Як збільшити міні-карту в world of Tanks (WoT)?

Як збільшити міні-карту в World of Tanks (WoT)?

Гра World of Tanks розвивається з кожним днем ​​і чекає поповнення. У новому оновленні 0. 9. 3 розробники додадуть в гру кілька топових бойових легких машин, про які так довго мріяли фанати "віддаленого" Т-50-2. Радянський Т54 Полегшений, німецький RU 251 і американський Т49 поповнять когорту легких танків восьмого рівня і складуть конкуренцію китайському WZ-132 і французу AMX 1390. Крім цього, розробники обіцяють доопрацювати функціонал гри, щоб багато гравців позбулися неоптимізованих модів. Зокрема, доопрацювання може бути піддана міні-карта, яка в стандартному варіанті значно поступається модифікації "Розумна міні-карта". Про те, як збільшити міні-карту в World of Tanks і її корисності в бою, ми і поговоримо в цій статті.

Власне кажучи, міні-карта для гравця - це його "очі". Без неї неможливо грати, так як гравець обмежений оглядом в 500 метрів. На карті в нижньому правому куті екрана відображаються позиції союзних гравців, а також засвічених супротивників. Дивлячись на міні-карту, можна відразу визначити позиції і допомогти союзникам. Правда, для моніторів з великим розширенням стандартна міні-карта виглядає дуже маленькою. Тому багато гравців вважають за краще її трохи збільшити.

натисніть на картинку для збільшення

Щоб збільшити міні-карту, досить клікнути на клавіатурі кнопку "+". Зменшується міні-карта кліком по кнопці "-". Обидві ці кнопки зазвичай знаходяться між клавішею "9" і кнопкою "Backspace" на клавіатурі вашого комп'ютера або ноутбука.

натисніть на картинку для збільшення

На жаль, стандартна карта обмежена в збільшенні, на відміну від модифікацій. Мод міні-карти дозволяє збільшити карту на весь екран.

натисніть на картинку для збільшення

Крім цього, кліком по Capslock CTRL можна вивести міні-карту на центр екрану.

натисніть на картинку для збільшення

Кл "М" відповідає за включення / відключення міні-карти в інтерфейсі гри.

Мод "Розумна міні-карта"

В моді міні-карти є безліч додаткових функцій, яких немає в стандартній карті: коло засвіти, коло дальності польоту снаряда, сонар, УГН і промінь напрямку стовбура, а також маркери танків з їх назвами.

натисніть на картинку для збільшення

При цьому всі ці опції можна відключити в налаштуваннях, в файлі Mmap. xml. Досить відкрити його в блокноті і поправити параметри. Наприклад, в налаштуваннях ви можете змінити:

  • розміри іконок і шрифту;
  • колір, яскравість лазерної лінійки, кола і малого кола виявлення;
  • колір назв танків, підписів ворогів / союзників.

натисніть на картинку для збільшення

Практично на кожному сайті, присвяченому грі "Світ танків", є моди міні-карт. Установка мода проста: завантажуєте архів і розпаковуєте його вміст в папку / World_of_Tanks / res_mods.