Як створити тему на форумі world of Tanks (WoT)?

Як створити тему на форумі World of Tanks (WoT)? Компанія Wargaming практично раз в квартал випускає нове оновлення. Ось і 23 вересня 2014 року "Варгеймінг" представила світу патч 0. 9. 3. Він привніс в гру World of Tanks невелику кількість змін: з'явилося 6 нових бойових машин, три з яких - топові легкі танки восьмого рівня.

Читати Далі →

Як поміняти нік в world of Tanks (WoT)?

Як поміняти нік в World of Tanks (WoT)? Багато гравців при виборі ника не приділяють йому належної уваги. Для них нік - це лише звичайна назва профілю. Якщо при реєстрації ви придумали безглуздий нік в стилі "123Vasya111" або вказали в якості імені номер телефону, то ви можете його поміняти. Правда, зміна ігрового прізвиська коштує 2500 золота.

Читати Далі →

Як очистити клієнт world of Tanks (WoT)?

Як очистити клієнт World of Tanks (WoT)? Гра World of Tanks відноситься до категорії безкоштовних "клієнтських" ігор. За чотири роки "Світ танків" став найкращою онлайн-грою і завоював безліч титулів, у тому числі і знаменитий Golden Joystick в 2013 році. З кожним оновленням клієнт гри зростає в обсязі.

Читати Далі →

Як дізнатися, чи є на людині порча?

Як дізнатися, чи є на людині порча? Думка про псування з'являється тоді, коли якість життя людини несподівано погіршується, а неприємності накочуються буквально одна за одною. Якщо постійно відчувається брак фізичних сил, нерідкі заціпеніння, слабкість, гальмування думок і дій, значить, необхідно шукати причину такої дивної стану.

Читати Далі →

Як діє приворот?

Як діє приворот? У людей часто виникають проблеми на особистому фронті. Часом боротьба за коханого перетворюється в битву чорної магії. І багато людей тоді надходять, як маленькі діти. "Хочу цю іграшку", - приблизно так звучить каприз тієї чи того, хто вирішив вдатися до магічних чар. Вони шукають оголошення в газетах і йдуть до бабусь-знахарок, щоб приворожити, присушити до себе якогось конкретного людини.

Читати Далі →

Як добре грати в world of Tanks (WoT)?

Як добре грати в World of Tanks (WoT)? Щоб бути "нагібатором" в World of Tanks, потрібно володіти прямими руками, хорошими реакцією і мисленням. Але крім цього гравець повинен знати всі аспекти гри, плюси і мінуси певних класів танків і вміти обчислювати слабкі ланки в команді. Власне кажучи, про те, як добре грати в World of Tanks, ми і поговоримо в цій статті.

Читати Далі →

Як нараховується досвід в world of Tanks (WoT)?

Як нараховується досвід в World of Tanks (WoT)? Як і в будь-який MMO, досвід в World of Tanks має величезне значення. Тільки за допомогою досвіду можливо просування вгору по "танкової сходах". За бойовий досвід гравець може досліджувати модулі танка або техніку, яка доступна для дослідження. Бойовий досвід реально отримати лише в бою, вбиваючи або підсвічуючи ворога.

Читати Далі →

Як залучити удачу в бізнесі

Як залучити удачу в бізнесі Успіх бізнесмена залежить не тільки від його здібностей, розуму, наполегливості і знань, а й від удачі. Успішна людина, згадуючи моменти свого тріумфу, обов'язково помітить, що в них була і частка везіння: підвернулася потрібне знайомство, вчасно прийшли вирішальні новини, пощастило знайти інвестора.

Читати Далі →

Як стати модератором у world of Tanks (WoT)?

Як стати модератором у World of Tanks (WoT)? Мільйони людей щодня беруть участь у боях на картах гри World of Tanks. Але лише десята частина з них відвідує форум "Мира танков". Як правило, гравці звертаються на форум, коли у них виникає певна проблема. Правда, завзяті флудери перебувають на ігровому форумі заради спілкування.

Читати Далі →

Як зігнути оргскло в домашніх умовах?

Як зігнути оргскло в домашніх умовах? Оргскло хоч і міцний, але цілком пластичний матеріал. Саме ця властивість дозволяє змінювати його зовнішній вигляд, надаючи звичайним деталям нові форми. Часто достатньо просто зігнути матеріал, перетворюючи пластину в об'ємну фігуру. І зазвичай з тим, як зігнути оргскло, в домашніх умовах, в гаражі, будь-якій майстерні і навіть на природі, не виникає ніяких складнощів.

Читати Далі →

Як нагинати в world of Tanks (WoT)?

Як нагинати в World of Tanks (WoT)? Бути "нагібатором" в World of Tanks набагато складніше, ніж "оленем" або "нубом". Як таких гравців у всьому сімействі "Мира танков" не так вже й багато. Як правило, у них прекрасна статистика, повний ангар топів і завжди максимальної шкоди в бою. Як нагинати в World of Tanks і як стати нагібатором, розповімо вам в цій статті.

Читати Далі →

Як купити камуфляж в world of Tanks?

Як купити камуфляж в World of Tanks? У більшості ігор у користувача є можливість "кастомизировать" героя. Наприклад, в гоночних симуляторах реально встановити на автомобілі нові обважування або змінити забарвлення кузова. У World of Tanks гравці можуть нанести камуфляж, емблеми і написи на будь-яку бойову техніку.

Читати Далі →

Як купити досвід в world of Tanks?

Як купити досвід в World of Tanks? В серпні популярній грі "World of Tanks" виповнилося 4 роки. За останні роки в "Світі танків" з'явилася величезна кількість бойової техніки, додаткових типів боїв та інших функцій. Але незмінним залишилося одне - прокачування бойової техніки від рівня до рівня. При прокачуванні техніки використовується досвід, який нараховується гравцеві в боях за певні бойові дії.

Читати Далі →

Як розрахувати ККД в world of Tanks (WoT)?

Як розрахувати ККД в World of Tanks (WoT)? Грі World of Tanks в серпні 2014 року виповнилося чотири роки. За цей час гра "обросла" великою кількістю оновлень, обзавелася значним ангаром бойових машин, а також різними доповненнями з боку мододелов. Мало хто гравці знають, що першим рейтингом, що вимірює коефіцієнт корисної дії, був рейтинг ефективності (РЕ) від сайту Wot-News.

Читати Далі →

Як доглядати за примулою?

Як доглядати за примулою? Примула - симпатичний і невибагливий кімнатна квітка. Початківцям квітникарям не важко запам'ятати, як доглядати за примулою. Вона не примхлива, їй добре підходять температура, довжина світлового дня, вологість повітря, природні для нашого клімату. Зміст статті Готуємо місце для примули Догляд за примулою Ознаки нездоров'я у примули Готуємо місце для примули Існує багато сортів цього первоцвіту, і однорічних, і багаторічних, з квітками різного забарвлення.

Читати Далі →

Як змінити приціл в world of Tanks?

Як змінити приціл в World of Tanks? Гра World of Tanks хоч і відноситься до категорії "клієнтських-онлайн іграшок", з легкістю дозволяє змінювати інтерфейс і модифікувати оригінальний клієнт різними доповненнями. Нові заставки, ангари і шкурки, різноманітні моди у вигляді покращених прицілів, комплексного XVM-мода, "розумної" міні-карти дають геймеру невелику перевагу перед іншими гравцями.

Читати Далі →

Як створити взвод в world of Tanks (WoT)?

Як створити взвод в World of Tanks (WoT)? Кількість гравців "Мира танков" давно вже перевалило за кілька мільйонів. Розробники з патча в патч намагаються привнести в гру різноманітність, але поки у них це погано виходить. Режим "Протистояння" після декількох апдейтів "вирізали" з гри, так як балансер створював такі команди, що було страшно йти в бій.

Читати Далі →

Як створити свій клан в world of Tanks (WoT)?

Як створити свій клан в World of Tanks (WoT)? В кінці грудня 2014 року в "Світі танків" завершується третій етап Третьою кампанії під назвою "Загибель імперії". За підсумками кампанії кланам, які пробилися в топ-50, нарахують золото у внутрішньоклановий казну, а гравці, які посіли 1-30000 місце в "Алеї слави" по заробленим очками, отримають нову унікальну техніку - радянський танк "Об'єкт 907".

Читати Далі →

Як різати оргскло?

Як різати оргскло? Одним з достоїнств оргскла, або, як його ще називають, плексигласу, є простота механічної обробки при досить високій міцності матеріалу. Однак, незважаючи на наявні гідності, існують і певні незручності. Вся справа в тому, що плексиглас дуже легко плавиться, і при роботі з ним це здатне доставляти деякі труднощі.

Читати Далі →

Як прикрасити годівницю для птахів своїми руками?

Як прикрасити годівницю для птахів своїми руками? Зробити годівницю для птахів здатний навіть дитина. Для простої вироби досить пластикової пляшки або коробки. Майстри постарше можуть сколотити будиночок з дощок або фанери. На жаль, у саморобних годівниць є один мінус: часто вони виглядають нудно або неестетично.

Читати Далі →