Як зробити мікро-сім-карту?

Як зробити мікро-сім-карту? З кожним днем ​​виходить все більше смартфонів, оснащених слотом під мікро-сім-карту. За розмірами micro-SIM в два рази менше звичайної сім-карти. Зменшення місця під слот для сімки дозволяє розробникам смартфонів і планшетів робити пристрої компактніше. Якщо у вашому розпорядженні з'явився сучасний смартфон / планшет, то, без сумніву, у вас виникне питання, як зробити мікро-сім-карту?

Читати Далі →

Як наклеїти захисну плівку на телефон?

Як наклеїти захисну плівку на телефон? Незважаючи на постійне вдосконалення технологій створення покриття екранів телефонів і планшетів, скрін-протектор - все ще затребуваний аксесуар. У магазинах цифрової техніки зазвичай знають, як наклеїти захисну плівку на телефон або планшет, і надають цю послугу за досить символічну плату.

Читати Далі →

Як заправити картридж лазерного принтера

Як заправити картридж лазерного принтера В нашому світі кожна компанія намагається знайти вигоду у всьому. Так, в комп'ютерній індустрії виробники принтерів більшу частину прибутку отримують не від продажу офісної техніки, а від реалізації комплектуючих до неї. Наприклад, HP отримує левову частку прибутку з продажу картриджів для принтерів.

Читати Далі →

Як налаштувати антену Триколор

Як налаштувати антену Триколор Коли антена "Триколор ТВ" встановлена, залишається її тільки налаштувати. Причому як установку, так і настройку можна провести, не вдаючись до послуг фахівців-настройщиків супутникового обладнання. Про те, як налаштувати антену Триколор самостійно, ми і поговоримо в цій статті.

Читати Далі →

Як взяти кредит на МТС?

Як взяти кредит на МТС? Напевно у абонента будь-якого оператора виникали випадки, коли потрібно зробити дзвінок, а баланс на нулі. Спочатку оператори ввели можливість дзвонити з телефону при мінусових балансі, а потім запропонували нову послугу - "кредит". Всі оператори "великої трійки" надають "міні-позики" і "кредити" своїм абонентам.

Читати Далі →

Як на Мегафоні взяти гроші в борг?

Як на Мегафоні взяти гроші в борг? У абонентів операторських мереж нерідко виникають випадки, коли потрібно зробити дзвінок, а на балансі немає коштів. На даний момент всі оператори великої "трійки" надають міні-кредити і позики для своїх абонентів. І велика частина абонентів користуються цими послугами, так як часом іншого способу тимчасово поповнити баланс у них немає.

Читати Далі →

Як перевірити транзистор мультиметром?

Як перевірити транзистор мультиметром? Звичайним цифровим мультиметром можна не тільки вимірювати напруги, струми і опору, але і визначати справність напівпровідникових приладів, а також оцінювати деякі їх технічні характеристики. Перш ніж розбиратися, як перевірити транзистор мультиметром, слід зрозуміти структуру і принцип роботи цього елемента електричних схем.

Читати Далі →

Як перевести гроші з Білайну на Мегафон?

Як перевести гроші з Білайну на Мегафон? З кожним днем ​​у операторів стільникового зв'язку з'являються нові тарифні плани, опції і послуги. Кілька років тому грошовий переказ між абонентами навіть однієї мобільної мережі був неможливий через відсутність технічних можливостей. Зараз же кожен абонент стільникового зв'язку може перевести кошти з одного номера на інший буквально за пару хвилин.

Читати Далі →

Як перевозити пральну машину?

Як перевозити пральну машину? Незнання правил транспортування пральної машини може призвести до дуже серйозних поломок. Від ударів, потужні вібрації зсередини здатні вивести з ладу весь механізм, і подальше використання техніки виявиться неможливим. Щоб уникнути таких проблем, необхідно мати уявлення про те, як перевозити пральну машину.

Читати Далі →

Як розблокувати айфон, якщо забув пароль?

Як розблокувати айфон, якщо забув пароль? З року в рік виробники вдосконалюють способи блокування мобільних пристроїв. Конфіденційність даних користувача завжди була понад усе. Заради неї були створені спеціальні надзахищені смартфони, наприклад, Blackphone, а популярна ОС BlackBerry і зовсім вважається найбезпечнішою операционкой в ​​світі.

Читати Далі →

Як оновити Андроїд

Як оновити Андроїд Згідно зі статистикою, переважна частина смартфонів, придбаних в 2013 році, працювала на базі Андроїд. Та й всі виробники, за винятком Apple і Nokia, вважають за краще встановлювати в свої флагмани "робота". Безкоштовність, відкритість платформи і, як наслідок, величезна кількість ігор і софтвера зробили операційну Андроїд дуже популярною.

Читати Далі →

Рідкокристалічний телевізор - універсальна пропозиція для будь-якого приміщення

Рідкокристалічний телевізор - універсальна пропозиція для будь-якого приміщення Вирушаючи купувати новий телевізор, ми не підозрюємо, які мають бути муки не стільки з вибором моделі і розміру, скільки з необхідністю зрозуміти технічну термінологію і оцінити переваги одних моделей перед іншими. Слухаючи консультанта в магазині, пересічний покупець впадає в тихе зневіру і часто починає тихо ненавидіти продавця.

Читати Далі →

Інструкція по оплаті Триколор ТВ

Інструкція по оплаті Триколор ТВ "Триколор ТВ" - один з найбільших російських операторів супутникового телебачення. Будучи, по суті, лідером у своїй галузі, Триколор ТВ за короткий час здобув неймовірну популярність в Росії і продовжує підкорювати неосяжні простори нашої країни. Причина тому - доступна ціна комплекту і подальшого обслуговування.

Читати Далі →

Різниця між 1080i та 1080p

Різниця між 1080i та 1080p Вибираючи телевізор, дивимося ми на розміри діагоналі екрану, якість передачі кольору, можливість відтворення форматів, виробника, ціну, габарити ... На дозвіл екрана теж звертаємо увагу, і заповітні 1080 в характеристиках заспокоюють будь-якого потенційного покупця. Так що зустрінуте в іншій колонці таке ж значення погляд вже не зупиняє, хіба що розбиратися намір прискіпливо.

Читати Далі →

Різниця між 2d і 3D

Різниця між 2D і 3D На хвилі популярності форматів 3D, демонстрації відео з таким ефектом і реклами телевізорів, моніторів і проекторів, які обіцяють "ефект присутності", багато людей губляться в фантастичних кадрах, що переносять глядача безпосередньо на сцену. А між тим 3D графіка - продукт далеко не новий, який використовується багато років не тільки і не стільки в кінематографі, скільки в поліграфії.

Читати Далі →

Різниця між 3d телевізорами і звичайними

Різниця між 3D телевізорами і звичайними Фантастичне майбутнє з романів і фільмів втілюється в реальність прямо на наших очах. У всякому разі, в тому, що стосується графіки формату 3D. Об'ємне зображення і ефект присутності в кінотеатрах (або перед домашнім телевізором) - давня мрія людства. Виробники моніторів, телевізорів, ігрових консолей і іншої мультимедійної продукції, в тому числі і творці контенту, активно просувають в маси нові технології.

Читати Далі →

Різниця між 3g і 4G

Різниця між 3G і 4G Більшість людей, що мають мобільний телефон, вважають за краще з його допомогою не тільки здійснювати дзвінки і відправляти SMS, а й входити в інтернет, щоб дізнатися прогноз погоди, перевірити пошту, завантажити розклад кіносеансів. Саме тому один стандарт мобільного зв'язку змінює наступний, дозволяючи отримувати доступ в інтернет з більшою швидкістю, не погіршуючи якості зв'язку.

Читати Далі →

Різниця між батарейками aA і AAA

Різниця між батарейками AA і AAA До найбільш затребуваним форматам батарейок можна віднести ті, що класифікуються як AA і AAA. У чому їх особливості? Зміст статті Факти про батарейках AA Факти про батарейках AAA Порівняння Таблиця Факти про батарейках AA Відповідними стандарту AA прийнято вважати батарейки, мають діаметр від 13, 5 до 14, 5 мм і довжину 50, 5 мм.

Читати Далі →

Різниця між зволожувачами повітря і очисниками

Різниця між зволожувачами повітря і очисниками Брудний і насичений різними шкідливими елементами повітря стає причиною багатьох серйозних захворювань. Тому і були розроблені спеціальні засоби: зволожувачі та очищувачі повітря, які, незважаючи на невеликі розміри, здатні повністю змінити стан повітря в приміщенні в кращу сторону.

Читати Далі →

Різниця між підсилювачем і ресивером

Різниця між підсилювачем і ресивером Початківці любителі хорошого звуку, вирішуючи придбати першу серйозну аудіосистему, нерідко постають перед непростим вибором - підсилювач або ресивер? Різні джерела і різні люди дають відповідно різні визначення цих двох пристроїв, так що варто як слід розібратися, що таке ресивер і що таке підсилювач.

Читати Далі →