Як заробити на лайок?

Як заробити на лайок? Заробіток в соціальних мережах, мабуть, є самим легким і простим способом отримання прибутку в інтернеті, оскільки не вимагає від користувача будь-яких навичок і вмінь. Безсумнівно, забезпечити собі високий дохід від завдань, пов'язаних з додаванням в друзі або "лайканіем" фотографій, неможливо.

Читати Далі →

Як заробити на перепродажі товарів в Інтернеті?

Як заробити на перепродажі товарів в Інтернеті? Ви ніколи не замислювалися над питанням заробітку в Інтернеті? Адже для отримання постійного доходу в Мережі не обов'язково бути професійним дизайнером, копірайтером або програмістом. Ні для кого не секрет, що перепродаж товарів - один з найдавніших способів підприємництва.

Читати Далі →

Як зробити реєстрацію на сайті?

Як зробити реєстрацію на сайті? Кожен день користувачі Серф інтернет в пошуках потрібної інформації. Велика частина форумів і соціальних мереж вимагає авторизації для отримання доступу до даних. Таким способом власники сайтів набирають базу користувачів і відвідуваність. У вас є власний ресурс, але немає постійного контингенту користувачів?

Читати Далі →

Як зареєструватися на Таобао самостійно?

Як зареєструватися на Таобао самостійно? Для багатьох користувачів Інтернету покупки в мережевих магазинах стали буденною справою. Безсумнівно, російські користувачі набувають у багато разів менше товарів через Мережу, ніж ті ж китайці або американці. Але нинішні реалії такі, що все більше і більше наших співвітчизників освоюють інтернет-магазини і віртуальні покупки.

Читати Далі →

Як відправити фото по електронній пошті

Як відправити фото по електронній пошті Нерідко виникають ситуації, коли потрібно поділитися фотографіями з рідними і близькими. Безсумнівно, можна вивантажити їх у соціальну мережу. Але не факт, що у того, кому призначаються фото, є в ній аккаунт. Мабуть, кращий варіант поділитися фотографіями - це відправка зображень по електропошту.

Читати Далі →

Як викласти відео в Ютуб

Як викласти відео в Ютуб YouTube за останні роки став лідером в сегменті місць для розміщення відеофайлів. Затьмаривши собою великі проекти, Ютуб кожен день збирає мільйони користувачів і переглядів. Обсяг завантажених на відеохостинг роликів уже й не злічити, а кількість користувачів в день зашкалює за кілька мільйонів.

Читати Далі →

Кілька порад по створенню сайтів

Кілька порад по створенню сайтів Років п'ять тому на проектування і створення інтернет-сторінки йшло по кілька тижнів. Сучасні технології розвиваються такими темпами, що зробити сайт в даний час можна буквально за годину. Безліч готових платформ, конструкторів і CMS дозволяють створити проект звичайному користувачеві, який не розбирається в програмуванні і дизайні.

Читати Далі →

Різниця між адміністратором і модератором

Різниця між адміністратором і модератором В середині першого десятиліття XXI століття практично кожен користувач Глобальної павутини мріяв про власний сайті і володарювання над "юзерами". Час форумів і чатів кануло в Лету, а колишні адміністратори і модератори слідом за користувачами перебралися в соціальні мережі.

Читати Далі →

Різниця між рекламою в традиційних медіа та інтернет-рекламою

Різниця між рекламою в традиційних медіа та інтернет-рекламою на відміну від інтернет реклами, в телерекламі і друкованій рекламі, а також в рекламі по радіо, нев Можливiсть запозичити простежити скільки людина її подивилося, почуло або прочитало. В цьому випадку реальну ефективність реклами можна оцінити тільки по зміні рівня продажів того чи іншого бренду.

Читати Далі →

Різниця між class і id в CSS

Різниця між class і id в CSS Атрибути елементів в CSS часто стають предметом суперечок професіоналів і любителів. Чи треба застосовувати той чи інший, наскільки доцільно це при ідентичному результаті, який код буде менш витратним і більш правильним, і подібні цим питання обговорюються невпинно, в тому числі і зачіпаючи атрибути class і id.

Читати Далі →

Різниця між. com і. ru

Різниця між. com і. ru Правильно вибране доменне ім'я ресурсу - перший крок на шляху до успіху, особливо якщо мова йде про комерційні проекти. Головне - щоб ім'я відповідало цілям і задачам творця, не порушувало законодавство, було легко запам'ятовується і легко відтвореним. В ідеалі при читанні адреси доменне ім'я має асоціюватися з конкретним інтернет-ресурсом і повідомляти мінімальну інформацію про його зміст.

Читати Далі →

Різниця між копірайтінгом і рерайтинг

Різниця між копірайтінгом і рерайтинг Копірайтинг та рерайтинг є гідними способами заробітку в Інтернеті, пов'язаними з написанням статей на замовлення. Але в чому ж різниця між такими, здавалося б, родинними поняттями? Розглянемо докладніше. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між cSS від HTML

Різниця між CSS від HTML Для того щоб зрозуміти яка ж між CSS і HTML різниця, необхідно розібратися, що ж таке CSS, а що таке HTML. В перекладі з англійської CSS означає "Каскадні таблиці стилів". CSS є технологією управління дизайном веб-сторінки, він надає безліч можливостей для опису зовнішнього вигляду сторінки, також дозволяє значно спростити вид HTML сторінки за допомогою перенесення оформлення для елементів сторінки в CSS файл.

Читати Далі →

Різниця між безкоштовними і платними сайтами

Різниця між безкоштовними і платними сайтами Бум сайтів, побудованих на безкоштовних конструкторах, припав на кінець першого десятиліття поточного століття. Колись популярні uCoz і h2m в нинішній час прийшли в занепад, а кращий конструктор wap-сайтів "Wen. Ru" і зовсім закрився. Всьому виною відсутність бажаючих створювати сайти на безкоштовних платформах.

Читати Далі →

Різниця між хостингом і доменом

Різниця між хостингом і доменом Кожен день переглядаючи сотні сторінок в інтернеті, ми часом і не замислюємося, як влаштована Всесвітня павутина. Віртуальний світ складається з мільйонів сайтів. Як відомо, будь-який ресурс в інтернеті має свою назву - домен, а також файли, розташовані на будь-якому фізичному сервері.

Читати Далі →

Різниця між hTTP і HTTPS

Різниця між HTTP і HTTPS Адресна рядок в браузерах найчастіше уваги не приваблює, а то й потрібно перейти за посиланням, скопійований звідкись в буфер обміну. Іноді ми дивимося туди, щоб упевнитися у вірності переходу, особливо це стосується випадків з швидким і нечесним перенаправленням. Але якщо все ж дивимося, то часом помічаємо незвичайне стан: висить якийсь замочок, колір шрифту інший, а замість звичного http: // бачимо чомусь https: //.

Читати Далі →

Різниця між http і www

Різниця між http і www Питання про призначення, місії, функції та завдання http і www виникає, коли ми натикаємося на по-різному оформлені посилання, або коли в адресному рядку три веселі букви то з'являються, то зникають. Шукати відмінності двох всіляко і всесвітньо вживаних абревіатур марно, так як вони мають на увазі зовсім різні речі.

Читати Далі →

Різниця між гіпертекстовими і звичайними документами

Різниця між гіпертекстовими і звичайними документами Інформативність і доступність - ось два найважливіших властивості документів, які ми так цінуємо. Тому вдалий текстовий документ повинен володіти цими властивостями. Якою мірою ними володіє гіпертекст, а в якій - звичайний текст, Ви дізнаєтеся з цієї статті.

Читати Далі →

Різниця між сторінкою та групою "В Контакте"

Різниця між сторінкою та групою "В Контакте" "В Контакте" є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших сайтів рунета. Цей ресурс був створений для об'єднання людей, у яких схожі інтереси. Давайте спробуємо розібратися, чим відрізняється сторінка від групи В Контакте. Необхідність в цій статті назріла, тому що на даний момент більшість джерел вже містять застарілу інформацію - мережа дуже швидко розвивається, одна зміна слід за іншим.

Читати Далі →

Різниця між pHP і HTML

Різниця між PHP і HTML Сьогодні в сайтобудівники записався якщо не кожен другий, то кожен третій користувач Інтернету. Сприяють цьому і сервіси створення сайтів, які автоматизують процеси і нічого не пояснюють, в результаті залишаючи адміністрування на тих, хто не має в багажі знань навіть теорії. Звідси і безліч виникаючих помилок, так що трохи лікнепу завжди корисно.

Читати Далі →