Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю?

Як дізнатися, що ти подобаєшся хлопцю? Буває так, що випадкова зустріч, погляд, знайомство в загальній компанії надовго западають в пам'ять, будять емоції і тривожать уяву. А іноді давно знайомий і звичний друг (колега, однокурсник, приятель) раптом починає викликати симпатію і хвилювання, відмінне від звичайних дружніх відносин.

Читати Далі →

Як не бути занудою?

Як не бути занудою? Умови сучасного життя культивують позитив і легкість. І тому є вагомі причини: позитивний настрій робить спілкування комфортним і невимушеним, що дозволяє ефективніше працювати і будувати відносини з оточуючими. Але як бути тим людям, яким з огляду на індивідуальних особливостей характеру складно вписатися в цю для всіх зручну соціальну модель?

Читати Далі →

Як ласкаво називати дівчину?

Як ласкаво називати дівчину? Для будь-якої людини його ім'я - це найсвятіше і рідне, що у нього є, звичайно ж, за винятком батьків. Але у відносинах між улюбленими так повелося, що хочеться придумати якесь ніжне прізвисько партнеру для повсякденного вжитку. Називати один одного тільки по іменах так банально і нудно!

Читати Далі →

Як стати стервом

Як стати стервом Парадокс життя в тому, що величезна кількість хороших і добрих жінок в якийсь момент задається питанням: "Чому він вважав за краще мені цю стерву?!" Безсонні ночі і сльози в подушку мало допомагають справі: самооцінка продовжує падати, а невірний і невдячний живе розкошуючи, на жаль, не з вами.

Читати Далі →

Як себе заспокоїти

Як себе заспокоїти Еразм Роттердамський стверджував, що для людини важливіше за все перемога над собою. Але як себе заспокоїти, якщо знаходишся в стресовій ситуації? Якщо здається, що щось загрожує життю близьких? Або коли весь світ проти тебе і нічого не виходить? Джерел стресу багато: можна навіть сказати, що у кожного вони свої.

Читати Далі →

Як змінити себе?

Як змінити себе? Рано чи пізно в житті кожної людини настає момент, коли виникає бажання змінити себе. Провокуючим фактором може бути все що завгодно: потреба виділитися з натовпу, побудувати кар'єру, вийти заміж або просто внести різноманітність в рутинне і одноманітне існування. Зміст статті Перший і найголовніший крок Практичні поради Як змінити своє життя за 3 місяці: прості прийоми Перший і найголовніший крок Ухвалення рішення - відправна точка на шляху до зміни себе.

Читати Далі →

Як придумати підпис?

Як придумати підпис? Перевага створення підпису полягає в тому, що кожна людина має право сам вирішувати, якою вона буде. Але поставитися до цієї справи слід з усією відповідальністю. "Автограф" повинен бути і гарним, і відображає індивідуальність. Крім того, треба не помилитися з його розміром і рівнем складності.

Читати Далі →

Як залучити любов у своє життя

Як залучити любов у своє життя Думати про те, як залучити любов у своє життя, людина починає, коли самотність обтяжує, хочеться тепла і взаєморозуміння, захоплюючих почуттів і нових яскравих вражень. Є притча про те, як одного разу Адам прийшов до Бога і зізнався, що йому дуже самотньо. - Що ж, я можу допомогти, - відповів Бог, - і дам тобі в дружини кращу жінку і подругу.

Читати Далі →

Як дізнатися, хто тебе любить?

Як дізнатися, хто тебе любить? Незалежно від віку, соціального статусу і професії, жінки - істоти надзвичайно цікаві. Як дізнатися, хто тебе любить? - чи не головний у їхньому житті питання. Будемо відверті, навіть заміжнім і солідним дамам лестить додаткову увагу і визнання їх привабливості. Ну що ж, на кожне питання має бути своя відповідь.

Читати Далі →

Як змусити чоловіка дарувати подарунки?

Як змусити чоловіка дарувати подарунки? "Якщо чоловік закоханий, йому хочеться робити подарунки, засипати квітами і влаштовувати сюрпризи", - так міркує практично будь-яка жінка. Подібний висновок недалекий від істини, адже люди завжди прагнули підтверджувати свої сильні почуття і емоції чимось речовим.

Читати Далі →

Як подолати страх?

Як подолати страх? Протягом усього життя людина відчуває найрізноманітніші страхи і фобії. Стан це природне, пов'язане з нормальною реакцією на незвичайні, невідомі обставини. Але потрібно знати, як подолати страх, інакше він буде сковувати, заважати реалізації планів і досягнення цілей. Зміст статті Різні види страхів Приступити до дій Різні види страхів Буває так, що страхи відіграють позитивну роль.

Читати Далі →

Як вмовити батьків на тату?

Як вмовити батьків на тату? До витонченим і красивим татуювань в сучасному суспільстві ставляться без неприязні. Тільки якщо мова не йде про прикрашання тіла власну дитину! Ось тут мами і тата, забувши про все, стають в позу. А чадо болісно прикидає, як вмовити батьків на тату, і не завжди може уникнути сімейних конфліктів.

Читати Далі →

Як повернути довіру дівчини?

Як повернути довіру дівчини? Якщо ваша дівчина перестала вам довіряти, це серйозна загроза відносинам. Їй може бути як і раніше приємно спілкуватися з вами, але все питання в своєму житті вона віддасть перевагу вирішувати сама або за допомогою інших людей. Якщо ви хочете повернути міцні і довірчі відносини, вам терміново потрібні дієві рецепти того, як повернути довіру у дівчини.

Читати Далі →

Як повернути дружину після розлучення?

Як повернути дружину після розлучення? Розлучення - це подія, рідко проходить безболісно. Як правило, страждають обидві сторони, але далеко не завжди в однаковій мірі. Адже почуття не випаровуються по команді, і тому одному з подружжя доводиться переживати стан покинутості і покинутості. Близько 2/3 розривів відбувається з ініціативи жінок, незадоволених ситуаціями, що складаються в їх сім'ях.

Читати Далі →

Різниця між діяльністю і поведінкою

Різниця між діяльністю і поведінкою На відміну від інших представників живої природи, людина схильна до усвідомлених дій, абстрактного мислення, розуміння свого місця в навколишньому світі. Більш того, соціум в тій чи іншій мірі керує активністю кожної людини, укладаючи індивідів у встановлені рамки.

Читати Далі →

Різниця між індивідом і особистістю

Різниця між індивідом і особистістю В психології і соціології проблема становлення людини, з якою пов'язують етапи його дорослішання, є дуже важливою. Поділ понять індивіда і особистості є наріжним каменем оцінки діяльності персони. Люди не тільки народжуються унікальними, але і стають неповторними в процесі життя.

Читати Далі →

Різниця між діловими і особистими відносинами

Різниця між діловими і особистими відносинами Специфіка відносин між людьми може мати ділову або особистісну спрямованість. В тому і в іншому випадку спілкування протікає за певними принципами. Розглянемо, чим відрізняються ділові та особисті стосунки, проаналізувавши кожен з цих видів людської взаємодії.

Читати Далі →

Різниця між причиною і приводом

Різниця між причиною і приводом Про причини і приводи кажуть, коли аналізують події, що відбулися або чиїсь дії. Однак поняття нерідко плутаються, і речі називаються не своїми іменами. Щоб уникнути непорозумінь, важливо знати, чим відрізняється причина від приводу. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Причина - то, через що виникають різні явища або вчиняються дії.

Читати Далі →

Різниця між дитиною і дорослим

Різниця між дитиною і дорослим Для кожної людини дитинство - своя маленька планета, з якої починається подорож по незвіданому завдовжки в саму життя. В дорозі з ним відбуваються дивні метаморфози, і, озираючись назад, він перестає впізнавати себе в наївному і безпосередньому малюка, наче й не було того часу, коли все нескінченні "чому?

Читати Далі →

Різниця між колективом і групою

Різниця між колективом і групою Складно влаштована соціальне середовище стає ґрунтом для об'єднання людей в різноманітні спільноти. Формами таких спільнот є колектив і група. У них кожна людина займає власну позицію, виконує певну роль. Зміст статті Що таке група Як група стає колективом Порівняння Що таке група Група - має конкретні розміри спільність, на основі ряду критеріїв займає окреме місце в соціальному цілому.

Читати Далі →