3 Способи купувати в інтернеті по-новому

3 Способи купувати в інтернеті по-новому Інтернет сьогодні для багатьох дрібних бізнесів стає рятівним колом: орендувати площу під магазин стає нерентабельно, ціни виросли, а кількість покупців - навпаки, зменшилася. З тих же причин, економії заради, в інтернет з кінця минулого року зайшло і чимало споживачів, для яких це будуть перші покупки в онлайні.

Читати Далі →

Як поміняти пароль в Майлі?

Як поміняти пароль в Майлі? Безпека будь-якої системи безпосередньо залежить від людини. Встановлюючи на ті чи інші сервіси прості паролі, користувачі в більшості випадків втрачають доступ до акаунтів, так як безліч хакерів використовують Брутфорс для отримання пароля до аккаунту. Чим складніше зв'язка логін + пароль, тим довше буде потрібно часу хакерам на злом.

Читати Далі →

Як видалити поштову скриньку на mail?

Як видалити поштову скриньку на Mail? Поштовим сервісом Mail. ru користуються мільйони вітчизняних користувачів. Поряд з Яндекс. Поштою Майл є одним з найбільших поштових сервісів Росії. Пошта на Майлі відрізняється зручним інтерфейсом, захищеністю поштових вкладень від вірусів і хорошим механізмом блокування спаму.

Читати Далі →

Як швидко заробити гроші в інтернеті?

Як швидко заробити гроші в інтернеті? Заробити за пару годин велику суму грошей мріють багато користувачів інтернету. Але лише одному з тисячі чоловік це дійсно вдається. В інтернеті, як і в реальному житті, для заробітку грошей потрібні певні навички та вміння. Якщо ви нічого не вмієте, то забудьте про Мережу як про джерело заробітку.

Читати Далі →

Як додати в чорний список в Одноклассниках?

Як додати в чорний список в Одноклассниках? За останні роки функціонал соціальної мережі Однокласники помітно покращився. З'явилися сервіси "Музика" і "Відео", головна сторінка соціалки перетворилася в кращу сторону. Але деякі функції залишилися незмінними - "невидимка", "чорний список", "закритий профіль".

Читати Далі →

Як рекламувати сайт?

Як рекламувати сайт? Створити сайт може будь-хто, а ось правильно його розкрутити і отримати від ресурсу дохід здатні лише одиниці. Більшість власників сайтів в перші півроку життя проекту намагаються вичавити зі свого дітища все можливе. Але даний підхід до вирішення питання монетизації неправильний, так як на ранніх стадіях сподіватися на значний прибуток все ж не варто.

Читати Далі →

Як заблокувати сторінку в Контакті?

Як заблокувати сторінку в Контакті? Кожна держава витрачає величезні гроші на підтримку безпеки в країні. У реальному житті людина самостійно може убезпечити себе різними способами. Але в інтернеті люди не приділяють належної уваги безпеці і стають жертвами шахраїв. На кожному кроці в Мережі вам твердять про те, що паролі до сервісів, поштових скриньках і акаунтів не повинні містити дати народження друзів, близьких, імена і прізвища, а також адресні дані.

Читати Далі →

Як купити домен?

Як купити домен? Багато нинішні власники сайтів починали свою діяльність в інтернеті з конструкторів, на яких, як правило, видавалися домени третього рівня. Зараз вартість домену другого рівня знизилася настільки, що купити його може кожен бажаючий. Причому компаній-реєстраторів, які надають послуги з продажу доменів, досить багато.

Читати Далі →

Як змінити пароль в Одноклассниках?

Як змінити пароль в Одноклассниках? Число зламаних акаунтів соціальних мереж зростає з кожним роком. Всьому виною не збільшення кількості хакерів, а інформаційна безграмотність людей. Саме через відсутність у користувачів елементарних навичок безпеки так часто крадуть паролі від акаунтів. У нашій країні Однокласники і ВКонтакте вважаються найпопулярнішими соціальними мережами.

Читати Далі →

Як поскаржитися на групу ВКонтакте?

Як поскаржитися на групу ВКонтакте? Будь-яка соціальна мережа являє собою невелике держава, в якому є правитель (адміністратор соціальної мережі), населення (користувачі сайту), різні касти (групи і спільноти), а також звід норм і законів (правила соціальної мережі), яким підкоряються всі без винятку відвідувачі сайту, в тому числі і гості.

Читати Далі →

Як створити сайт знайомств?

Як створити сайт знайомств? Для створення власного сайту знайомств буде потрібна велика кількість часу і коштів. Конкурувати з великими соціальними мережами на кшталт Однокласників або ВКонтакте нереально, але спробувати себе в ніші сайтів знайомств цілком можна. Правда, варто відразу уточнити, що прибуток від сайту знайомств ви отримаєте не відразу.

Читати Далі →

Як створити Ківі-гаманець?

Як створити Ківі-гаманець? Будь-який користувач Мережі, коли-небудь набував товари через інтернет, знайомий з поняттям "електронна валюта". Для багатьох користувачів електронні гроші стали буденністю, так як ними набагато простіше розплатитися в інтернеті. Вебмані, Яндекс. Гроші і Ківі дуже затребувані серед російських користувачів.

Читати Далі →

Як відключити рекламу на сайтах?

Як відключити рекламу на сайтах? Часи, коли реклами на сайтах було дуже мало, давно пройшли. Практично кожен сайт в інтернеті обвішаний банерами і контекстною рекламою. Власники сайтів таким чином "відбивають" витрачені на ресурс гроші. Але нерідко на сайтах зустрічається непристойна "агресивна" реклама, яка лише заважає серфінгу в Мережі.

Читати Далі →

Як завантажити гру з торрента?

Як завантажити гру з торрента? Часи, коли користувачі пачками скуповували диски з іграми, вже давно пройшли. Зараз набагато простіше скачати гру з файлообмінника або торрента. Та й немає сенсу платити за диск, якщо гру можна дістати безкоштовно. Якщо вам знайоме слово "торрент" і ви шукаєте відповідь на питання, як завантажити гру з торрента, то дана стаття вам неодмінно допоможе.

Читати Далі →

Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер?

Як скачати музику з Однокласників на комп'ютер? За кілька років соціальні мережі перетворилися з "звичайних сайтів знайомств" в величезне сховище інформації. Отримати доступ до відеофайлів та музиці, що зберігається на серверах соціальної мережі, може будь-який користувач Інтернету. Досить лише зареєструватися в соціалці.

Читати Далі →

Як завантажити відео з Контакту на комп'ютер?

Як завантажити відео з Контакту на комп'ютер? У наш час соціальні мережі користуються шаленою популярністю. У них зареєстровані представники різних верств суспільства, вікових груп і релігій. Одні знаходять за допомогою соціальних мереж своїх половинок, інші - родичів, треті - знайомих. Чати в соціалках давно вже замінили користувачам реальне спілкування.

Читати Далі →

Як завантажити відео з Майл. Ру?

Як завантажити відео з Майл. Ру? У багатьох користувачів виникають проблеми із завантаженням відеороликів з Мережі. Жоден з існуючих місць для розміщення відеофайлів не дозволяє завантажувати відео на комп'ютер. Хоча YouTube вже пішов назустріч користувачам, і, можливо, незабаром дозволить завантаження відеороликів через мобільний додаток.

Читати Далі →

Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер

Як завантажити відео з Яндекса на комп'ютер В епоху швидкого інтернету багато хто воліє дивитися відеоролики в Мережі, без скачування їх собі на комп'ютер. Існує безліч місць для розміщення відеофайлів, серед яких найбільш популярні Youtube і Яндекс. Відео. Тисячі гігабайт відеороликів вивантажуються кожен день користувачами інтернету.

Читати Далі →

Як позбутися від реклами в інтернеті

Як позбутися від реклами в інтернеті Інтернет-реклама є для власників сайтів основним джерелом доходу. За ефективністю вона перевершує всі інші типи реклам, але враховуючи, що загальних етичних норм стосовно реклами в Мережі не існує, то нерідко при відкритті сайтів відображається реклама непристойного характеру.

Читати Далі →

Як навчитися грати на біржі?

Як навчитися грати на біржі? Гра на біржі, найчастіше на Форекс, - один з основних рекламованих способів заробітку в Мережі. При цьому над трейдером (саме так називається людина, що торгує на ринку) немає начальників і його праця не обмежений певними рамками. У той же час при сприятливих умовах заробіток вільного торговця може становити десятки тисяч рублів.

Читати Далі →