Актуальні тренди краснодарського ринку нерухомості 2014-2015

Актуальні тренди краснодарського ринку нерухомості 2014-2015 Минулий рік для Краснодара і Кубані в цілому відзначився яскравим підйомом на ринку нерухомості. Як відзначають в діловій газеті www. dg-yug. ru, Краснодарський округ за 2014 р посів друге місце в РФ по введенню нової нерухомості, на будівельну галузь припало близько 20% ВРП регіону.

Читати Далі →

Як дізнатися вартість квартири?

Як дізнатися вартість квартири? Правильний розрахунок ціни - перший крок на шляху до вдалої операції. Недооцінене житло продасться дуже швидко, але власник втратить досить відчутною суми. Завищена вартість призведе до відсутності інтересу з боку покупців. Така ситуація однаково невигідна як при зростаючому ринку, так і при падаючому - продавець втрачає дорогоцінний час, а при альтернативної продажу упускає і підібраний раніше об'єкт.

Читати Далі →

Вартість оренди житла Санкт-Петербурга підвищується з кожним роком

Вартість оренди житла Санкт-Петербурга підвищується з кожним роком Великий відсоток нерухомості Санкт-Петербурга - це житло, яке здається в оренду. Згідно з даними сайту Найдідом, сьогодні зняти квартиру в СПб можна за середньою ціною 35 тисяч рублів, що на 15% дорожче, ніж в січні 2016 року. Від чого залежить вартість оренди житла в Санкт-Петербурзі?

Читати Далі →

Різниця між квартирою і будинком

Різниця між квартирою і будинком Ринок нерухомості збагатився новими поняттями, серед яких - таунхаус, апартаменти, пентхаус і багато іншого. Розібратися в них деколи дуже нелегко, особливо в процесі покупки вподобаного об'єкта. Ми розглянемо відмінності між найпопулярнішими об'єктами, які існують на даному ринку.

Читати Далі →

Різниця між апартаментами і квартирою

Різниця між апартаментами і квартирою Ринок житлової та комерційної нерухомості повниться від пропозицій. Окремий сегмент - це елітні пропозиції, які представлені дуже дорогими альтернативами. Ріелтори, пропонуючи нерухомість, часом називають квартиру апартаментами. Це слово стає символом розкоші, багатства, незалежності.

Читати Далі →

Різниця між мансардою і горищем

Різниця між мансардою і горищем Завершення будинку у верхній частині може являти собою мансарду або горище. Кожне з подібних типів приміщень має свої характеристиками. Що це за особливості і чим відрізняється мансарда від горища? Розглянемо питання докладно. Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Мансарда - використовується в якості житлового горищне приміщення, фасади якого одночасно є скатами даху будівлі.

Читати Далі →

Різниця між підвалом і цокольним поверхом

Різниця між підвалом і цокольним поверхом Практично кожне житлове або адміністративний будинок має в своєму розпорядженні підземними приміщеннями. У деяких з них знаходяться водопровідні, опалювальні, каналізаційні комунікації. Інші ж перетворюються в додаткові кімнати, магазини, льохи, істотно розширюючи корисну площу будинку.

Читати Далі →

Різниця між будівлями і спорудами

Різниця між будівлями і спорудами З найдавніших часів людина прагнула не тільки зайняти своє місце в навколишньому світі, але і захистити його. Логічним результатом такої діяльності стала поява будівель і споруд. Раніше для їх зведення використовувалися примітивні будівельні матеріали, а сьогодні - передові технології, що прискорюють виробничі процеси і захищають екологію.

Читати Далі →

Різниця між кадастровим планом і кадастровим паспортом

Різниця між кадастровим планом і кадастровим паспортом Об'єкти нерухомості, зареєстровані в державних реєстрах, мають кадастровий план і кадастровий паспорт. Для чого потрібні ці документи? Чим відрізняється кадастровий план від кадастрового паспорта? Зміст статті Що таке кадастровий план? Що таке кадастровий паспорт?

Читати Далі →

Різниця між льохом і підвалом

Різниця між льохом і підвалом Чи не кожна російська сім'я робить запаси на зиму. Картопля, морква, буряк, солоні огірки і помідори - все це є невід'ємною складовою нашого повсякденного меню. Очевидно, що для зберігання харчів необхідно спеціальне приміщення. В іншому випадку продукти швидко прийдуть в непридатність.

Читати Далі →

Різниця між заставою та іпотекою

Різниця між заставою та іпотекою З певними здійснюються операціями пов'язані такі терміни, як "заставу" і "іпотека". Чим відрізняються ці поняття, і які умови оформлення відповідних угод? Про це розповідається нижче. Зміст статті Розкриття термінів Порівняння звичайного застави та іпотеки Предмет договору Хто надає кошти Форма договору Права на майно Термін виплати коштів Вимоги до особі, що звернулася Страховка майна Розкриття термінів В разі застави є, наприклад, організація, що має можливість

Читати Далі →

Різниця між будівництвом і реконстуркціей

Різниця між будівництвом і реконстуркціей Отримати необхідний об'єкт можна двома способами: звести його з нуля або змінити існуючий комплекс. Будівництво і реконструкція істотно відрізняються один від одного, але на практиці ці поняття плутають, що веде до проблем у правовій сфері. Як розмежувати ці категорії і для чого це потрібно?

Читати Далі →

Різниця між поточним і капітальним ремонтом

Різниця між поточним і капітальним ремонтом Я впевнена, що одиниці з тих, хто читає цю статтю мають будівельну освіту. Часто так відбувається - у нас відсутні знання з питання, з яким ми рідко стикаємося (наприклад, ремонт квартири), зате коли нам доводиться мати з цим справу, краще досконально вивчити все, що вдасться знайти з цього питання, щоб ще стільки ж не повертатися до нього.

Читати Далі →

Різниця між замовником і забудовником

Різниця між замовником і забудовником Цивільно-правові відносини в будівельній галузі викликають безліч питань у непосвячених публіки. У договорах між кінцевим споживачем і виконавцем робіт часто фігурує така особа, як замовник. Втім, в його якості часом виступає і звичайна фізична особа. Хто це і чим він відрізняється від забудовника?

Читати Далі →

Різниця між ТСЖ і ЖБК

Різниця між ТСЖ і ЖБК Для вирішення своїх житлових питань люди споконвіку об'єднуються в певні організації. На даний момент основних таких форми дві - ЖБК та ТСЖ. На перший погляд поняття виглядають ідентичними, але чи так це насправді? Чи є які-небудь відмінності між таємничими абревіатурами? Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між гостінкой і квартирою

Різниця між гостінкой і квартирою Мабуть, кожна сім'я прагне створити власну затишне гніздечко на окремій квартирі. Однак найчастіше про придбання повноцінної упорядкованої квартири не може йти й мови. Адже ціни на нерухомість в нашій країні складно назвати демократичними. Ось і доводиться росіянам шукати альтернативні варіанти житла, вартість яких є більш привабливою.

Читати Далі →

Різниця між будинком і котеджем

Різниця між будинком і котеджем Багато людей прагнуть вибратися з квартир у власні будинки. Але будівництво - справа тонка і потрібно чітко розуміти всі визначення і нюанси. Здавалося б, будинок, котедж - яка різниця? А різниця є. Чи буде вигідно побудувати будинок або ж краще звести котедж? На скількох осіб розраховане майбутнє житло?

Читати Далі →

Різниця між житловим кредитом і іпотекою

Різниця між житловим кредитом і іпотекою Іноді обзавестися житлом виходить, тільки звернувшись за допомогою до банку. Засоби там можуть бути надані різними способами. Розглянемо це питання і з'ясуємо, чим відрізняється житловий кредит від іпотеки. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Житловий кредит - це угода, яка передбачає обов'язкового взяття банком під заставу об'єкта нерухомості.

Читати Далі →

Різниця між ІЖС і СНТ

Різниця між ІЖС і СНТ Бажання мати власний "шматком землі" природно для кожної людини. Реалізувати це право в Росії можна за допомогою декількох юридичних форм власності, серед яких - ІЖС і СНТ. У чому відмінності між ними і який варіант краще вибрати для себе і своєї сім'ї? Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між хрущовкою і брежневка

Різниця між хрущовкою і брежневка Житлове питання в нашій країні завжди було актуальним. І кожен правитель радянського періоду намагався вирішити його швидко і з найменшими витратами, так як для державної скарбниці будівництво за індивідуальними проектами було дорого, а житло трудящим надавалося безкоштовно.

Читати Далі →