціновій категорії до 15 000 рублів.

4. Samsung Galaxy S5 DuoS

Апарат підтримує 2 sim-карти, при цьому зберігаючи всі достоїнства оригінальної моделі Galaxy S5.

Функція Always On дозволяє не пропустити вхідний дзвінок по другій лінії, адже дзвінок буде автоматично переадресовано на ту sim-карту, яка активна в поточний момент.

3. LG G3 Dual-LTE

Кращі dual sim телефони замикають трійку лідерів нашого рейтингу. G3 Dual-LTE - це флагман LG з підтримкою двох sim-карт.

Апарат має екран 5, 46 дюйма, 4-х ядерний Snapdragon 801, камеру 13МП.

2. HTC One M8 Dual SIM

Двухсімочний смартфон в оригінальному металевому корпусі підтримує дві карти формату nano-SIM.

Характеристики One M8 Dual SIM - чотирьохядерний Snapdragon, 2 Гб оперативної пам'яті, підтримка 4G LTE.

1. Sony Xperia Z3 Dual

Кращий 4G-смартфон Dual SIM поєднує неймовірну продуктивність з роботою двох sim-карт. Причому обидві карти залишаються активними, що дозволяє приймати виклики з другої лінії.

При цьому характеристики моделі Dual анітрохи не поступаються "односімочной" Xperia Z3 - це і захист від води, пилу і забруднень, і два дні роботи без підзарядки, і чудова камера.