• 3. Японія
  • 2. Китай
  • 1. Росія

10. Австралія

Австралійські спортсмени відвезли з Універсіади 6 нагород найвищого ґатунку, а також 4 срібних і 6 бронзових медалей. Попадання в першу десятку - успіх для збірної, яка на минулих Іграх була на 15-му рядку загальнокомандного заліку.

9. Італія

Італійці завоювали в Казані 6 золотих нагород, 17 срібних і 21 бронзову медаль. Італійська збірна традиційно входить в десятку найсильніших на Універсіадах.

8. ПАР

Восьме місце в командному заліку - величезний успіх для збірної ПАР. На минулих Іграх в Китаї ПАР зайняла 24-е місце. У нинішньому році в Південну Африку поїхали 7 золотих нагород, 3 срібних і 4 бронзових.

7. США

Американці - "завсідники" першої десятки. У 2013 році збірна США завоювала 11 золотих, 14 срібних і 15 бронзових нагород.

6. Україна

Українські спортсмени завоювали 12 нагород найвищого ґатунку, 29 срібних медалей і 36 - бронзових.

5. Білорусія

На минулих Іграх в Шеньчжені білоруси займали 19-е місце. У нинішньому році збірна виграла по 13 золотих і срібних нагород, а також 14 бронзових медалей.

4. Корея

На минулих Іграх корейська збірна замикала трійку лідерів, але в цьому році її обійшли також традиційно сильні японці. Корейські атлети завоювали в Казані 17 золотих, а також по 12 срібних і бронзових нагород.

3. Японія

Трійку лідерів рейтингу збірних Універсіади замикає Японія. Спортсмени з Країни висхідного сонця завоювали 84 медалі, з яких 24 найвищого гатунку, 28 срібних і 32 бронзових.

2. Китай

Друге місце в рейтингу збірних за кількістю нагород на нинішніх Іграх зайняла збірна Китаю, яка лідирувала на попередній Універсіаді в Шеньчжені. У 2013 році китайці завоювали 77 медалей (26 вищої проби, 29 срібних і 22 бронзових).

1. Росія

Російська збірна - безумовний лідер літньої Універсіади. Наші спортсмени завоювали 41% нагород найвищого ґатунку з числа розігруються в ході змагань. Загальна кількість медалей, отриманих російськими атлетами - 292. З них - 155 найвищого гатунку, 75 срібних і 62 бронзових медалі.