Рейтинг кращих автомобільних акумуляторів

Вибрати акумулятор для автомобіля дуже не просте завдання. Необхідно знати, яка потрібна ємність, пусковий струм, габарити. Найголовніше, вибрати якісного виробника. В останні роки, визнання Російських автомобілістів отримали акумулятори від Bosch, Varta, Medalist, Звір. Радує, що серед кращих зустрічаються вітчизняні виробники. Щоб остаточно розібратися в хороших і поганих джерелах живлення, ознайомтеся з рейтингом кращих автомобільних акумуляторів, складеним за відгуками тисяч автомобілістів

Цей список застарів. Читайте новий рейтинг акумуляторів 2014 року , складений за результатами тестів.

Зміст:

  • ZUBR
  • АКТЕХ
  • ACDelco
  • Mutlu
  • TopBat
  • A-mega
  • Звір
  • Varta
  • Medalist
  • Кращий в рейтингу: Bosch

ZUBR

Білоруський концерн випускає непогане виріб за поєднанням ціни і якості.

АКТЕХ

Непоганий акумулятор від російського виробника ЗАТ "АкТех-Байкал", за всіма параметрами трохи перевершує Зубра, є досить надійним, в порівнянні з зарубіжними виробами.

ACDelco

Батарея від всесвітньо відомої марки з виробництва різних запасних частин, не може похвалитися особливими показниками незважаючи на свою ціну. До того ж часто реальна потужність батареї виявляється менше заявленої виробником.

Mutlu

Турецький акумулятор непоганої якості, що випускається вже більше 20 років і широко відомий на російському ринку.Аккум відноситься до середньої цінової категорії, тому не розраховуйте завестися в лютий мороз під 40 градусів, особливо після першого року експлуатації.

TopBat

Середня позиція в рейтингу дістається виробнику з Нижегородської області. Їх завод оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє виробляти хороші вироби за демократичними цінами.

A-mega

Українське дітище, яке відповідає всім світовим стандартам, повністю сертифіковане. Плюсом є те, що в порівнянні з топовими представниками ця батарея набагато дешевше, проте моделі відрізняються підвищеною масою виробів.

Звір

Кращий російський акумулятор, який не поступається німецьким гігантам як за якістю, так і за ціною. Якщо ви вибираєте з російських виробників, то сміливо купуйте "Звір"

Varta

Найвідоміші і популярні акумулятори північноамериканського виробника Johnson Controls. Вважаються кращими, по співвідношенню ціна / якість. Німецька технологія використовується в цьому виробі, застосовується багатьма країнами, в числі яких Іспанія, Корея, США та інші.

Medalist

Можна назвати аналогом Varta, але з підвищеною якістю і відповідно ціною. Їм комплектують автомобілі багато провідних автоконцерни.

Кращий в рейтингу: Bosch

Продукція випускається з 1927 року, постійно впроваджуються інноваційні технології виробництва. Вироби відрізняються підвищеною місткістю і збільшеним струмом пуску стартера. Такі акумулятори прослужать не менше 5-7 років. Особливістю є збільшені габарити і як правило досить висока ціна.