Різниця між бустером і автокріслом

Різниця між бустером і автокріслом Кожна мати намагається створити своїй дитині максимально комфортні і безпечні умови. Особливо, якщо це стосується безпеки на дорозі. Тут незамінним помічником для мам стає автокрісло. І якщо раніше наявність його в машині було суто особистою справою, то сьогодні - це обов'язкова умова перевезення дитини в автомобілі.

Читати Далі →

Різниця між алкометром і алкотестером

Різниця між алкометром і алкотестером У російських автомобілістів 2010 рік напевно асоціюється з показником "0 проміле" - саме така концентрація парів алкоголю у видихуваному повітрі стала допустимої для тих, хто знаходиться за кермом. Тоді впали продажі корвалолу, квасу і інших невинно напоїв, що перебродили, а алкотестери стали чи не популярніша брелоків для ключів.

Читати Далі →

Різниця між класами автомобілів

Різниця між класами автомобілів Про класи легкових автомобілів читайте тут. На самому початку автомобільної ери, на рубежі XIX і XX століть, машини були виключно пасажирськими. Дуже скоро відбулося їх перший поділ за призначенням: для перевезення людей і для транспортування вантажів. Сьогодні існує кілька класифікацій автомобільного транспорту, але на першому місці завжди буде стояти його призначення.

Читати Далі →

Різниця між автослюсарем і автомеханіком

Різниця між автослюсарем і автомеханіком Автослюсар і автомеханік - це саме ті фахівці, в чиї руки передаються транспортні засоби, які вимагають ремонту. Яку роботу виконує кожен з них, і чим відрізняється автослюсар від автомеханіка? Про це розповідається далі. Зміст статті Трохи історії Порівняння Трохи історії Зародження розглянутих професій зв'язується з тими далекими часами, коли з'явилися перші зразки автомобілів.

Читати Далі →

Різниця між автомобілями "Газель" і "Соболь"

Різниця між автомобілями "Газель" і "Соболь" Горьковський автомобільний завод ГАЗ прославився випуском автомобілів "Волга", однак справжнє визнання отримала продукція заводу з появою комерційних автомобілів "Газель" і "Соболь". Кинувши побіжний погляд на обидва автомобілі, можна виділити велику схожість між ними.

Читати Далі →

Різниця між КАСКО та ОСАЦВ

Різниця між КАСКО та ОСАЦВ Будь-який автовласник знає - купити автомобіль - це півбіди, адже далі слід оформлення різних документів, яке займає чимало часу. І перше, про що потрібно подбати початківцю автолюбителю - страхування, найпопулярнішими видами якого є КАСКО і ОСАГО. Ось тут і починається заковика: який з них більш вигідний, в яких випадках купується КАСКО, а в яких ОСАГО, і взагалі, чи є між ними якісь відмінності?

Читати Далі →

Різниця між литими і кованими дисками

Різниця між литими і кованими дисками Автомобільні диски діляться за технологією виготовлення на литі і ковані. Перед водіями, які збираються придбати їх, завжди постає питання: які вибрати? Не завжди вдається самостійно розібратися в цьому. А звертаючись до співробітників автомагазинів, не завжди можна сподіватися на грамотну консультацію, так як продавцям необхідно збувати залежаний товар.

Читати Далі →

Різниця між литими і штампованими дисками

Різниця між литими і штампованими дисками Автомобільні диски бувають різних видів. Відрізняються вони за способом виробництва, параметрам, керованості і динаміці автомобіля, на якому вони встановлені. Широкий асортимент сучасних магазинів може спантеличити навіть досвідченого автомобіліста. Щоб вибрати саме те, що потрібно, необхідно знати, в чому відмінності.

Читати Далі →

Різниця між chevrolet Lanos і ZAZ Chance (Ланос і Шанс)

Різниця між Chevrolet Lanos і ZAZ Chance (Ланос і Шанс) Chevrolet Lanos і ZAZ Chance - найбільш поширені автомобілі на російських дорогах, що змагаються в популярності з вітчизняними Жигулями. Ці моделі автомобілів зовні між собою дуже схожі, але чомусь мають різні назви. Спробуємо розібратися, чим відрізняється Chevrolet Lanos від ZAZ Chance і наскільки істотні ці відмінності.

Читати Далі →

Різниця між міським і дорожнім велосипедом

Різниця між міським і дорожнім велосипедом Число тих, хто вважає за краще велосипед автомобілю, росте з кожним днем. З'являється все більше велосипедних доріжок і спеціальних парковок. Така тенденція не може ні радувати. Якщо ви також вирішили приєднатися до двоколісного спільноті, то потрібно визначитися, який велосипед більше підійде вам: міський або дорожній, адже їх легко переплутати.

Читати Далі →

Різниця між клімат-контролем і кондиціонером

Різниця між клімат-контролем і кондиціонером Ми звикли до того, що машина вже давно перестала бути розкішшю, як втім, і просто засобом пересування. Ми хочемо бачити в особистому автомобілі не просто чотири колеса і коробку передач, а ще й деякий зручність і комфорт. Одне зі складових цього комфорту - підтримання в салоні автомобіля оптимально прийнятної температури.

Читати Далі →

Різниця між коаксіальної і компонентної акустикою

Різниця між коаксіальної і компонентної акустикою Кожен автовласник незліченну кількість разів опиняється перед складним вибором: заощадити на автоначінке або придбати краще, пробивши дірку в бюджеті. Коли мова йде про автоакустики, коаксіальні і компонентні системи здатні змусити довго балансувати, вивчаючи переваги і недоліки обох і зважуючи переваги.

Читати Далі →

Різниця між котушкою контактної системи запалювання і безконтактної

Різниця між котушкою контактної системи запалювання і безконтактної Котушка системи запалювання - дуже важливий елемент, основне завдання якого полягає в перетворенні напруги з низьковольтного в високовольтне. Дане напруга надходить безпосередньо з акумуляторної батареї або генератора. Котушка контактної системи запалювання досить сильно відрізняється від аналогічного елементу в безконтактної системі.

Читати Далі →

Різниця між "колгоспними" і "військовими" мостами

Різниця між "колгоспними" і "військовими" мостами На автомобілях УАЗ традиційно ставляться так звані колгоспні, а також "військові" мости. У чому полягає специфіка тих і інших? Зміст статті Що являють собою "колгоспні" мости на Уазах? Що являють собою "військові" мости на Уазах? Порівняння Таблиця Що являють собою "колгоспні" мости на Уазах?

Читати Далі →

Різниця між стійкою і амортізаторм

Різниця між стійкою і амортізаторм Багато в магазинах автомобільних запчастин чують від продавців про те, що стійка і амортизатор - синоніми. Породжена цією думкою плутанина загрожує покупкою непотрібної деталі і, як наслідок, марного ремонту. Зміст статті Амортизатор Стойка Відмінності Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між купе і седаном

Різниця між купе і седаном Значення кузова автомобіля важко переоцінити - він несе масу як практичних, так і естетичних функцій. Сучасна промисловість радує нас великою різноманітністю кузовів на будь-який смак. Одним з найпопулярніших є седан, але і купе користується успіхом у багатьох водіїв. При цьому важливо розуміти, чим відрізняється купе від седана, адже автомобіль - дороге придбання, яке буде зі своїм власником не один рік.

Читати Далі →

Різниця між кросовером і позашляховиком

Різниця між кросовером і позашляховиком Сьогодні багато автовласників задаються питанням: що краще - кросовер або позашляховик? На це питання неможливо дати однозначної відповіді, так як обидва типи автомобіля мають як ряд переваг, так і недоліків. В першу чергу, вибираючи тип автомобіля, слід розібратися з тим, для якої мети ви купуєте авто, а так само яким типам автотрас будете віддавати перевагу.

Читати Далі →

Різниця між кросовером і паркетником

Різниця між кросовером і паркетником З огляду на російські погодні та дорожні умови, все більшої актуальності набувають автомобілі з підвищеною прохідністю: паркетники і кросовери. Найчастіше автолюбителі, відповідаючи на питання, в чому ж різниця між двома типами авто, відповідають, що її просто не існує, що це одне і те ж, тільки назване різними словами.

Читати Далі →

Різниця між дизельним і бензиновим маслом

Різниця між дизельним і бензиновим маслом Вибір складу для змащування елементів двигуна визначається тим, на якому паливі працює ця ключова частина механізму. Використання масла не за призначенням може призвести до абсолютно непотрібним проблем. Розглянемо, чим відрізняється продукт, створений для обслуговування дизельних моторів, від складу, що застосовується до двигунів, що працюють на бензині.

Читати Далі →

Різниця між дизельним і бензиновим двигуном

Різниця між дизельним і бензиновим двигуном Кожен з нас прагне до економії, тому, одним з критеріїв вибору особистого транспорту, який, як ми знаємо, давно перестав бути розкішшю, є його двигун. Тисячі людей щодня вирішують важливу дилему, який двигун вибрати: бензиновий або дизельний. Ті, кому пощастило спробувати і один, і другий, впевнено скажуть, що і в догляді, і в роботі двигуна є істотна різниця, яку нам і належить розглянути.

Читати Далі →