Різниця між хрущовкою і сталінки

Різниця між хрущовкою і сталінки Типи будинків "хрущовка" і "сталінка" названі за прізвищами правителів, які перебували при владі за часів зведення цих об'єктів. Відповідно, історично з двох видів будівель раніше були споруджені сталінки. Але чим відрізняється хрущовка від сталінки крім часу будівництва?

Читати Далі →

Різниця між лізингом і орендою

Різниця між лізингом і орендою Багато компаній беруть в оренду майно, не маючи свого власного. І грамотні керівники завжди замислюються про те, що буде їм вигідніше - орендувати майно або взяти його в лізинг у лізингодавця. Звичайно, одне головне схожість у цих понять є: за майно необхідно платити встановлену суму грошових коштів.

Читати Далі →

Різниця між лоджією і балконом

Різниця між лоджією і балконом Квартира з балконом давно вже перестала бути розкішшю, а якщо балконів кілька - і того краще. Господині використовують його для зберігання варений-солінь, хтось складує там старі речі, а деякі влаштовують з балкона додаткову кімнату. У будь-якому випадку, балкон - зовсім не зайве доповнення до всіх квартирних зручностей.

Читати Далі →

Різниця між модернізацією і реконструкцією

Різниця між модернізацією і реконструкцією Модернізацію промислових підприємств, будинків і споруд часто плутають з їх реконструкцією. Піддати такій процедурі можна різні об'єкти з будь-яким цільовим призначенням, і зміна якісних характеристик далеко не завжди визначає поняття. Спробуємо розібратися, в чому різниця між зазначеними категоріями і наскільки вона істотна.

Читати Далі →

Різниця між ЛПГ ​​та ІЖС

Різниця між ЛПГ ​​та ІЖС В Росії люди дуже поважають землю і з незапам'ятних часів ведуть підсобне господарство. У великому місті складно знайти людину, у якого немає дачі або який не хотів би обзавестися невеликим літнім будиночком. Особисте підсобне господарство і індивідуальне житлове будівництво - винаходи бюрократії, які ускладнили правовідносини і породили цілу низку колізій і протиріч.

Читати Далі →

Різниця між приватизованої і неприватизованій квартирою

Різниця між приватизованої і неприватизованій квартирою У багатьох випадках житло, отримане від держави, можна приватизувати. Що являє собою ця процедура, чи вигідна вона, чим відрізняється приватизована квартира від неприватизованій? Спробуємо відповісти на ці питання. Зміст статті Суть процедури Порівняння Суть процедури Англійське private означає "приватний".

Читати Далі →

Різниця між реконструкцією і переплануванням

Різниця між реконструкцією і переплануванням Маючи на праві власності тим чи іншим об'єктом нерухомості, власник може побажати змінити споживчі якості будівлі або приміщення. Яку правову форму вибрати для цього - реконструкцію або перепланування? Чим вони відрізняються один від одного і який варіант є оптимальним?

Читати Далі →

Різниця між переплануванням і перебудовою

Різниця між переплануванням і перебудовою Типові квартири далеко не завжди відповідають очікуванням власників, тому технічне переоснащення об'єктів нерухомості потрібно досить часто. Воно реалізується в двох основних формах - перепланування і перебудову. У чому головні відмінності понять і як вони впливають на проведення даних заходів?

Читати Далі →

Різниця між пропискою та реєстрацією

Різниця між пропискою та реєстрацією Свобода пересування в Росії була істотно ускладнена і в царські часи, і в роки існування СРСР. І лише на початку 90-х років з'явилася реальна можливість подорожувати по всій країні, а також більш-менш вільно виїжджати за її межі. Застарілий інститут прописки був замінений реєстрацією - мірою нібито тимчасової, але, як і багато категорій такого порядку, надовго закріпилася в правовому полі.

Читати Далі →

Різниця між рентою і орендою

Різниця між рентою і орендою Договір ренти та оренди - абсолютно різні види угод, які часом плутають навіть фахівці. Невеликий аналіз цієї проблеми допоможе розібратися в тому, які особливості у цих способів взаємодії суб'єктів правовідносин і яку форму краще вибрати для тієї чи іншої ситуації. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між найманням і орендою

Різниця між найманням і орендою Якщо ви не маєте свого майна, але воно вам дуже необхідно для здійснення будь-якої діяльності, можна взяти його в тимчасове користування. Для цього можна його орендувати або найняти, причому в першу чергу необхідно відразу визначитися, якого роду взаємини вас цікавлять, адже ці два поняття мають суттєві відмінності.

Читати Далі →

Різниця між гостінкой і малосімейки

Різниця між гостінкой і малосімейки Необхідність в житлоплощі мають всі. І нерідко виникає питання про те, яку краще зняти або купити квартиру. Величезний вибір нерухомості на ринку може привести непідготовленого жителя міста до великим сумнівам. Особливо, коли мова йде про такі поняття, як гостинка або малосімейка, які мають практично однакову вартість і розміри.

Читати Далі →

Різниця між студією і квартирою

Різниця між студією і квартирою Кожна людина прагне до комфортного і зручного життя, і матеріальна складова в цьому процесі часом грає дуже важливу роль. На пропозиції сучасних забудовників все частіше з'являється така форма нерухомості, як "студія". Чим вона відрізняється від звичайної квартири і чи є сенс проживати саме в такому приміщенні?

Читати Далі →

Різниця між дачею і житловим будинком

Різниця між дачею і житловим будинком Проживання за містом має масу незаперечних переваг, але будівництво власного будинку - дороге і клопітка заняття. Багато людей йдуть на компроміс і зводять дачу для сезонного використання. Чим відрізняються такі споруди і який варіант кращий? Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між тимчасовим будовою і капітальним

Різниця між тимчасовим будовою і капітальним Деякі об'єкти нерухомості відносяться до категорії капітального будівництва, інші ж - до тимчасових будівель, і, ймовірно, це залежить від певних характеристик і критеріїв. Щоб зрозуміти, в чому відмінності тимчасового і капітального будівель, необхідно оцінити економічну і юридичну сторону питання, що ми і постараємося зробити.

Читати Далі →

Різниця між будинком і пентхаусів

Різниця між будинком і пентхаусів Гідні заробітки громадян привели до появи нових об'єктів на ринку нерухомості. Таунхауси і пентхауси часто плутають між собою через схожого вимови. Кілька простих відмінностей допоможуть усвідомити різницю між ними раз і назавжди і точно уявити відмінності видів нерухомості.

Читати Далі →