Рейтинг кращих книг 2013 року «Книжкова премія Рунету»

"Книжкова премія Рунету" - найвідоміший серед народних літературних конкурсів, адже у відборі переможців беруть участь сотні тисяч користувачів мережі Інтернет.

Разом з російськими читачами свій вибір робить і експертна рада, в який були обрані діячі культури, актори, журналісти.

В нинішньому році вперше за підсумками голосування був нагороджений кращий книжковий блогер, в цій номінації перемогла Ксенія Лукіна.

А ми пропонуємо вивчити склався за підсумками голосування рейтинг книг, в який увійшли кращі книги 2013 року.

Зміст:

 • Номінація "Вибір користувачів Рунету"
  • 4. Дж. Роулінг "Випадкова вакансія"
  • 3. В. Гиберт "Моделювання майбутнього"
  • 2. А. Нікольська "Про Бабаку КОСТОЧКІНА"
  • 1. Р. Гандапас "Харизма лідера"
 • Номінація "Вибір експертної ради"
  • 4. Протоієрей А. Ткачов "Країна чудес і інші оповідання"
  • 3. Сталик Ханкішієв "Мангал"
  • 2. Гр. Остер "Права дитинчат. Переклад конвенції про права дитини на дитячу мову"
  • 1. А. Кох та П. Авен - "Революція Гайдара. Історія реформ 1990-х з перших рук"
 • Номінація "Бестселер Ozon. Ru"
  • 4. Е. Л. Джеймс трилогія "П'ятдесят відтінків сірого"
  • 3. Є. Комаровський "Ліки. Довідник розсудливих батьків"
  • 2. К. Бенко, Н. Мрочковскій, К. Белевич, А. Парабелум "Як писати продають тексти. Комерційні пропозиції, які приносять мільйони"
  • 1. П. Друкерман "Французькі діти не плюються їжею. Секрети виховання з Парижа"

Номінація "Вибір користувачів Рунету"

4. Дж. Роулінг "Випадкова вакансія"

Ця книга - перший твір письменниці, орієнтоване на дорослу аудиторію.За перший тиждень продажів було реалізовано 375 тисяч примірників "Вакансії". На 2014 рік заплановано вихід у світ екранізації роману від компанії BBC.

3. В. Гиберт "Моделювання майбутнього"

Краща книга в категорії Non-fiction призначена тим читачам, які бажають досягти найзаповітніших цілей. Автор пропонує власний унікальний погляд на долю, грунтуючись на особистому досвіді.

2. А. Нікольська "Про Бабаку КОСТОЧКІНА"

Собачка по кличці Бабака перетворила життя сім'ї КОСТОЧКІНА в справжнісіньке захоплюючу пригоду. Книга написана з гумором і її з задоволенням читають люди будь-якого віку.

1. Р. Гандапас "Харизма лідера"

Ця книга стала лідером в категорії "Бізнес-література". Автор досліджує феномен харизми, можливість її розвитку і навіть передачі у спадок. Книга буде цікава всім, хто цікавиться питаннями лідерства, керівництва, впливу.

Номінація "Вибір експертної ради"

4. Протоієрей А. Ткачов "Країна чудес і інші оповідання"

Ця збірка оповідань зачіпає такі важливі теми, як шлях людини до Бога, любов до ближніх, нескінченність світу Божого. Автор - відомий в Росії і за її межами місіонер і проповідник.

3. Сталик Ханкішієв "Мангал"

Цією чудовою кулінарній книзі в минулому році присвоєно звання кращої в світі книги про національну кухню. "Мангал" містить детальні описи процесу приготування з додатком фотографій відмінної якості.

2. Гр. Остер "Права дитинчат. Переклад конвенції про права дитини на дитячу мову"

Прийнявши Конвенцію про права дитини, дорослі зовсім не подбали про те, щоб викласти її простим і зрозумілим дітям мовою. Це завдання блискуче виконав відомий письменник Григорій Остер.

1. А. Кох та П. Авен - "Революція Гайдара. Історія реформ 1990-х з перших рук"

Реформи першого російського уряду на чолі з Гайдаром будуть цікаві широкому колу читачів. У книзі представлені інтерв'ю з багатьма видатними політичними діячами 1990-х.

Номінація "Бестселер Ozon. Ru"

4. Е. Л. Джеймс трилогія "П'ятдесят відтінків сірого"

Все 3 частини роману містять досить відверті сцени сексуального характеру. У 37 країнах світу було продано більше 30 мільйонів екземплярів. З книгою пов'язані кілька скандалів, які спричинили її вилучення з фондів деяких бібліотек США та Європи.

3. Є. Комаровський "Ліки. Довідник розсудливих батьків"

Книги доктора Комаровського незмінно популярні серед батьків. Дане видання вчить грамотно складати сімейну аптечку і розповідає про властивості самих різних ліків і правилах їх застосування.

2. К. Бенко, Н. Мрочковскій, К. Белевич, А. Парабелум "Як писати продають тексти. Комерційні пропозиції, які приносять мільйони"

Книга представляє інтерес для маркетологів, копірайтерів, співробітників відділу продажів і широкого кола підприємців та керівників бізнес- структур. Правила складання продають текстів викладені простою і зрозумілою мовою.

1. П. Друкерман "Французькі діти не плюються їжею. Секрети виховання з Парижа"

Американська журналістка, яка живе в Парижі, ділиться своїми спостереженнями про феномени французької системи виховання. Книга одночасно захоплююча і має практичну цінність.