Як покласти тротуарну плитку?

Як покласти тротуарну плитку? Для додання естетичного вигляду садовим доріжках і майданчиках на заміських ділянках можна використовувати бетон або асфальт, але більш широку фантазію можна реалізувати за допомогою тротуарної плитки. Така плитка має безліч цікавих форм і розмірів, вона може витримувати значні навантаження.

Читати Далі →

Як шпаклювати стіни під фарбування?

Як шпаклювати стіни під фарбування? Забарвлення є одним з найбільш недорогих і загальнодоступних способів обробки стін. Однак для отримання хорошого результату потрібно докласти багато зусиль на етапі підготовки поверхні. Стіни повинні бути ідеально рівними, в іншому випадку після подібної обробки стануть добре видно всі дефекти.

Читати Далі →

Як зняти стару фарбу з дерева?

Як зняти стару фарбу з дерева? Дуже часто для того, щоб зробити щось нове, необхідно видалити старе. Особливо це справедливо, коли наноситься якесь покриття, зокрема фарба. Рами, двері, дерев'яна підлога, меблі після невеликого оновлення (фарбування) нерідко можуть служити ще довгі роки. І найголовніше, це не вимагає значних витрат.

Читати Далі →

Як вивести щурів?

Як вивести щурів? Щур - дуже небезпечний і вкрай небажаний гість у будь-якому будинку або квартирі. Якщо в багатоквартирних будинках вони з'являються рідко і це поодинокі особини, то дачу або котедж може вибрати для себе ціла сім'я гризунів. Щури є переносниками захворювань, в тому числі і сказу, вони завдають серйозної шкоди майну і лякають шерехами і самою своєю присутністю.

Читати Далі →

Як прибрати запах гару?

Як прибрати запах гару? Навряд чи знайдеться людина, якій буде до душі неприємний різкий запах гару або диму. Він заважає нормальній життєдіяльності і шкодить здоров'ю. Задушливим смородом швидко просочуються всі речі, а різні освіжувачі і туалетні води здатні приховати його лише на час. Провітрювання також далеко не завжди дає необхідний результат.

Читати Далі →

Як прибрати запах фарби?

Як прибрати запах фарби? Проведення ремонту викликає безліч проблем і незручностей, одним з яких можна вважати запах фарби, що залишається в приміщенні після виконання деяких робіт. Обійтися без неї дуже складно, так що доводиться шукати захисні варіанти, що компенсують неприємні наслідки. Тому і виникає проблема, як прибрати запах фарби, відчувається в кімнаті після ремонту.

Читати Далі →

Як прибрати запах сечі з дивана?

Як прибрати запах сечі з дивана? М'які меблі стала повсякденним атрибутом нашого побуту, і без неї не обходиться жодна сім'я. Але часом поряд з нами живуть люди похилого віку, і для них характерні безконтрольні фізіологічні потреби. Як прибрати запах сечі з дивана, слід знати тим, у кого є подібна проблема, адже сеча потрапляє на багатошарове наповнення м'яких меблів, і запах закріплюється в оббивці, поролоні або флізелін.

Читати Далі →

Як вивести пляму від фарби для волосся?

Як вивести пляму від фарби для волосся? Процес фарбування волосся в домашніх умовах завдає чимало клопоту кожній жінці. А адже представниці слабкої статі, відмовляючись від послуг професіоналів, самі створюють собі подібну проблему! Навіть у самих уважних і обережних є всі шанси зіпсувати фарбою не тільки шкіру, одяг, а й меблі.

Читати Далі →

Як кріпити блок-хаус?

Як кріпити блок-хаус? Дерево майже у всіх людей викликає трепетне ставлення і повагу. Не дарма ж багато хто живе в дерев'яних будинках. І викликано це часом навіть не тим, що кам'яницю набагато дорожче, а загальною атмосферою, особливим мікрокліматом, який створює дерево. Найчастіше, коли немає можливості жити в чисто дерев'яному будинку, створюється імітація такого житла за допомогою блок-хауса.

Читати Далі →

Як відмити ванну?

Як відмити ванну? Ліквідація бруду на різних поверхнях нашого будинку - справа клопітка, вимагає не тільки фізичних зусиль, а й розумного підходу. Кухня і санвузол в цьому плані найбільш проблемні приміщення, адже на сантехніці, предметах меблів і побутових приладах осідає найбільше найрізноманітніших за складом речовин.

Читати Далі →

Як помити вікна на балконі?

Як помити вікна на балконі? Таке глобальний захід, як генеральне прибирання, має на увазі під собою наведення чистоти в кожному куточку оселі. Не виключенням є і балкон, який заслуговує на окрему увагу. Якщо процедура позбавлення від нагромадилося мотлоху не доставляє господареві особливого клопоту, то з миттям вікон все набагато складніше.

Читати Далі →

Вчимося свердлити бетон правильно і без пилу

Вчимося свердлити бетон правильно і без пилу Бетон - основний будівельний матеріал, з якого зведено більшість всіх сучасних будівель. При ремонті часто виникає проблема, як свердлити бетон? Адже залізобетонні плити є матеріалом підвищеної міцності, для обробки якого потрібні знання і спеціальні інструменти.

Читати Далі →

Різниця між ацетоном і розчинником

Різниця між ацетоном і розчинником Найрізноманітніші розчинники давно і глибоко увійшли в наш побут. І в першу чергу це стосується різних видів будівельних робіт, пов'язаних з фарбуванням. Ті, хто постарше, пам'ятають, що раніше для розведення олійної фарби або зняття старих лакофарбових покриттів застосовувався ацетон, і нічого іншого в продажу просто не було.

Читати Далі →

Різниця між акрилової і алкидной фарбою

Різниця між акрилової і алкидной фарбою У будівництві і ремонті часто використовуються акрилові і алкідні фарби. У чому їх особливості? Зміст статті Що таке акрилова фарба? Що таке алкідна фарба? Порівняння Таблиця Що таке акрилова фарба? До акриловим відносяться воднодисперсні (розчинені у воді) фарби, в яких основними барвниками є різні поліакрилати.

Читати Далі →

Різниця між акрилової і чавунною ванною

Різниця між акрилової і чавунною ванною Поставить нову ванну - справа клопітка, але іноді потрібне. Питання в іншому - як вибрати відповідну. Встановити чавунного монстра, здатного пережити кілька поколінь господарів або ж використовувати сучасні можливості акрилу? Таке питання задають собі багато людей, які зважилися на капітальний ремонт.

Читати Далі →

Різниця між акрилом і пластиком

Різниця між акрилом і пластиком В сфері будівництва та ремонту часто використовуються акрилові й пластикові матеріали. У чому їх специфіка? Зміст статті Що таке акрил? Що таке пластик? Порівняння Таблиця Що таке акрил? Строго кажучи, під акрилом традиційно розуміється синтетична тканина, розроблена в середині 20 століття.

Читати Далі →

Різниця між акриловими і водоемульсійними фарбами

Різниця між акриловими і водоемульсійними фарбами Водоемульсійні фарби відносяться до найбільш затребуваним при ремонті приміщень і вирішенні багатьох інших господарських завдань. У числі їх найдоступніших різновидів - акрилові. У чому їх особливості? Чим відрізняються акрилові фарби від водоемульсійних інших типів?

Читати Далі →

Різниця між газобетоном і газосиликатом

Різниця між газобетоном і газосиликатом В даний час при зведенні малоповерхових будинків використовуються блоки з легких пористих видів бетону - газобетону і газосилікату. За своїм складом ці блоки однакові: вапно, цемент, алюмінієва пудра і кварцовий пісок. Різниця між ними полягає в кількісному змісті сировини і в тому, на якому етапі воно вступає в процес виготовлення.

Читати Далі →

Різниця між електрометром і електроскопом

Різниця між електрометром і електроскопом Далеко не завжди можна чітко визначити, в чому саме полягає відмінність електрометрії від електроскопа, в результаті, як в літературі, так і в побуті часом виникає якась плутанина. Давайте спробуємо розібратися з даними поняттями і з'ясувати, що ж об'єднує, а що відрізняє один від одного ці прилади.

Читати Далі →

Різниця між інверторним і звичайним генератором

Різниця між інверторним і звичайним генератором При відсутності електрики не може бути ніякого комфорту. Не працюють телевізор, холодильник, та й вся інша побутова техніка. Щоб уникнути таких незручностей, найчастіше використовуються автономні генератори, які є резервними джерелами електроенергії. Але і з цим не все так просто, існує безліч самих різних моделей і типів подібних пристроїв, що часом викликає додаткову плутанину.

Читати Далі →