Як зробити з паперу пістолет?

Як зробити з паперу пістолет?

Паперовий пістолет, зроблений своїми руками, - це незвичайна іграшка для дитини і серйозне захоплення для дорослого. Різноманітність таких виробів вражає. Моделі пістолетів відрізняються зовнішнім виглядом, складністю і часом виготовлення, розмірами, наявністю або відсутністю рухаються деталей і іншими показниками. Деякі з них навіть стріляють.

Кілька простих порад допоможуть початківцям майстрам запам'ятати, як зробити з паперу пістолет.

Зміст статті

  • Загальні правила
  • Пістолет за шаблоном
  • Орігамі
  • Масштабна модель

Загальні правила

В залежності від способу виготовлення можна розділити паперові пістолети на кілька груп:

  • Зброя , зроблене за трафаретом. Будь-яке вподобане зображення пістолета можна роздрукувати і акуратно вирізати по контуру. Якщо попередньо скласти аркуш навпіл і нанести малюнок з двох сторін, то зброя вийде об'ємним.

  • Орігамі. Техніка дозволяє зробити прості і швидкі у виготовленні моделі. Такі пістолети подобаються дітям. Більш складний варіант роботи - модульне орігамі. Для складання зброї потрібно терпіння і посидючість.

  • Реалістична модель. Кожна виріб складається з безлічі деталей, які потрібно роздрукувати, вирізати і склеїти. Робота трудомістка, займає чимало часу і вимагає акуратності і терпіння.Пістолети виходять максимально схожими на справжні, часто копії роблять в масштабі 1: 1. Готова модель - це витвір мистецтва, тому вона не підійде для дитячих ігор.

Для виготовлення зброї краще використовувати щільний папір, наприклад, ватманський, або тонкий картон. Виняток - модульне орігамі, для нього більше підходить офісний папір. При складанні виробів можуть знадобитися ножиці або ніж для паперу, клей і скотч. Працювати необхідно акуратно, ретельно прасувати згини, дотримуватися розмітку.

Окрему увагу варто приділити деталям, колірного рішення. Навіть прості пістолети в техніці орігамі виглядатимуть ефектніше, якщо додати до них написи, розфарбувати рукоятку.

до змісту ↑

Пістолет за шаблоном

Для його виготовлення необхідно роздрукувати шаблон на щільному папері, зігнути аркуш навпіл і вирізати модель по контуру.

натисніть на картинку для збільшення

Такий пістолет може стріляти паперовими кульками. Для цього потрібні канавка для патрона і надрізи для закріплення гумки. Перш ніж складати жолоб для кульки, потрібно зробити невеликий розріз перпендикулярно стовбуру. У бічні отвори вставити канцелярську гумку і закріпити її. Для стрільби досить покласти паперову кульку в канавку і відпустити гумку.

Одержаний пістолет можна розфарбувати, додати наклейки та написи.

до змісту ↑

Орігамі

Техніка орігамі доступна не тільки дорослим, але й дітям. Вона дозволяє дитині самостійно зробити пістолет для ігор.

Для першої вироби краще вибрати просту модель. Декоративні елементи додадуть такого пістолета реалістичності.

натисніть на картинку для збільшення

Більш складні моделі виглядають цікавіше.Для їх виготовлення потрібно кілька аркушів паперу і трохи більше часу.

натисніть на картинку для збільшення

Для любителів модульного орігамі підійдуть відеоуроки, як зробити пістолет з паперу в цій техніці. У кожному ролику докладно показано, як складати модулі та зброю з них.

до змісту ↑

Масштабна модель

Подібні вироби схожі на справжню зброю. Розкладка масштабних моделей займає кілька аркушів А4, в середньому 5-6. На збірку одного пістолета йде від 3 до 7 днів.

Наприклад, так виглядає в розкладеному вигляді револьвер Taurus Raging Bull.

натисніть на картинку для збільшення

Розкладка для цього пістолета займає 6 листів. Кожну деталь необхідно вирізати, склеїти і просушити, а потім зібрати з них револьвер.