Як дізнатися про своє майбутнє?

Як дізнатися про своє майбутнє?

Відомо більше сотні способів передбачати майбутнє, від популярних, таких як астрологія і карткове ворожіння, до екзотичних або древніх, вже не вживаються - атропомантія, іеромантія. Якщо ви не збираєтеся ставати професійним провісником, але не проти час від часу заглядати в своє майбутнє або гадати для друзів, вам потрібні прості, не потребують спеціальних здібностей і довгої навчання, правдиві способи, як дізнатися своє майбутнє. Умовно методи прогнозу можна розділити на "математичні" (які передбачають розрахунки, глибокі знання або навчання), "народні" (ворожіння за допомогою підручних предметів) і "інтуїтивні" (спираються на екстрасенсорні здібності). У кожному з напрямків є прості способи поворожити, доступні вам прямо зараз.

Зміст статті

 • Нумерологія
 • Ворожіння на воску
 • Передбачення майбутнього уві сні

Нумерологія

Це найлегший "математичний" метод. Навіть прості розрахунки дають корисну інформацію про майбутнє.

Давайте подивимося, як розрахувати, що принесе вам квартира, де ви проживаєте. Цей розрахунок особливо корисний для тих, хто збирається переїжджати і вибирає нову квартиру.

Наведіть номер квартири до однозначного числа, складаючи всі цифри номера. Наприклад, квартира 60 - це 6 + 0, виходить 6. А тепер подивіться, що принесе мешканцям (всім, що проживають в квартирі) життя під отриманої цифрою.

1 - квартира - центр будинку. До мешканцям найчастіше звертаються за порадою і допомогою сусіди, їх вибирають в різні комітети, в житлове товариство.

2 - оточуючим здається, що тут живе товариська і гостинна родина. Чим вони і користуються.

3 - і квартира, і мешканці в очах сусідів виглядають оригінальними і незвичайними.

4 - у мешканців завжди буде багато роботи - не тільки по будинку, але і всіляких підробітків на дому.

5 - в квартирі будуть часті перестановки меблів, ремонт, інші зміни, а мешканців час від часу буде охоплювати жага пригод.

6 - квартира орієнтує мешканців зберігати міцні сімейні узи, що б не відбувалося. Втім, від сварок це не рятує, скоріше навпаки: один з членів сім'ї може стати тираном, переважною інших і не дає їм свободи.

7 - квартира для одинаків і тих, хто цінує особистий простір і не любить гостей.

8 - квартира для соціально значущих людей. У ній прийде успіх до професіоналів, бізнесменів, політиків. Але в ній не можна жити міщанам - багатство буде витікати крізь пальці.

9 - квартира для романтиків. Ідеальна для молодят.

до змісту ↑

Ворожіння на воску

Це різновид "народного" гадання, в якій пророкування робиться по застиглим постатям з воску. До ворожіння потрібно приготуватися. Для нього знадобиться віск, а не парафін. Постарайтеся дістати воскову свічку в магазині, але не в церковній лавці: свічку доведеться ламати, а ламати церковні свічки небажано. Або купіть шматочок воску у пасічників, які торгують медом. Приготуйте миску з холодною водою, на дно покладіть дзеркальце. Запаліть одну свічку, і на її вогні розтопіть лежить в ложці або мисці віск.Швидко вилийте розтоплений віск в миску і почекайте, поки він застигне. При трактуванні фігур довіртеся інтуїції. Крім того, є кілька правил, які пояснюють, як можна дізнатися про своє майбутнє по воску.

 1. Якщо є центральна фігура, буде важлива подія. Якщо крім неї є точки і краплі, це до грошей. Але одні тільки точки говорять про порожньому і нудному майбутньому, наповненому дрібними клопотами.
 2. Трактувати фігуру потрібно інтуїтивно, звертаючись до загальновідомої, архетипічний символіки: серце - до любові, кільце - до шлюбу, коло (колесо) - до поїздки, змія - до недруга.
 3. Чим чіткіше фігура, тим ясніше, однозначне і важлива подія вам належить.
до змісту ↑

Передбачення майбутнього уві сні

Це "інтуїтивний" вид прогнозу, який не потребує екстрасенсорного дару. Він підходить кожному, хто бачить сни. Віщий сон - це сон яскравий, що виділяється на загальному тлі, не забувайте через кілька хвилин після пробудження. Щоб дізнатися про своє найближче майбутнє зі сну, не обов'язково розтлумачувати значення всіх предметів, які можуть наснитися. Досить зрозуміти, до якої категорії відноситься сон. Ось найпоширеніші віщі сни:

 • Про смерть - скоро у вашому житті почнеться новий етап.
 • Про народження - ви здивуєте своєю поведінкою не тільки оточуючих, але і себе.
 • Про секс - вам потрібно відпочити, ваші сили закінчуються і незабаром ви впадете в апатію.
 • Про обман - незабаром ви потрапите в неприємну ситуацію тільки тому, що закривали на неї очі.
 • Про знахідку - ви незабаром щось знайдете. Це може бути і якась річ, і нематеріальні цінності: дружба, любов.
 • Про рабство, скутості - незабаром ви позбудетеся від якоїсь докуки, від марного і заважає вантажу.
 • Про іспиті (вдалому) - вам не вистачає визнання, ви хотіли б повернути минуле, де були сильні і розумні. Це, звичайно, неможливо, але, може бути, прийшла пора змінити життя і зайнятися тим, що вам подобається?