Рейтинг медалей олімпійських збірних Сочі 2014 (Підсумковий медальний залік) | Топ Рейтинги Миру

Anonim

На XXII зимовій Олімпіаді в Сочі російська збірна зуміла встановити рекорд за кількістю завойованих нагород. Вперше після розпаду СРСР збірна Росії взяла участь в Олімпіаді 1994 року в Ліллехаммері, завоювавши 23 медалі. Протягом 20 років це був наш найкращий результат, перевершити який вдалося тільки в нинішньому році.

Ну а як розташувалися команди країн-учасниць "білої" Олімпіади в підсумковій турнірній таблиці розповість наш сьогоднішній рейтинг медалей олімпійських збірних Сочі 2014 .

Зміст:

• 10. Франція (золоті - 4, срібні - 4, бронза - 7)
  • 9. Австрія (золотие- 4, срібні - 8, бронза - 5)
  • 8. Білорусь (золоті - 5, срібні - 0, бронза - 1)
  • 7. Швейцарія (золоті - 6, срібні - 3, бронза - 2)
  • 6. Німеччина (золоті - 8, срібні - 6, бронза - 5)
  • 5. Нідерланди (золоті - 8, срібні - 7, бронза - 9)
  • 4. США (золоті - 9, срібні - 7, бронза - 12)
  • 3. Канада (золоті - 9, срібні - 10, бронза - 5)
  • 2. Норвегія (золоті - 11, срібні - 5, бронза - 10)
  • 1. Росія (золоті - 13, срібні - 11, бронза - 9)

10. Франція (золоті - 4, срібні - 4, бронза - 7)

Французькі спортсмени взяли золото в біатлоні, сноуборді і фрістайлі. Найрезультативнішим членом збірної став Мартен Фуркад, який завоював в біатлоні 2 золоті медалі і одну срібну.

9. Австрія (золотие- 4, срібні - 8, бронза - 5)

Австрійці вибороли олімпійське золото в біатлоні, стрибках з трампліну, гірських лижах і санному спорті.Всі нагороди збірної Австрії далися гірськолижної державі з великими труднощами.

8. Білорусь (золоті - 5, срібні - 0, бронза - 1)

Білоруси завоювали 3 нагороди найвищого ґатунку в біатлоні і 2 у фрістайлі. Особливо відзначилася на Олімпіаді біатлоністка Дар'я Домрачева, яка відвезе з Ігор 3 золоті медалі.

7. Швейцарія (золоті - 6, срібні - 3, бронза - 2)

Швейцарські спортсмени завоювали золото в лижних гонках, сноуборді і гірських лижах. Більше інших відрізнився лижник Даріо Колонья, який отримав 2 нагороди найвищого ґатунку. Жіноча хокейна збірна Швейцарії стала бронзовим призером Ігор.

6. Німеччина (золоті - 8, срібні - 6, бронза - 5)

Німці взяли золото в гірських лижах, лижному двоборстві, стрибках з трампліну і санному спорті. Сани з Німеччини Тобіас Арлт, Наталі Гейзенберга, Фелікс Лох і Тобіас Вендль мають по 2 олімпійські медалі вищої проби.

5. Нідерланди (золоті - 8, срібні - 7, бронза - 9)

Голландці вразили всіх своєю майстерністю в бігу на ковзанах. Саме в цій дисципліні спортсмени з Нідерландів завоювали 6 золотих нагород. Чотири рази члени збірної займали весь п'єдестал пошани - в бігу у чоловіків на 10 000, 5 000 і 500 метрів, а також в бігу у жінок на 1 500 метрів.

4. США (золоті - 9, срібні - 7, бронза - 12)

Американці отримали найвищі нагороди в гірських лижах, сноуборді, фристайлі та танцях на льоду. Жіноча збірна з хокею стала срібним призером Ігор.

3. Канада (золоті - 9, срібні - 10, бронза - 5)

Канадці завоювали золото в бобслеї, керлінгу, фрістайлі, хокеї і шорт-треку. Примітно, але жоден спортсмен цієї збірної не завоював більше однієї медалі.

2. Норвегія (золоті - 11, срібні - 5, бронза - 10)

Норвежці виявилися сильнішими за всіх у біатлоні, лижному двоборстві, лижних гонках і гірських лижах.За 2 золоті нагороди отримали лижники Маріт Бйорген і Йорген Граабак, а також біатлоністи Уле Ейнар Бьорндален і Еміль Свендсен.

1. Росія (золоті - 13, срібні - 11, бронза - 9)

Росіяни стали першими в бобслеї, скелетоні, сноуборді, фігурному катанні, біатлоні і шорт-треку. Головними зірками нинішньої Олімпіади стали Віктор Ан, який завоював 3 золоті нагороди, а також Тетяна Волоссожар і Максим Траньков, двічі займали вищий щабель п'єдесталу.