Різниця між нокаутом і нокдауном

Різниця між нокаутом і нокдауном Бокс - це спорт сильних і сміливих чоловіків, а видовищні поєдинки завжди захоплювали глядачів, вражаючи нищівними ударами. Невже людський організм здатний витримати подібні перевантаження? Такі терміни, як нокаут і нокдаун часто плутають з-за схожого вимови. Спробуємо розібратися в особливостях понять і назавжди усвідомити різницю між ними.

Читати Далі →

Як вибрати ласти для плавання?

Як вибрати ласти для плавання? Ласти є незамінним аксесуаром не тільки для професійних плавців і аквалангістів, а й для простих любителів підводного або швидкісного плавання. Від їх якості і зручності залежить дуже багато, тому важливо приділити процесу вибору ласт особливо пильну увагу. На сьогоднішній день існує величезний вибір даних аксесуарів найрізноманітніших форм і конструкцій.

Читати Далі →

Як вибрати пульсометр

Як вибрати пульсометр Якщо ви вирішили влитися в ряди фанатів здорового способу життя, то заняття спортом стануть невід'ємною частиною вашого режиму дня. А що може бути більш здоровим, ніж природні рухи і навантаження, які забезпечує спортивна ходьба, біг або прогулянка на велосипеді? Але якщо ви задумали всерйоз зайнятися своїм тілом, змусити його позбутися зайвих кілограмів і виробити витривалість, то вам не обійтися без дотримання певних правил.

Читати Далі →

Як вибрати скакалку

Як вибрати скакалку Скакалка - найпростіший спортивний тренажер: шнур і дві ручки. Але з якоїсь скакалкою вам буде зручно стрибати, а з якоюсь немає. Для того щоб було комфортно тренуватися, потрібно правильно підібрати скакалку. Вони розрізняються за призначенням, по конструкції, за матеріалом і за додатковими функціями.

Читати Далі →

Як вибрати гірськолижні окуляри

Як вибрати гірськолижні окуляри Гірськолижні окуляри є невід'ємною деталлю екіпіровки спортсменів - любителів швидкісних спусків з засніжених схилів. Саме на цей аксесуар покладено захист очей людини від сліпучих сонячних променів, вітру, опадів і гілок дерев. На полицях сучасних магазинів представлено безліч моделей, що відрізняються один від одного за різними параметрами.

Читати Далі →

Як вибрати окуляри для плавання

Як вибрати окуляри для плавання Плавання є одним з найбільш поширених видів спорту, який не має обмежень за віковою і статевою ознаками. Незалежно від пори року їм можна займатися як в природному водоймищі, так і в басейні. Однак найчастіше купання має на увазі під собою використання спеціальних аксесуарів.

Читати Далі →

Як навчитися плавати?

Як навчитися плавати? Як би це ні було сумно, але багато людей відчувають певний дискомфорт при зануренні у воду. Найчастіше це пов'язано з глибинними страхами, твердо засіли в їхній підсвідомості. Хоча причиною невпевненості цілком може виступати і брак досвіду, що особливо актуально у випадку з дітьми.

Читати Далі →

Різниця між айкідо і карате

Різниця між айкідо і карате Бойові мистецтва дозволяють захистити себе, розвинути витривалість і силу. Тому навіть в століття високих технологій вони затребувані і цікаві багатьом. У число популярних входять айкідо і карате. Недосвідченому спостерігачеві складно зрозуміти суть кожного з них, не кажучи вже про те, щоб визначити більш підходяще особисто для себе мистецтво.

Читати Далі →

Різниця між амінокислотами і bCAA

Різниця між амінокислотами і BCAA Займатися спортом сьогодні стало модно, а використання різних препаратів для росту м'язів дозволяє підвищити ефективність тренувань. Для набору маси використовують амінокислоти в цілому і ВСАА зокрема, які також дозволяють заповнити запас корисних речовин. Який варіант краще і більше підходить для організму?

Читати Далі →

Різниця між велотренажером і велоергометром

Різниця між велотренажером і велоергометром Проблеми, які виникають у людини зі здоров'ям, обумовлені недостатніми фізичними навантаженнями і малодвіжним способом життя. Велотренажери, які є компактними і займають мало місця, дуже затребувані і популярні. Чим вони відрізняються від велоергометрію? Який варіант краще вибрати для персонального і колективного використання?

Читати Далі →

Різниця між aWPC і WPC

Різниця між AWPC і WPC Пауерліфтинг завоював величезну популярність в різних країнах світу, і Росія не стала винятком. Прагнучи підтвердити свій статус і приєднатися до однодумців, спортсмени вступають в особливі федерації, здаючи нормативи для отримання певного розряду. Найбільш популярними об'єднаннями є AWPC і WPC.

Читати Далі →

Різниця між бодібілдінгом і пауерліфтингом

Різниця між бодібілдінгом і пауерліфтингом Пауерліфтинг і бодібілдинг - родинні силові види спорту. Часто буває так, що "ліфтер" змінює своєї справи і переходить в "білдери", і навпаки. При цьому, в принципі, і той, і інший спортсмени зовні виглядають дуже переконливо, хоча види спорту мають свої особливості.

Читати Далі →

Різниця між калоріями і кілокалоріями

Різниця між калоріями і кілокалоріями Строгий контроль калорій сьогодні - штука неймовірно популярна, адже стежити за собою, сидіти на дієтах, скидати зайву вагу в тренажерному залі - не просто модно, а дуже модно. Боротьба з загадковими калоріями ведеться по всіх фронтах. Їх ретельно і скрупульозно підраховують, їх наполегливо і цілеспрямовано витрачають .

Читати Далі →

Різниця між казеїном і протеїном

Різниця між казеїном і протеїном Спортсменам на додаток до регулярних тренувань рекомендується вживати казеїн і протеїн. Такі добавки допомагають зміцнювати м'язи і надавати їм ефектний рельєф. Що являють собою згадані речовини, і яке їхня дія в організмі людини? Спробуємо в цьому розібратися. Зміст статті Походження казеїну і протеїну Особливості дії білків Час прийому Висновок Походження казеїну і протеїну Йдеться про білках, що виділяються з молока.

Читати Далі →

Різниця між чемпіонатом і першістю

Різниця між чемпіонатом і першістю При організації масових спортивних змагань необхідно дотримуватися правила, що пред'являються до того чи іншого змагання команд. Це дозволить не потрапити в халепу, довести майстерність організаторів і надати змагань певний статус. Зміст статті Чемпіонат Першість Відмінності Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між звичайним самбо і бойовим

Різниця між звичайним самбо і бойовим Самбо (в перекладі означає "самооборона без зброї") було розроблено ще в 30-х роках в СРСР. Цей вид боротьби включає в себе безліч варіацій національних єдиноборств. Самбо розділяється на два види: спортивна та бойове, між якими багато відмінностей. Різницю між двома цими видами знати потрібно, наприклад, для того, щоб вирішити, в яку секцію віддавати свого юного бійця молодим батькам.

Читати Далі →

Різниця між фітнес-аеробікою і спортивною аеробікою

Різниця між фітнес-аеробікою і спортивною аеробікою Сучасний світ кишить небезпеками різного роду. Вода забруднена, продукти генетично модифіковані, а в повітрі замість кисню суспензія вихлопних газів. Однак фахівці стверджують, що не все так сумно. Існує безвідмовний спосіб підтримувати своє здоров'я на належному рівні, і цей спосіб - рух.

Читати Далі →

Різниця між фітнесом і аеробікою

Різниця між фітнесом і аеробікою Відразу необхідно зазначити, що аеробіка і фітнес мають багато спільного - обидва цих поняття мають на увазі здоровий спосіб життя, на який і спрямований комплекс вправ. Заняття фітнесом і аеробікою надзвичайно популярні на сьогоднішній день. Проте, між двома цими поняттями є чимало відмінностей, які безпосередньо впливають на вибір того чи іншого комплексу вправ.

Читати Далі →

Різниця між фітнесом і шейпінгом

Різниця між фітнесом і шейпінгом Сучасні спортклуби пропонують бажаючим знайти здоров'я і красу масу можливостей. І новачкові, вперше зіткнувся з необхідністю вибрати для себе тип тренувань, швидше за все, доведеться дуже непросто. Нові слова, зміст яких або незрозумілий зовсім або дуже розмитий, не надають впевненості і комфорту.

Читати Далі →

Різниця між кріпленням nNN і SNS

Різниця між кріпленням NNN і SNS Лижі - це один з найпопулярніших снарядів для зимових видів спорту. Серед любителів і професіоналів жарко йдуть дебати з приводу кращого варіанту кріплення - NNN або SNS. Яка альтернатива більш надійна, і в чому взагалі різниця між ними? Відмінності помітні вже при поверхневому вивченні питання.

Читати Далі →