Як перевозити пральну машину?

Як перевозити пральну машину?

Незнання правил транспортування пральної машини може призвести до дуже серйозних поломок. Від ударів, потужні вібрації зсередини здатні вивести з ладу весь механізм, і подальше використання техніки виявиться неможливим. Щоб уникнути таких проблем, необхідно мати уявлення про те, як перевозити пральну машину.

Зміст статті

  • Підготовка до перевезення
  • Правила транспортування

Підготовка до перевезення

Перед тим як помістити прилад в вантажний транспорт, потрібно виконати наступне:

  1. Ретельно видалити з машини всю воду. Зробити це треба напередодні, щоб встигли випаруватися залишки вологи при відкритому люку.
  2. Порожній шланг і провід змотати і зафіксувати спеціальними стяжками або скотчем. Можна додатково обернути їх м'якою тканиною.
  3. Не можна допускати того, щоб при транспортуванні щось відкривалося, плескали, висувалося, тому всі такі частини приладу потрібно надійно закріпити скотчем.

Після того як перераховані вище дії будуть виконані, слід подбати про інші важливі заходи захисту пристрою. Говорячи про те, як правильно перевозити пральну машину, треба відзначити, що робити це найкраще, використовуючи заводську упаковку. При цьому барабан фіксується транспортувань болтами, завдяки чому запобігається його вільне обертання, що приводить до пошкодження механізму приводу.Від вібрації агрегат захищають пінопластові елементи спеціальної форми.

Однак власники побутового приладу іноді безтурботно викидають оригінальну упаковку. Якщо таке сталося, необхідно домогтися того, щоб будь-які струсу і тертя, які можуть виникнути при переміщенні пральної машини, були зведені до мінімуму. Перш за все слід закріпити барабан, щоб він не бовтався при трясці. Для цього з корпусу знімається кришка або дно і між стінками бака і барабаном прокладається пінопласт, картон, поролон або інший відповідний матеріал.

На закінчення пральну машину потрібно з усіх боків обмотати матеріалом, пом'якшувальною удари. Це може бути бульбашкова плівка або м'яке товсту ковдру. Подібний захід вбереже корпус від пошкоджень не тільки під час перевезення, а й, наприклад, під час підйому агрегату на верхні поверхи, коли також відбувається частина поломок.

до змісту ↑

Правила транспортування

В деяких випадках власники задаються питанням, чи можна перевозити пральну машину лежачи, оскільки іноді транспорт дозволяє розмістити її тільки в такому положенні. Згідно з вимогами, найбільш безпечне положення пристрою при транспортуванні - вертикальне, за умови що барабан надійно закріплений.

Однак з обережністю можна перевезти машину і лежачи. А ось як краще покласти агрегат, на бік або на задню стінку, залежить від його конструкції. У будь-якому випадку лоток для порошку не повинен розташовуватися зверху. Це пов'язано з тим, що при роботі машини в даному відсіку залишається вода, яка при транспортуванні здатна пошкодити електроніку.

Сучасну пральну машину правильніше за все перевозити "на спині" (якщо немає можливості поставити її вертикально), в напрямку поздовжньої осі використовуваного транспортного засобу.Однак у приладів старого зразка при такому розміщенні можуть вийти з ладу заливні клапани, що загрожує псуванням пристрою.

Класти агрегат слід на застелене дно багажника або кузова. Вільний рух пристрою або його падіння має бути повністю виключено. Якщо у вантажному транспорті одночасно перевозяться інші великі предмети, можна розмістити прилад між ними, не забувши щоб уникнути тертя поверхонь застосувати прокладки.

І ще кілька рекомендацій про те, як перевозити пральну машину. Вони стосуються самого управління транспортним засобом. Переміщаючи такий вантаж, необхідно вибирати найбільш рівну трасу, їхати не поспішаючи, різко не гальмувати і не повертати. При дотриманні всіх правил прилад буде доставлений до потрібного місця в повній цілості.