Рейтинг найвпливовіших компаній рекламного ринку Росії

Рекламу можна сприймати по-різному. Для одних вона - двигун торгівлі, для інших - свого роду мистецтво, для третіх - настирлива перешкода в телеефірі. Ну а для героїв нашого сьогоднішнього рейтингу реклама - основний рід діяльності і джерело чималих доходів.

Портал AllAdvertising. ru опублікував рейтинг найвпливовіших компаній рекламного ринку Росії , в який потрапила сотня найкращих. Ми ж пропонуємо Вашій увазі Топ-10 найбільш значущих вітчизняних рекламників.

Зміст:

  • 10. "Progression"
  • 9. RNTI Media Group
  • 8. "Ingate"
  • 7. TWIGA
  • 6. "Media Arts"
  • 5. Руан
  • 4. "Gallery"
  • 3. "Тренд Відео Інтернешнл"
  • 2. "Алькасар"
  • 1. "Russ Outdoor"

10. "Progression"

- рекламне агентство , засноване в 2001 році. Серед послуг розробка і реалізація рекламних кампаній, просування продукту, маркетинг. У числі клієнтів компанії Schwarzkopf, Coca-Cola, Nestle, Сбербанк, MasterCard, Русский Стандарт, Nivea, Pringles і інші.

9. RNTI Media Group

- найбільший гравець на рекламному ринку серед регіональних компаній. Всі інші члени нашої десятки "базуються" в Москві і Санкт-Петербурзі, RNTI ж має штаб-квартиру в м Кіров. До складу холдингу входять 38 компаній в 13 містах Росії.

8. "Ingate"

спеціалізується в сфері пошукової реклами рівня преміум, рекламних кампаніях в мережі Інтернет, а також підтримці брендів в частині інтернет-маркетингу. Компанія працює на ринку з 2000 року.У числі клієнтів агентства: Peugeot, РОСНО, Coca-Cola, Nestle, Газпромбанк, Трійка Діалог, М. Відео, L'Oreal, Спортмастер, Philips та інші.

7. TWIGA

- незалежна комунікаційна група, яка пропонує на ринку повний комплекс послуг по створенню реклами, просування продукту, дизайну, PR і маркетингу. Компанія веде свою історію з 1993 року. Сьогодні в числі клієнтів TWIGA значаться МТС, Levi's, Kia, Кампомос, Novartis, Hansa, Renault, РОСНО, Ростик'с і багато інших.

6. "Media Arts"

- стратегічний партнер міжнародної комунікаційної групи Interpublic. До групи "Media Arts" входять 15 компаній, в тому числі рекламне, брендингові та дизайн-агентство. Серед клієнтів компанії Leo Burnett, McCann Erickson, Ogilvy, TBWA та інші.

5. Руан

працює на ринку з 1996 року. Компанія надає повний спектр послуг з розробки і розміщення зовнішньої реклами. Білборди компанії встановлені вздовж всіх головних федеральних автотрас Росії.

4. "Gallery"

протягом 18 років працює на ринку Росії і України. У сфері зовнішньої реклами компанія пропонує клієнтам більше 30 різновидів носіїв. На частку компанії припадає 10% столичного ринку зовнішньої реклами. Серед клієнтів "Gallery" такі компанії як М. Відео, Metro Cash & Carry, Citibank, Mirax, Ощадбанк і інші.

3. "Тренд Відео Інтернешнл"

спеціалізується на розробці і розміщенні теле- і радіореклами. У числі клієнтів найбільші вітчизняні телеканали і радіостанції: Перший канал, 2х2, СТС, Росія, П'ятий канал, Радіо Росії, Радіо Маяк і інші.

2. "Алькасар"

пропонує розміщення реклами на телеканалах НТВ, 3 канал, ТНТ, ТБ Центр, МИР, кабельних каналах Red Media. Компанія першою серед російських селлером телереклами почала продавати відеотрафік в інтернеті, підписавши відповідну угоду з RuTube.

1. "Russ Outdoor"

- найбільший вітчизняний оператор в сфері зовнішньої реклами. Серед форматів, які пропонує компанія, білборди, вуличні меблі, надвеликої формат, носії в аеропортах і супермаркетах. "Russ Outdoor" на ринку з 1995 року. У числі клієнтів компанії Avon, Coca-Cola, PepsiCo, L'Oreal, LG Electronics, Volkswagen, Білайн, МТС, Сбербанк, Davidoff, Nivea, Reebok, телеканал ТНТ, Nokia, BMW, Dove, Коммерсант і багато інших компаній.