Рейтинг кращих cRM систем 2017 року

Велика частина успіху CRM (управління відносинами з клієнтами) - це результат вибору правильної технології. Організаціям належить зважити витрати, послуги, що надаються і ступінь функціональності, здатність забезпечувати виробництво і багато, багато іншого. Необхідно врахувати стільки можливих факторів, що вибір постачальника і порівняння CRM може стати надзвичайно важким.

Представляємо агрегований рейтинг CRM систем 2017 року за версією ISM, Nucleus Research, CRM Magazine. Системи, що увійшли до списку, аналізуються по 179 критеріям, але найбільша увага приділяється ергономічності і функціональності.

Зміст:

  • 10. Hamster CRM
  • 9. Простий Бізнес
  • 8. Zoho CRM
  • 7. FreshOffice CRM
  • 6. Salesforce CRM
  • 5. Клієнтська база
  • 4. Мегаплан
  • 3. amoCRM
  • 2. Бітрікс24 - найкраща безкоштовна CRM
  • 1. bpm'online sales

10. Hamster CRM

Новачок (компанія РосБізнесСофт випустила його відносно недавно) вже завоював собі міцну репутацію на ринку: адже це перший сервіс в Росії, що дозволяє вести клієнтську базу і повний складський облік через Інтернет в онлайн-режимі.

9. Простий Бізнес

Ця CRM система допоможе вдосконалити управління взаємовідносинами з клієнтами та процес продажів завдяки автоматизації управління організацією, комунікації між співробітниками і клієнтами, а також колективної роботи. Включає в себе мобільну версію, що зручно для часто подорожуючих ділових людей.

8. Zoho CRM

Компанія Zoho на ринку вже одинадцять років, і в честь торішнього ювілею зробила систему Zoho CRM безкоштовної до 10 користувачів.Одна з відмінних рис програми - інтеграція з іншими продуктами компанії, включаючи розсилки, пошту, онлайн-офіс і багато іншого. Російський інтерфейс присутній.

7. FreshOffice CRM

Ця CRM система володіє власною хмарної АТС і може замінити собою безліч окремих програм (месенджери, бухгалтерія, файлообмінники і ін.).

6. Salesforce CRM

Входить до числа найбільш ефективних SaaS CRM систем, представлених на ринку. Доступ замовника до системи здійснюється через Інтернет. Є російський інтерфейс.

5. Клієнтська база

Топ-5 кращих CRM відкриває програма для простого, але функціонального і зручного ведення бізнесу. Дозволяє вести загальну базу даних з налаштованим рівнями доступу, вести облік клієнтів і моніторити продуктивність співробітників.

4. Мегаплан

Ця CRM-система інтегрована з телефонією Oktell, що дозволяє вдосконалити процес обдзвону клієнтів. Навіть якщо керівник поїхав у відпустку, для оперативного контролю діяльності співробітників буде потрібно тільки вихід в Інтернет.

3. amoCRM

Головна перевага цієї програми, що потрапила в кращі CRM системи для продажів - її простота. Вона не вимагає ні установки, ні настройки, що дозволяє заощадити витрати на технічних фахівців. Все забезпечення роботи системи бере на себе компанія.

2. Бітрікс24 - найкраща безкоштовна CRM

Свого роду соціальна мережа на роботі, яка дозволяє співробітникам легко і зручно спілкуватися між собою - на сайті, по пошті, по відеозв'язку, по мобільним. Це ще і найкраща безкоштовна CRM. Система має всі можливості контролю і аналізу процесу продажів.

1. bpm'online sales

"В основі великих результатів завжди лежить вірно вибудуваний процес" - ось принцип, за яким працюють кращі CRM системи.Рейтинг 2017 очолила система bpm'online sales, яка за вибором ISM, Nucleus Research і CRM Magazine стала кращою з кращих. Вона дозволяє управляти повним циклом продажів, від залучення клієнта до замовлення і далі. З інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом легко і приємно працювати і десктопі і на мобільному девайсі (смартфоні, планшеті).