Рейтинг зимових шипованих шин r15 2016-2017

Фраза "зима близько" для автолюбителів має особливе значення. Адже потрібно "перевзути" вірного чотириколісного друга в шиповану гуму, щоб спокійно почувати себе на засніжених і заледенілих дорогах. А з огляду на величезну різноманітність шипованих шин, вибір потрібної моделі може затягнутися на тижні. Щоб полегшити вибір, представляємо вам рейтинг зимових шин R15 для легкових авто. Він враховує популярність і вартість моделей на Яндекс. Маркеті, а також співвідношення негативних і позитивних відгуків на різних профільних ресурсах.

Читайте: тести зимових шин 2017-2018 зимового сезону.

Зміст:

  • 10. Michelin X-Ice North 3
  • 9. Bridgestone Blizzak Spike-01
  • 8. Hankook Winter i * Pike RS W419
  • 7. Continental ContiIceContact
  • 6. Nokian Hakkapeliitta 8
  • 5. Nokian Nordman 5
  • 4. Gislaved NordFrost 100
  • 3. Pirelli Ice Zero
  • 2. Bridgestone Ice Cruiser 7000
  • 1. Nokian Hakkapeliitta 7

10. Michelin X-Ice North 3

Середня ціна - 3 445 руб.

Топ-10 відкриває тиха модель, відмінно показала себе на зледенілому покритті, сніжно-реагентної каші і сильно засніжених ділянках. Машина, "взута" в X-Ice North 3 впевнено гальмує і нормально "відчуває" себе в поворотах.

Недоліки: готуйтеся до того, що в перший же сезон вилетить велика частина шипів.

9. Bridgestone Blizzak Spike-01

Середня ціна, - 3 250 руб.

На 9 місці в рейтингу зимових шипованих шин 2016-2017 років знаходиться японська модель з хорошими зчіпними якостями на льоду, асфальту, щільному і на снігу. Дещо гірше рухається по сніговій каші.

Недоліки: це жорстка шина, тому не чекайте максимального комфорту при їзді на купині, якщо у автомобіля жорстка підвіска.

8. Hankook Winter i * Pike RS W419

Середня ціна - 2 960 руб.

У числі достоїнств: якість, гарантоване відомим корейським виробником, прогнозована поведінка по льоду і снігу, невисока ціна. Шини м'які, тихі, шипи губляться рідко.

З мінусів: якщо маневрувати, на сухому асфальті на швидкості вище 80 км / год машину відчутно похитує.

7. Continental ContiIceContact

Середня ціна - 4 178 руб.

Для цих м'яких преміум-шин колейность - не проблема. Чи впораються вони і з льодом, накатом, пухким або випав поверх ожеледиці снігом. У поворотах добре тримають бокове навантаження. Шипи посаджені на клей, тому триматися будуть надійно.

Недоліки: можуть зариватися на глибокому снігу.

6. Nokian Hakkapeliitta 8

Середня ціна - 4 520 руб.

Тиха гума, вироблена шановним і популярним фінським брендом. Її хвалять за відмінну зносостійкість (за 2 сезони з сумарним пробігом 60 т. Км вилетіло всього 2 шипа), чудову керованість на битій снігу і льоду.

Недоліки: при їзді по реагентної каші, солі і голому асфальту Nokian Hakkapeliitta 8 сильно програє сьомій версії від цього ж виробника.

5. Nokian Nordman 5

Середня ціна - 4 001 руб.

Ось і ще один продукт Nokian поповнив ряди кращих зимових шин 2016-2017 рр. Шиповані шини витримають екстремальну їзду з різкими гальмуваннями і пробуксовками, впевнено почувають себе на льоду, добре зчіплюються з мокрим асфальтом, передбачувані і керовані на снігу.

Мінуси: дуже м'яка боковина.

4. Gislaved NordFrost 100

Середня ціна - 3 080 руб.

У цих шин дуже міцні шипи і відмінний малюнок протектори.Ви не застрягнете в глибокому снігу, будете впевнено рухатися по зимовому асфальту і при цьому шини не будуть гудіти як розсерджений бджолиний вулик.

Недоліки: може заносити в повороті в снігопад, невпевнену поведінку на сніговій каші.

3. Pirelli Ice Zero

Середня ціна - 3 073 руб.

Відмінний вибір для поїздки по мокрому і сухому асфальтованому покриттю, а також по крижаному шосе через високого рівня стійкості та керованості і чудового комфорту водіння. Розгін і гальмування на глибокому снігу, за відгуками користувачів, на оцінку "середньо", хоча авто на ніде не застряє. Шипи не втрачаються навіть після двох сезонів.

Завдяки технології Dual Stud шина досягає кращого зчеплення на льоду.

Недоліки: видає настирливий гул при 40 км / год і вище.

2. Bridgestone Ice Cruiser 7000

Середня ціна - 3 080 руб.

На другому місці в рейтингу зимової гуми - знову японські шини з відмінними рекомендаціями від користувачів. За що хвалять: добре посаджені багатогранні алюмінієві шипи, мінімальний знос протектора за 3 сезони, чудове зчеплення з крижаним покриттям.

Що позбавила змоги цим шинам вийти на перше місце: погано справляються з колією, галасливі.

1. Nokian Hakkapeliitta 7

Середня ціна - 3 570 руб.

Список найкращих шин очолює модель з надійними шипами і передбачуваним "поведінкою". Вона м'яка, негаласливим, відмінно працює на дорозі після снігопаду, крижаній кірці і на неглибокої сніговій каші. Однак може погано гальмувати на асфальті.