Як вибрати дзеркальний фотоапарат?

Як вибрати дзеркальний фотоапарат? Перехід від "мильниці" до "зеркалке" для будь-якого початківця фотографа, а особливо любителя, - "хворобливий" процес. У свідомості раз у раз спливають малозрозумілі терміни "матриця", "кроп-фактор", "ISO", "світлочутливість" та ін. Щоб трохи вгамувати вашу цікавість, Topinfoweb.com по секрету повідомить вам, що два останніх терміни позначають одне і те ж.

Читати Далі →

Як вибрати пилосос з аквафільтром

Як вибрати пилосос з аквафільтром Таке новітнє пристрій, як пилосос з аквафільтром, все частіше купується для домашнього використання. Багато в чому це обумовлено унікальною здатністю води затримувати більшість частинок і хімічних сполук. Крім того, на відміну від класичних моделей, сучасні прилади здатні підтримувати високу потужність всмоктування протягом усього часу роботи незалежно від ступеня заповнення контейнера.

Читати Далі →

Як підключити принтер до комп'ютера?

Як підключити принтер до комп'ютера? Принтер є невід'ємною частиною будь-якого офісу. Без нього неможливо уявити роботу співробітників державної установи або звичайною компанії. Адже тільки принтер може друкувати документи. Часом після покупки нового принтера виникають певні проблеми з підключенням. Як підключити принтер до комп'ютера і зробити це правильно, поговоримо в цій статті.

Читати Далі →

Як підключити безлімітний інтернет?

Як підключити безлімітний інтернет? Практично кожен власник сенсорного пристрою знайомий з інтернетом, а велика частина користувачів і зовсім заходять у Всесвітню павутину кожен день. Одні люди шукають інформацію в Мережі, інші спілкуються в соціальних мережах і на форумах. Але практично всі користувачі інтернету викачують фільми, музику та інші медіафайли.

Читати Далі →

Як обдурити кавовий автомат?

Як обдурити кавовий автомат? "Вендингові хакери" придумали безліч способів злому кавових автоматів. Але операторам все вони давно відомі. А новачкам, хто недавно відкрив бізнес по реалізації товарів за допомогою вендинг-машин, буде корисно дізнатися, як обдурити кавовий автомат. Поінформованість дозволить підвищити безпеку обладнання і попередити невеликі, але важливі для початківця бізнесмена фінансові втрати.

Читати Далі →

Як відключити послуги на Білайні?

Як відключити послуги на Білайні? Якщо ви стали помічати, що з вашого балансу "зникають" гроші, то пора з'ясувати причину їх витоку. Зазвичай оператори підключають абонентам послуги в тестовому режимі без їх відома, а після успішного проходження тестування починається зняття абонентської плати. Абоненту, по суті, не потрібні ці послуги, але нав'язування додаткових опцій практикується всіма операторами Росії.

Читати Далі →

Як відключити послуги на Мегафоні?

Як відключити послуги на Мегафоні? Абоненти мобільного зв'язку нерідко зіштовхуються із ситуацією безконтрольного списання грошових коштів з рахунку. Частково в цій проблемі винні самі абоненти. Підключаючи різноманітні послуги на номері, вони не враховують "безкоштовні періоди" послуги, а також абонентську плату.

Читати Далі →

Як відключити підписку на Мегафоні?

Як відключити підписку на Мегафоні? Від безконтрольного списання грошових коштів з балансу телефону ніхто не застрахований. Найчастіше оператори пропонують умовно-безкоштовні послуги: спочатку підключається послуга на безкоштовній основі, а через пару тижнів вона переходить в розряд платних і починається списання грошей з балансу абонента.

Читати Далі →

Як відрізнити iPhone 5S від підробки?

Як відрізнити iPhone 5S від підробки? Щороку продукція Купертинського компанії Apple завойовує топові місця у всіляких рейтингах. Планшет iPad і смартфон iPhone з моменту релізу стали еталонними і бажаними пристроями. Будь-американець мріє про новий Айпад і з нетерпінням чекає його офіційного показу.

Читати Далі →

Як відрізнити iPhone 6 від підробки?

Як відрізнити iPhone 6 від підробки? Після презентації шостого покоління iPhone пройшло вже достатньо часу. Китайські компанії, як зазвичай, почали копіювати нове покоління популярних "яблучних" смартфонів. Через недовгий термін мобільний ринок Піднебесної заполонили китайські клони "айфонів", які вже добралися і до російських прилавків.

Читати Далі →

Як відрізнити samsung Galaxy Note 3 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy Note 3 від підробки? Коли Samsung почала активно боротися з Apple на поле смартфоностроітельства, корейська продукція стала залучати масову увагу фальсифікаторів. Чим популярніша модель, тим частіше її намагаються скопіювати і видати за оригінал: флагмани були приречені, в тому числі і бренд Galaxy Note - недешевий і тому привабливий девайс.

Читати Далі →

Як відрізнити samsung GALAXY Note 4 від підробки?

Як відрізнити Samsung GALAXY Note 4 від підробки? Смартфон Samsung GALAXY Note 4 на сьогоднішній день є флагманом південнокорейської компанії і перевершує по продуктивності і якісним характеристикам більшість моделей-конкурентів. Як відносно новий, випущений в продаж в жовтні 2014 року, він ще не встиг запустити явище масового наслідування, але потрапив в зону уваги фальсифікаторів: в метро і на ринках Москви, наприклад, нібито "Note 4" активно продається як непотрібний подарунок, а в Інтернеті

Читати Далі →

Як відрізнити samsung Galaxy S4 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy S4 від підробки? Майже два роки минуло з моменту виходу Samsung Galaxy S4, і спочатку недоладні копії перетворилися в майже ідентичні оригіналу пристрою. Для багатьох придбання клону стало цілком нормальним рішенням: за менші гроші можна купити зовні абсолютно такий же смартфон, а продуктивність важлива не всім.

Читати Далі →

Як відрізнити samsung Galaxy S5 від підробки?

Як відрізнити Samsung Galaxy S5 від підробки? З кожним днем ​​підроблені смартфони все важче і важче відрізнити від оригінальних пристроїв. Виробники підробок освоюють нові матеріали і роблять копії максимально схожими на оригінал. Безсумнівно, найбільше підроблених копій доводиться на частку Apple, але і корейська компанія Samsung страждає від нечесних на руку китайських виробників смартфонів.

Читати Далі →

Як роздати wi-Fi з ноутбука

Як роздати Wi-Fi з ноутбука З кожним днем ​​кількість нових технічних штучок зростає. Якщо кілька років тому у більшості людей були тільки комп'ютери, то тепер практично в кожному будинку є ноутбук, смартфон або планшет. Причому у багатьох користувачів їх по кілька штук. А так як без інтернету ці розумні гаджети не уявляють собою нічого цікавого, постає питання: "Як об'єднати їх в одну мережу?

Читати Далі →

Як прошити телефон самому

Як прошити телефон самому З появою "яблучного" сенсорного девайса епоха кнопкових телефонів закінчилася. Багато користувачів визнали зручність "сенсорики" і перейшли в стан "лопат і цегли". Але у сенсорних телефонів є і мінуси, внаслідок чого деякі користувачі вважали за краще їм звичайні кнопкові телефони.

Читати Далі →

Як встановити відеореєстратор?

Як встановити відеореєстратор? Популярність відеореєстраторів в нашій країні настільки велика, що практично кожен четвертий автомобіль обладнаний пристроєм. Цілком ймовірно, це пов'язано з високим рівнем хамства і свавілля на наших дорогах з боку водіїв і співробітників ГИБДД. За допомогою відеозапису з авторегістратора легко довести свою невинність як в суді, так і в дорожній ситуації.

Читати Далі →

Як встановити роутер?

Як встановити роутер? Wi-Fi-роутер, інтернет-центр, бездротовий маршрутизатор ... У даного пристрою безліч назв, але основною його функцією є роздача інтернету по Wi-Fi-мережі. Завдяки роутера з Wi-Fi ви можете зробити інтернет "загальним" для всіх пристроїв, що знаходяться у вашому будинку, будь то планшет, смартфон або ноутбук з вай-фай.

Читати Далі →

Як встановити супутникову тарілку?

Як встановити супутникову тарілку? Перш ніж купити комплект супутникового обладнання, слід заздалегідь оглянути місце, де планується встановити антену. Важливо, щоб південний сектор горизонту був відкритий як можна більше - в тому напрямку, над екватором, знаходяться супутники. Перешкодою сигналу можуть служити будівлі, вежі стільникового зв'язку, ЛЕП, дерева або гори.

Читати Далі →

Як встановити Триколор ТВ?

Як встановити Триколор ТВ? "Триколор ТВ" є найбільшим оператором супутникового телебачення в Росії. За 9 років свого існування "Триколор" завоював популярність серед жителів Російської Федерації, а число абонентів наблизилося до позначки в 15 мільйонів. У середини 2012 року оператор запустив в експлуатацію мультикомплекс HD, а кількість доступних каналів з кожним роком лише збільшується.

Читати Далі →