Як зробити мастику в домашніх умовах?

Як зробити мастику в домашніх умовах? Сьогодні увійшло в моду замовляти тематичні торти на численні свята. На них зображують квіти, іграшки, різних героїв, а самі кондитерські вироби можуть бути у вигляді машинок, ляльок та інших незвичайних фігур. Деякі господині вважають, що в домашніх умовах створити подібну красу неможливо.

Читати Далі →

Як заварювати чай пуер?

Як заварювати чай пуер? Китайський чай пуер сьогодні знаходиться на піку популярності. І це не випадково: його смак і аромат істотно відрізняються від характеристик інших видів широко поширеного напою. Пояснити цей факт можна особливостями обробки і підготовки чайних листів, призначених для перетворення в елітний сорт.

Читати Далі →

Як зробити солоне тісто для ліплення?

Як зробити солоне тісто для ліплення? Ліплення з тіста з задоволенням віддаються і малюки, і ті, хто вже вийшов з дитячого віку. Цей матеріал є дуже податливим і приємним на дотик, а іграшки і сувеніри з нього виглядають добрими, душевними і довго радують око. Тим, хто не знає, як зробити солоне тісто для ліплення, варто врахувати, що існують лише приблизні рецепти його приготування.

Читати Далі →

Як зробити солодку вату будинку?

Як зробити солодку вату будинку? Солодка вата давно стала атрибутом свята. Правда, є маленький нюанс: собівартість однієї порції повітряного ласощі на паличці приблизно в 30 разів менше, ніж її роздрібна ціна. За найскромнішими підрахунками! Тому не завадить розібратися, як зробити солодку вату будинку.

Читати Далі →

Як готувати сирники з сиру?

Як готувати сирники з сиру? Сьогодні практично кожна господиня знає, як готувати сирники з сиру. Але в своєму класичному варіанті вони досить нудні. Тому все частіше зустрічаються сирники або з начинкою, або з додаванням деяких "включень" безпосередньо в тісто. Що це за "включення" і як їх потрібно додавати - розглянемо в даній статті.

Читати Далі →

Як приготувати роли будинку?

Як приготувати роли будинку? Що таке роли, сьогодні в Росії знають всі - від малого до великого. Дивно, що це блюдо східної кухні встигло полюбитися і дорослим, і дітям за вельми короткий термін. Дуже швидко стали популярними китайські і японські ресторани, де можна спробувати різні види вишуканих делікатесів.

Читати Далі →

Як коптити рибу в коптильні?

Як коптити рибу в коптильні? Існує багато рецептів приготування риби, що дозволяють отримати дуже смачний продукт. Безсумнівно, одне з перших місць в цьому списку займає копчення. Смак правильно приготовленої подібним чином на природі риби перевершити важко, але для досягнення такого результату необхідно суворе дотримання технології та деяких правил.

Читати Далі →

Як зберігати кокосове масло?

Як зберігати кокосове масло? Домашня косметика з натуральних інгредієнтів в останні роки переживає черговий бум. Сьогодні можна знайти море рецептів, які розповідають, як приготувати доглядають кошти для шкіри і волосся самостійно. І в багатьох з них в якості базового компонента згадується кокосове масло.

Читати Далі →

Різниця між елем і пивом

Різниця між елем і пивом Найпопулярніший алкогольний напій світу - це пиво. Проста технологічна схема, відсутність специфічного сировини і дорогого спеціалізованого обладнання призвело до швидкого поширення і виникнення великої кількості приватних броварень. Історія пива настільки ж багата, як і кількість його видів.

Читати Далі →

Різниця між американо і еспресо

Різниця між американо і еспресо Пити каву, причому не розчинний, а зварений за всіма правилами, останнім часом стало дуже модним: про це свідчить поява великої кількості кав'ярень . Людині недосвідченому при погляді на меню такого закладу буває досить складно визначитися з вибором: яких тільки видів кави не пропонується покуштувати відвідувачеві!

Читати Далі →

Різниця між арабікою і робустой

Різниця між арабікою і робустой Кава - другий після нафти товар по затребуваності на світовому ринку. При цьому 98% кавового ринку "поділили" між собою два сорти: робуста (близько 30%) і арабіка (близько 70%). З інших двох відсотків цікавий лише один сорт - найдорожча кава світу копальні лювак. У чому ж відмінність арабіки від робусти, і чому перша в кілька разів популярнішим своєї "суперниці"?

Читати Далі →

Різниця між арманьяком і коньяком

Різниця між арманьяком і коньяком Напевно багато читачів чули знамениту фразу, що належить французькому народові: "коньяк ми подарували всій планеті, а арманьяк вирішили залишити у себе ". Ці два напою дуже схожі між собою, особливо якщо брати до уваги їх органолептичні якості. Проте, відмінностей в них дуже багато, і вони не обмежуються смаком і ароматом, тому гурмани, цінителі міцних спиртних напоїв, повинні знати ознаки відмінності, щоб визначитися з остаточним вибором.

Читати Далі →

Різниця між беконом і грудинкою

Різниця між беконом і грудинкою Бекон і грудинка відносяться до м'ясних делікатесів. Однак не всі знають різницю між ними. Спробуємо вникнути в деякі особливості і виявити відмінність одного продукту від іншого. Зміст статті Походження Структура Виготовлення Вживання Походження Специфікою такого виробу, як бекон, є те, що для його виготовлення береться особливе м'ясо.

Читати Далі →

Різниця між бубликом і бубликом

Різниця між бубликом і бубликом Добре знайомі кожному бублики і бублики надають неповторний слов'янський колорит будь-якого чаювання. Навколо усіма улюблених хлібобулочних виробів з круглою діркою посередині ходить багато суперечок: деякі вважають, що бублик і бублик відносяться до одного виду випічки, інші дотримуються протилежної думки.

Читати Далі →

Різниця між банкетом і фуршетом

Різниця між банкетом і фуршетом Мало кому відомо, що святкування в ресторані може носити різноманітний характер. Одні люди віддають перевагу класичним посиденьки за красиво сервірованими столами. Інші ж роблять вибір на користь більш мобільного варіанту заходи, коли присутні вільно переміщаються по залу.

Читати Далі →

Різниця між мангалом і барбекю

Різниця між мангалом і барбекю Посиденьки на природі часто не обходяться без мангала або барбекю. Адже саме із застосуванням цих пристосувань можна приготувати дуже смачне смажене м'ясо. Якими особливостями володіє кожний з пристроїв, і чим відрізняється мангал від барбекю? Спробуємо це з'ясувати. Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Мангал - це предмет, призначений для приготування шашлику.

Читати Далі →

Різниця між ячменем і пшеницею

Різниця між ячменем і пшеницею Ячмінь і пшениця - близькі один одному види злаків і в однаковій мірі затребувані. У чому специфіка кожного з них? Зміст статті Факти про ячмені Факти про пшеницю Порівняння Таблиця Факти про ячмені Даний вид злаку утворює самостійний рід рослин. Вирощують людиною з найдавніших часів.

Читати Далі →

Різниця між барменом і бариста

Різниця між барменом і бариста Прийшовши відпочити в кафе або нічний клуб, ми замовляємо найрізноманітніші напої. Найчастіше процес їх приготування лягає на плечі бармена закладу, що займає своє чергове місце за спеціальною стійкою. Дана професія є дуже поширеною в сучасному світі. Чого не скажеш про посади бариста, яка викликає подив у більшості наших співгромадян.

Читати Далі →

Різниця між бобами і квасолею

Різниця між бобами і квасолею Бобові - дивовижна культура, яка представлена ​​великою різноманітністю видів: це і знайомий нам усім горошок, і квасоля, і модна нині сочевиця, і багато інших рослин, включаючи навіть арахіс. Об'єднує їх одна спільна ознака - плоди у вигляді стручка з декількома щільними, гладкими насінням всередині.

Читати Далі →

Різниця між пивними і звичайними дріжджами

Різниця між пивними і звичайними дріжджами Продукт під назвою "дріжджі" має різновиди. В кожному випадку є свої характеристики і сфера застосування. Багатьох цікавить, чим відрізняються пивні дріжджі від звичайних. Спробуємо в цьому розібратися. Зміст статті Загальні відомості Порівняння Загальні відомості Дріжджі належать до розряду одноклітинних грибів.

Читати Далі →