Рейтинг найдорожчих світових курортів

Представляємо десятку найдорожчих курортів світу.

Зміст:

  • На 1 місці - іспанський острів Isla de sa Ferradura
  • На 2 місці - Necker Island, Британські Віргінські острови
  • На 3 місці знаходиться Musha Cay, що на Багамах
  • На 4 місці розташовується Casa Contenta, в Майямі
  • На 5 місці - Мальдіви, а саме The Rania Experience
  • На 6 місці - Sandy Lane, Барбадос
  • На 7 місці - Altamar, Ангілья, в Карибському морі
  • На 8 місці знаходиться курорт Fregate Island на Сейшельських островах
  • на 9 місці - унікальний курорт Turtle Island на о. Фіджі
  • 10 місце займає курорт Cayo Espanto, Беліз

На 1 місці - іспанський острів Isla de sa Ferradura

Відпочинок на ньому обійдеться в 42 млн. Дол. США. Його площа становить 6 гектарів. Розташований острів поблизу популярної Ібіци. Те велич, яке вражає нинішніх відпочиваючих, було досягнуто за 10 років дизайнерських і будівельних робіт.

На 2 місці - Necker Island, Британські Віргінські острови

Добове перебування в ньому оцінюється в 30 тис. Дол. У суму включені їжа, серфінг, оренда човна, Інтернет і т. Д. Ходять чутки, що з 1982 року острів належить мільйонерові Річарду Бренсону, який для членів своєї сім'ї доповнив його 4 віллами і розкішними садами. Відпочивальники приїжджають сюди під час відсутності родини господаря.

На 3 місці знаходиться Musha Cay, що на Багамах

В 24 750 дол. обходиться тут добове проживання. Площа Musha Cay становить 150 акрів. Білосніжні пляжі, оточені найчистішими водами океану, приваблюють багатьох.Одночасно тут можна провести час 24 відпочиваючим. Ціна включає харчування, напої, алкоголь в тому числі. За переліт і телефон - окрема плата. Мінімальний термін перебування - 3 доби.

На 4 місці розташовується Casa Contenta, в Майямі

Доба тут обійдуться відпочиваючому в 11 600 дол. Дизайнерське оформлення кімнат відповідає стилям різних країн. На території розташований басейн великих розмірів з водоспадом. Максимальна ціна за проживання тут становить 17700 дол. У вартість включені послуги слуги, няня для дитини, масажист, кухар, лімузин для доставки в готель з аеропорту. Мінімальний термін перебування - 3 доби.

На 5 місці - Мальдіви, а саме The Rania Experience

Перебування тут становить від 9500 дол. Відпочинок проходить на острові в 7 акрів, навколо Індійський океан. У вартість включено прогулянки на яхті довжиною 30 м., Особистий кухар, послуги SPA-салону, можливість зайнятися дайвінгом, риболовлею, побувати на екскурсіях. Одночасно курорт вміщує 9 осіб.

На 6 місці - Sandy Lane, Барбадос

Ніч тут дорівнює 8 тис. Дол. мінімум, максимальна ціна досягає 25 тис. дол. Площа розкішного курорту на Карибах становить 730 кв. м. Курорт надає послуги SPA-салону в романському стилі і послуги гольф - майданчики.

На 7 місці - Altamar, Ангілья, в Карибському морі

Добове перебування в ньому оцінюється в 4 714 дол. Вибір вілли "Африканський сапфір" площею в 1400 кв. м. в розпал сезону обходиться в 80 тис. дол. в тиждень. Мінімальний термін перебування - 2 тижні. Надаються послуги окремого кінотеатру, басейну, є декілька джакузі і 8 спальних кімнат.

На 8 місці знаходиться курорт Fregate Island на Сейшельських островах

Ніч у ньому коштує 2 450 дол. мінімум, в розпал сезону ціна піднімається до 2700 дол.Обмеження перебування - мінімум 7 днів. Це улюблене місце сімейного відпочинку. 16 вілл вміщають 40 відпочиваючих. У вартість включено харчування, гольф - мобіль особисто для гостя, напої, водні розваги.

На 9 місці - унікальний курорт Turtle Island на о. Фіджі

Він обходиться гостям в 1 632 дол. на добу, максимальна ціна становить 2 390 дол. Він вміщує 14 відпочиваючий, розміщених за бажанням в традиційних солом'яних хатинах або сучасних приватних будинках. У ціні закладені харчування, напої, алкоголь в тому числі, замовлення пікніка на березі океану і рибалка.

10 місце займає курорт Cayo Espanto, Беліз

Він обходиться в 1395 дол. на добу. 5 вілл здатні вмістити 14 гостей. Кожну віллу обслуговує слуга. Гості можуть зайнятися риболовлею, дайвінгом, грою в гольф. Ціна за перебування включає напої та харчування.

Починайте збирати грошики, щоб влаштувати відпочинок в одному з найдорожчих курортів світу в старості:)