Як поміняти пароль в Майлі?

Як поміняти пароль в Майлі?

Безпека будь-якої системи безпосередньо залежить від людини. Встановлюючи на ті чи інші сервіси прості паролі, користувачі в більшості випадків втрачають доступ до акаунтів, так як безліч хакерів використовують Брутфорс для отримання пароля до аккаунту. Чим складніше зв'язка логін + пароль, тим довше буде потрібно часу хакерам на злом. Якщо пароль і зовсім має складну структуру, то зламати його звичайними способами стає просто неможливо.

Найчастіше злому піддаються електронні поштові скриньки, так як саме e-mail використовується в більшості сервісів як засіб підтвердження реєстрації. При отриманні доступу до електронного ящика у зломщика з'являється шанс відновити паролі до всіх акаунтів, до яких в якості поштової скриньки встановлено зламаний e-mail. У зв'язку з цим рекомендується регулярно міняти паролі до електропошту. Але як поміняти пароль в Майлі?

Mail. RU - популярний в Росії поштовий сервіс, який почав свою діяльність ще в минулому столітті. Сама компанія рекомендує міняти паролі як мінімум раз на півроку. Якщо ви помітили "сторонню" активність на своїй поштовій скриньці, то негайно змініть пароль. Тим самим ви убезпечите свою пошту від несанкціонованого доступу.

Інструкція по зміні пароля на Mail.RU

Отже, щоб змінити пас на поштовому сервісі Майла, заходимо на сайт // mail. ru і авторізуемся, ввівши логін і пароль:

Після авторизації натискаємо на посилання "Пошта".

натисніть на картинку для збільшення

Сервіс автоматично перекине вас на сторінку з вхідними листами. У верхньому правому кутку поряд з назвою поштової скриньки натискаємо на кнопку "Налаштування".

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється сторінка з розділами налаштувань. Для того щоб змінити пароль, вам буде потрібно перейти в розділ "Пароль і безпека".

натисніть на картинку для збільшення

На новій сторінці відразу під написом "Пароль і безпека" є кнопка "Змінити пароль". Переходимо по ній для зміни пасу до вашої поштової скриньки.

натисніть на картинку для збільшення

Відкриється невелике віконце, де потрібно буде двічі ввести новий пароль, а також поточний пароль до ящика. Для підтвердження зміни реєстрації вводимо код з картинки і натискаємо "Змінити".

натисніть на картинку для збільшення

Вітаємо, пароль до поштової скриньки успішно змінено!

Відновлення пароля після злому

Але як поміняти пароль в Майлі, якщо зламали поштову скриньку? Змінити вищевказаним способом пароль не вийде, так як в більшості випадків після злому e-mail користувач втрачає доступ до поштової скриньки. Для повернення доступу до ящика потрібно відновити пароль. Для відновлення пасу заходимо на головну сторінку сервісу і натискаємо на посилання "Забули пароль?" або відкриваємо в браузері наступну адресу: // e. mail. ru / password / restore /. У вікні вводимо свою поштову скриньку і тиснемо "Відновити".

натисніть на картинку для збільшення

Mail. Ru передбачає два способи відновлення пароля: за допомогою номера телефону або додаткової поштової скриньки.Вибираємо прив'язаний номер телефону і натискаємо "Отримати код по SMS".

натисніть на картинку для збільшення

На телефон прийде SMS з 8-значним кодом з номера 7761. Отриманий код вводимо в відповідне віконце і тиснемо "Готово".

натисніть на картинку для збільшення

Тепер залишається лише ввести двічі новий пароль і натиснути на кнопку "Увійти в пошту".

натисніть на картинку для збільшення

Після успішного відновлення пароля на ваш телефон прийде чергове SMS від Mail. RU з текстом "В ящику ... @mail. Ru був змінений пароль".

Обов'язково вказуйте до поштової скриньки номер телефону, так як відновити через нього загублений або вкрадений пароль набагато простіше і безпечніше.