Рейтинг найдорожчих в змісті порід собак

Одна з британських компаній, що займається страхуванням домашніх тварин визначила найдорожчі в змісті породи собак. При цьому остаточна сума включає харчування протягом усього життя (береться до уваги середня тривалість життя), дресирування, страховку собак, а також різні аксесуари.

5. Англійський сетер

Це найбільш поширена порода з групи лягавих. Це досить великі собаки, дуже розумні і добродушні, легко піддаються тренуванню. Цуценята англійського сетера обійдуться вам близько $ 400, а ось на утримання доведеться витратити близько $ 96, 6 тис.

4. Боксер

Великі гладкошерсті собаки з коротким широким черепом, мають дуже сильні щелепи за рахунок характерної форми прикусу - перекусу. Цуценята шоу-класу цієї породи коштують близько $ 500, зміст протягом життя обійдеться в $ 97, 3 тис ...

3. Мастиф

Одні з найбільших собак в світі, зростом не менше 75 см в холці, при цьому вагою близько 80 кг. Характер у собак цієї породи дуже індивідуальний, деякі представники дуже вперті, також впливає на поведінку ступінь соціалізації собаки в дитинстві, але все відрізняються акуратним ставленням до дітей. Це найдорожчі собаки в світі. Вартість цуценя шоу-класу породи мастиф варіюється від $ 1500 до $ 2000, а на утримання такої собаки піде близько $ 159 тис.

2. Грейхаунд

Собаки з групи хортів, що спеціалізуються на дуже швидкому бігу на короткі дистанції, при цьому вони досить витривалі.Ці високі собаки (близько 72 см в холці) дуже граціозні, мають прекрасну поставою. При цьому розрізняють три типи породи: виставкові, бігові, мисливські, на сьогоднішній день ці типи розводять окремо. Щеня виставкового класу буде коштувати близько $ 1700., а зміст протягом життя обійдеться $ 161 тис.

1. Чихуахуа

Найменша порода в світі, вагою від 0, 5 до 3 кг, популярна у зірок Голлівуду, російської естради і світських левиць. Ці собаки часто надмірно соромливі, але при цьому дуже легко збудливі. Представники породи дуже віддані господарям, бувають надто ревниві. Елітні цуценята чіхаухуа коштують від $ 1200 до $ 2000, а потім протягом життя тварини доведеться витратити ще близько $ 173 тис., В які включені дорогі аксесуари, які зазвичай купують саме цим собакам.