Рейтинг тенісистів (aTP) 2012 | Топ Рейтинги Миру

Anonim

Згідно з опитуванням, проведеним міжнародною асоціацією TAFISA в 200 країнах світу, великий теніс входить в Топ-10 найпопулярніших видів спорту. А тому не дивно, що рейтинги кращих тенісистів планети викликають настільки жвавий інтерес. Сьогодні ми публікуємо підсумковий рейтинг тенісистів (ATP) 2012 станом на 12 листопада поточного року.

Асоціація тенісистів-професіоналів (ATP) становить рейтинг гравців в нинішньому вигляді з 2009 року. Згідно з методикою обчислення рейтингу, кожному тенісистові зачитується максимум 18 кращих результатів, продемонстрованих на протязі сезону.

Рейтинг тенісистів на сьогодні є найбільш значущим в світі великого тенісу, адже Асоціація є організатором престижного циклу турнірів ATP-тур.

До речі, результати, показані на турнірах великого шолому, враховуються при підрахунку з максимальною вагою, хоча даний цикл змагань не належить ATP.

Словаччина

В Топ-30 р йтінга тенісистів потрапив росіянин Михайло Южний.В першу сотню ATP увійшли Микола Давиденко (43-е місце), Андрій Кузнєцов (79-е місце), Євген Донський (97-е місце) і Сергій Стаховський (100-е місце).

Серед українських тенісистів кращим став Олександр Долгополов, який посів 18-й рядок рейтингу. Долгополов став єдиним українцем в Топ-100.

Ну а лідером рейтингу ATP вже не в перший раз став сербський тенісист Новак Джокович - перша ракетка світу в одиночному розряді, п'ятикратний переможець турнірів Великого Шолома і переможець фіналу Світового туру ATP в 2008 році. Вперше Джокович очолив